Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Nintendo Wii Fifa 2010 Ligi { KURALAR ÇEKİLDİ İSİMLERİNİZİ EKLEYİN }

Gönderen NinintendoWii 
Nintendo Wii Fifa 2010 Ligi { KURALAR ÇEKİLDİ İSİMLERİNİZİ EKLEYİN }
06 May 2010 18:53

Uzun süredir forumları takip ediyorum ancak hiç turnuva düzenlendiğini görmedim.Bu yüzden böyle bir fikir geldi aklıma.Tabi ki katılım patlaması beklemiyorum.En azından 10 kişi toplanırsak ( Fazla da olabilir ) turnuva düzenleyebiliriz.Katılımlar bu günden itibaren başlamıştır.Sayımız ne zaman 10'a ulaşırsa turnuva tarihleri ve takımlar belirlenir ( 10 a ulaştıktan sonra 1-2 gün daha bekleriz katılım olur diye ).Takımlar Türkcell Süper Lig takımı olacak ancak herkes istediği takımı seçmeyecek tabi ki.Kura çekeceğiz.Kurayı ben çekerim.Haksızlık olmasın diye video koyarım foruma kura çekimi esnasında.Umarım güzel bir iş çıkarabiliriz,umarım bu turnuvayı düzenleyebiliriz.Haydi arkadaşlar katılımlarınızı bekliyoruz ...

Not : Kesin katılacağınızı belirtirseniz,eğer katılmama durmunuz var ise ''belki katılamaya bilirim'' diye not düşerseniz sevinirim.

Not 2 : Katılım kıtlığı yaşadığımızdan dolayı Donanimhaber Nintnedo bölümüne'de turnuva konusu açtım.Dh turnuva konusu için tıklayın.
Turnuvaya Katılanlar

1-NinintendoWii = SagopaKajmer
2-WiiCrazy = WiiCrazy
3-wiiZoneVoyager = wiiZVoyager
4-timsak
5-DarkEternal ( Donanimhaber'den )
6-129912994
7-gkhn06 = yadagkhn

TURNUVA BAŞLAYACAK ARKADAŞLAR.CODELARINIZI EKLEYİN.AKŞAM 8-9 GİBİ EŞLEŞMELERİ YAPARIM VE GEREKLİ BİLGİLERİ EKLERİM.

İŞTE KURALAR ÇEKİLDİ.İLK MAÇLARIMIZ HAZIR.MAALESEF HER HAFTA BİRİMİZ BAY GEÇECEĞİZ.BAY GEÇEN TAKIM +3 AVERAJ VE +3 PUAN ALIR.

ÇEKİLİŞ YAPILDI İŞTE TAKIMLAR

PUAN DURUMU ( Sıra - Takım - Atılan Gol - Yenilen Gol - Puan )

1 - 129912994 ( Galatasaray ) - 0 - 0 - 0
2 - NinintendoWii ( Bursaspor ) - 0 - 0 - 0
3 - WiiCrazy ( Fenerbahçe ) - 0 - 0 - 0
4 - wiiZoneVoyager ( Ankaragücü ) - 0 - 0 - 0
5 - timsak ( Beşiktaş ) - 0 - 0 - 0
6 - gkhn06 ( Trabzonspor ) - 0 - 0 - 0

1. HAFTA

Not : DarkEternal ligden çıkarılmıştır.Bu yüzden timsak ile 129912994 maç yapacaktır.

NOT : Oyunda EA Buddy sistemi var.Yani Online moda girerken kayıt olduğunuz isim ile birbirinizi ekleyeceksiniz.Benim ismim SagopaKajmer

33 kez düzenlendi. En son 17/05/2010 17:06 tarihinde NinintendoWii tarafından düzenlenmiştir.

Re: Nintendo Wii Fifa 2010 Turnuvası
06 May 2010 19:05
Şimdiden sonuncu olacağımı bile bile varım diyorum... Oyun henüz bende yok gerçi, edinince friend code'umu yazarım. (gerçi EA'in oyunlarında oda mantığı vardır sanıyorum)

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
Re: Nintendo Wii Fifa 2010 Turnuvası
06 May 2010 19:09
WiiCrazy
Şimdiden sonuncu olacağımı bile bile varım diyorum... Oyun henüz bende yok gerçi, edinince friend code'umu yazarım. (gerçi EA'in oyunlarında oda mantığı vardır sanıyorum)
Duyarlılığından dolayı teşekkür ederim.Oyunu biraz oynadıktan sonra alışıyor insan,zor değil smiling smileyFriend code ile oynanıyor sanırsam henüz denemedim arkadaşla oynamayı,random olarak seçip getiriyor karşıma rakipleri.Bir bakayım yine de.
Re: Nintendo Wii Fifa 2010 Ligi { Katılımlar Başlamıştır }
06 May 2010 20:04
Yaaa, niye futbol?

Futbol nedir ki? confused smiley
06 May 2010 20:35
tuzruhu
Yaaa, niye futbol?

Futbol nedir ki? confused smiley
Mario Kart turnuvası düzenliyebiliriz ? grinning smiley
06 May 2010 21:58
Bende varım... Oyun bendede yok edinince eklerim. Bu arada PES 2010 da katılımcı sayısı daha fazla olabilir bende dahilim buna tekrar başladım yıllar sonra...
07 May 2010 11:03
sonunculuğu kimseye kaptırmam. bir terslik olmazsa ben de varım.

not: fifa 2010'u indirmeye başılıyorum.
07 May 2010 11:10
Ekledim arkadaşlar.Donanimhaber'den de destek alıyoruz.1 kişi de ordan katıldı ve katılan olur.Malümunu katılımcı bulmakta zorlanıyoruz,destek almamız lazım.Bir ilk gerçekleştireceğiz grinning smiley

1 kez düzenlendi. En son 07/05/2010 11:12 tarihinde NinintendoWii tarafından düzenlenmiştir.
07 May 2010 11:34
indiremiyorum sad smiley
bulamadım. bulduklarımın hepsi çevrim dışı.
güney afrika kupasını indirsem olur mu?
yoksa bana nereden bulabileceğimi söylermisiniz?
07 May 2010 11:38
@NinintendoWii : Üzgünüm ilk değil smiling smiley Streetgamer'da 4 kişi fifa turnuvası yapmıştık daha önce smiling smiley

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
07 May 2010 11:38
timsak
indiremiyorum sad smiley
bulamadım. bulduklarımın hepsi çevrim dışı.
güney afrika kupasını indirsem olur mu?
yoksa bana nereden bulabileceğimi söylermisiniz?
ÖM yolladım smileys with beer
07 May 2010 11:41
WiiCrazy
@NinintendoWii : Üzgünüm ilk değil smiling smiley Streetgamer'da 4 kişi fifa turnuvası yapmıştık daha önce smiling smiley
Tüh grinning smiley Neyse önemli olan bu organizasyonları sık sık yapabilmezmiz.Çünkü bakıyorum playstation 3 turnuvaları xbox turnuvaları her zaman oluyor ve 1-2 güne düzenleniyor hemen.Kıskanıyorum bende grinning smiley Elimizde dünyanın en çok satan oyun konsolu varken kıtlık yaşıyoruz online turnuvalar yaparaken.Bu da sanırsam Türkiye'de pek yaygın olmamasından ce Wii'nin online gücünün zayıf olmasından kaynaklanıyor.
07 May 2010 11:57
NinintendoWii
WiiCrazy
Tüh grinning smiley Neyse önemli olan bu organizasyonları sık sık yapabilmezmiz.Çünkü bakıyorum playstation 3 turnuvaları xbox turnuvaları her zaman oluyor ve 1-2 güne düzenleniyor hemen.Kıskanıyorum bende grinning smiley Elimizde dünyanın en çok satan oyun konsolu varken kıtlık yaşıyoruz online turnuvalar yaparaken.Bu da sanırsam Türkiye'de pek yaygın olmamasından ce Wii'nin online gücünün zayıf olmasından kaynaklanıyor.

Yapalım pek tabii, hatta wifi gecelerimiz olsun haftanın bir günü belli saatler arasında herkesin online olduğu... Organizasyon önemli bu tip şeyler için, bir organizatör ve katılım olduktan sonra gerisi kolay.

07 May 2010 19:03
bende varim su an oyun duruyor bayadir dokunmuyorum grinning smiley besiktas ile bisiler yapiyodum baska oyunlar indirince dokunmaz oldum smiling smiley(bu ara monster hunter 3 e taktim güzel oyun olmazsa ondada bulusup 4 kisi fln grup olusturup yaratik fln avlariz smiling smiley smiling smiley )
07 May 2010 19:15
129912994
bende varim su an oyun duruyor bayadir dokunmuyorum grinning smiley besiktas ile bisiler yapiyodum baska oyunlar indirince dokunmaz oldum smiling smiley(bu ara monster hunter 3 e taktim güzel oyun olmazsa ondada bulusup 4 kisi fln grup olusturup yaratik fln avlariz smiling smiley smiling smiley )
Ekledim.Son 4 kişi kaldı grinning smiley
Bu arada bu dediğin oyunu nerden indirdin ya.Ntorrents'den banlandım adam gibi oyun indiremiyorumsad smiley

1 kez düzenlendi. En son 07/05/2010 19:15 tarihinde NinintendoWii tarafından düzenlenmiştir.
07 May 2010 23:00
@NinintendoWii : bu arada hayırdır dh'den ban yemişsin? cheat falan mı yaptın smiling smiley

08 May 2010 09:51
WiiCrazy
@NinintendoWii : bu arada hayırdır dh'den ban yemişsin? cheat falan mı yaptın smiling smiley
Sorma ya,edebiyatımızın o meşhur 4lüğünü yazınca ban yedik grinning smiley
10 May 2010 14:26
donanım haberden de yazdım benide ekleyin oyunum yakında iner %50 oldu bile code u bildircem yakında
10 May 2010 16:27
gkhn06
donanım haberden de yazdım benide ekleyin oyunum yakında iner %50 oldu bile code u bildircem yakında
Banlı olduğumdan pek girmiyorum,ekledim senidesmileys with beer

1 kez düzenlendi. En son 10/05/2010 16:27 tarihinde NinintendoWii tarafından düzenlenmiştir.
Re: Nintendo Wii Fifa 2010 Ligi { Katılımlar Başlamıştır } Son 3 Kişi
12 May 2010 15:01
Fifa 10 u indirdim oynadım yanlız grafiklerde çok kötüymüş zamanında fifa 98 oynuyoduk o kadar kötü yani. Oynanış okadar kötü deil. Benim biraz wiide klasik iyi oyunlara emek harcanmayınca kafam atıyoda grinning smiley

Bilmiyorum PES 2010 la karşılaştırınca hem grafik hemde oyun kalite farkı var. Oynanışı da kolay daha önce ps te oynayan hemen wiimote la adapte olabiliyor. Bence indirmeyenlerde çoğunlukta galiba kabul edilirse turnuvayı belki pes e dönüştürebiliriz veya farklı bir başlıkta açılır 2 turnuva birden düzenlenir. Bir paylaşıyım dedim...

Bu arada fifa yı indirdim baktım ispanyolca, multi5 olması gerekiyor pek zannetmiyorum ama ing. e çevirme yolu varmı ?

edit: PES te oline olarak sadece random match ta oynamaktan başka tecrübem olmadı. Offline tabi baya oynadım bir haftada...

2 kez düzenlendi. En son 12/05/2010 15:04 tarihinde wiiZoneVoyager tarafından düzenlenmiştir.
13 May 2010 13:38
oyunu acarken dil secenegini defaults tan ingilizce yap
Re: Nintendo Wii Fifa 2010 Ligi { Turnuva Başlayacak,Code'larınızı Ekleyin )
14 May 2010 14:35
8 kisi olsa iyi olur 8-4-2-1 diyee gider en ideal sayi 8 smiling smiley
14 May 2010 15:06
129912994
oyunu acarken dil secenegini defaults tan ingilizce yap

oyunu açarken herhangi bir dil seçeneği gelmiyoki oyun içinden opzioni denilen options olur kendileri oradada herhangi bir ayar yok ...
14 May 2010 15:53
oyunu sen neogamma ile aciyosan neogamma yi ac ordan ayarlara gir dil secenegi cikar onu ingilizce yap eger cfg usb loaderdan aciyosan oyunu acmadan once 1 e bas yani ayarlara gir oradada dil secenegini ingilizce yap yani oyunun icinden ayarlamazsin oyuna girmeden yaparsin
Re: Nintendo Wii Fifa 2010 Ligi { KURALAR ÇEKİLDİ İSİMLERİNİZİ EKLEYİN }
14 May 2010 19:14
Güncelledim arkadaşlar.Herşey hazır,isimlerinizi eklemenizi bekliyorum.
14 May 2010 20:23
Benimkisi WiiCrazy

15 May 2010 08:41
yadagkhn olarak kayıt oldum ekleyebilirsiniz
15 May 2010 13:49
Birazdan indirmiş olacam oyunu 40dk kalmış... DVD ye yazdıktan sonra eklerim ismi... Bu akşam en geç 7 gibi eklemş olurum...
15 May 2010 14:21
Mario Kart ile aynı saate çakıştırmayın turnuvayı, sonra yok ben fifa oynadım yoruldum ondan yenildim demeyin eye rolling smiley
15 May 2010 15:43
tuzruhu
Mario Kart ile aynı saate çakıştırmayın turnuvayı, sonra yok ben fifa oynadım yoruldum ondan yenildim demeyin eye rolling smiley

HEHE bu iyidi güzel bahane olur ama grinning smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 51
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!