Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Nintendo Wii Fifa 2010 Ligi { KURALAR ÇEKİLDİ İSİMLERİNİZİ EKLEYİN }

Gönderen NinintendoWii 
Re: Nintendo Wii Fifa 2010 Ligi { KURALAR ÇEKİLDİ İSİMLERİNİZİ EKLEYİN }
15 May 2010 15:47
wiiZoneVoyager
tuzruhu
Mario Kart ile aynı saate çakıştırmayın turnuvayı, sonra yok ben fifa oynadım yoruldum ondan yenildim demeyin eye rolling smiley

HEHE bu iyidi güzel bahane olur ama grinning smiley
Toplasan 10 dk sürecek maç,bahane kabul etmeyiz hot smiley grinning smiley Zaten bu turnuvaya daha var 1 hafta felan.

15 May 2010 16:44
Kayıt oldum ismim: wiiZVoyager
17 May 2010 17:08
Evet arkadaşlar DarkEternal arkadaşımız'a bir türlü ulaşamadım.Sanırım kendisi katılmayacak listeden çıkardım.Bir an önce listeye isimlerinizi eklemenizi ve maçlara başlamanızı rica ediyorum.
17 May 2010 21:22
Hşşşt, art-niyet var çekilişte beni Trabzon'un karşısına koymuşunuz. NinintendoWii senin de Bursayı alman şık olmamış yani.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
18 May 2010 09:27
WiiCrazy
Hşşşt, art-niyet var çekilişte beni Trabzon'un karşısına koymuşunuz. NinintendoWii senin de Bursayı alman şık olmamış yani.
Aaa vallahi tesadüfün böylesi grinning smiley
18 May 2010 17:18
ne zaman oynayacagiz maclari benim wii nete zor baglaniyor halletmeye calisirim smiling smiley
18 May 2010 19:01
Vallahi arkadaşlar oynayın bir an önce.Şu gün şu saat demiyorum ama acele edin biraz.Böyle gidersek turnuva gümleyecek gibi.
19 May 2010 13:39
nezman oynayacaz bu maçları ya çalışan ve evli birisi olarak zorlanıyoırum malumunuz smiling smiley
19 May 2010 14:03
gkhn06
nezman oynayacaz bu maçları ya çalışan ve evli birisi olarak zorlanıyoırum malumunuz smiling smiley

Ben biraz pratik yapayım, bu akşam oynayalım (saat 18:00 mesela?) Ezdirmem feneri kimseye, kafama göre takım alırım ona göre smiling smiley

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
19 May 2010 14:55
vay arkadaş fenerli olmak böle bişi heralde , beşiktaşlı olarak trabzonla feneri yenmekte ayrı zevktir benim için anonsçuyuda ayarlarım ben bi eksiğimiz kalmaz gel gelelim evde olmam 7 yi bulur o araya sıkıştırmaya çalışalım
19 May 2010 15:26
gkhn06
vay arkadaş fenerli olmak böle bişi heralde , beşiktaşlı olarak trabzonla feneri yenmekte ayrı zevktir benim için anonsçuyuda ayarlarım ben bi eksiğimiz kalmaz gel gelelim evde olmam 7 yi bulur o araya sıkıştırmaya çalışalım

Yanlış anlamışın, fener'i seçmeyeceğim demiştim. Bariz kasıt var takımların seçiminde zaten, bu oyuna gelmem. Seçerim şöyle 2. ligden bi takım... öyle yani.. Neyse Mario Kart'tan sonra yaparız maçı.

19 May 2010 16:33
WiiCrazy
gkhn06

Yanlış anlamışın, fener'i seçmeyeceğim demiştim. Bariz kasıt var takımların seçiminde zaten, bu oyuna gelmem. Seçerim şöyle 2. ligden bi takım... öyle yani.. Neyse Mario Kart'tan sonra yaparız maçı.
Hocam kasıt arama sakın.Şampiyon daha belli değildi bu takımlar hazırlandığında.Gördüğün üzere'de kura programıyla yaptım her şeyi.Lütfen düzeni bozmayalım.Daha fenerli olduğunu yeni öğreniyorum.
19 May 2010 16:40
Oovvvv daha maçlara başlamadan tansiyon yükseldi smileys with beer
19 May 2010 16:45
maça hazırım hani fenerliler nerde
23 May 2010 17:16
bende katilmak istiyorum ea deki adim kelleci77 yanliz 1 sorum olacak kimin kazandigini nsl ogrenicez??
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 56
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!