Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

4.3e Softmod ile Oynanabilen Online oyunlar

Gönderen cyr4x 
4.3e Softmod ile Oynanabilen Online oyunlar
04 December 2011 22:32
Arkadaşlar 4.3e softmod ile oynadığınız online oyunları yazabilirmisiniz. Hatta liste yaparsak daha doğru olacağını düşündüm. Bugün Call Of Duty Modern Warfare Reflex (PAL) free-for-all modunda 10 kişi ile oynadım gayet zevkliydi. Oynayabildiğiniz bütün oyunları yazarsak bir çok kişi bundan faydalanmış olur.

1 kez düzenlendi. En son 07/12/2011 00:35 tarihinde cyr4x tarafından düzenlenmiştir.

Re: 4.3e Softmod ile Oynanabilen Online oyunlar
08 December 2011 19:20
versyonun cıkıs tarihinden sonra cıkmıs oyunlar yeni version istiyor oda söyleki mesala 4.2de motion plus yoktu 4.3 te yeni versionla birlikte motion plus geldi motion pluslı oyunlar update istiyor benimki 4.3 ün ilki hiç öyle bir sorun yasamadım mw3ten tut her yeni oyunu oynuyorum grinning smiley

Image error
Permission denied.
open image URL

26 March 2012 21:21
4.3 niye dedinki? hiçbir versiyonun oyunu farklı değil
27 March 2012 16:12
dezor
4.3 niye dedinki? hiçbir versiyonun oyunu farklı değil

o zamanlarda softmod'u yeni yaptığım için online oyun oynanabiliyormu bilmiyordum bile. capcom vs tatsunoko da online denemiştim oynayan kimse yoktu demekki bulamıyordu rakip olarak birini sonradan call of duty denemiştim online oynayabildiydim. sonra yazıyım dedim acaba her oyunda online oynanabiliyormu yoksa belli oyunlarmı var oynanabilen gibisinden... meğersem öyle bi sınırlama yokmuş. 3 ay sonra gelen cevap için yinede teşekkürler...
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 53
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!