Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Cod : MW-Reflex Multiplayer Nasıl Oynanır

Gönderen Yossen 
Cod : MW-Reflex Multiplayer Nasıl Oynanır
21 September 2010 18:11
Selm arkadaşlar ben sıkı bir cod oyuncusuyum PC de butun codları onlıne oynuyorum fakat geçmiş gunlerdede denedım ama nedense bu mesajı yazdıgım tarıhte MW Wii de oynayayım dedım bı baktım dırek gırdım multısıne sorunsuzcca oynadım yalnız bı sure sonra koptum oyundan.
Daha sonrakı gırısımde aldıgım sorun

unable connect MW R please try agaın diye benzer bir yazı

dıyor yanı sorun baglantı sorunu.Bunun nedenı herhangı bır guncelleme cıkmasımı yoksa orjınal oyun sahıbı olmamammı dıcem ama wıı kart onlıne oynuyorum neden bır sıre oynadıktan sonra sonrakı her seferınde bu hatayı alıyorum.Lutfen yardım edın bana yoksa bır tane daha oyuncu kazancaksınız aranıza.Ayrıca settgıngse gırdıgımde wıı menude uptade cıakrdı onume ama yapmadım .Bana onlıne oynamak ıcın gereken seyler ve wıı ıcın gereklı guncelleme gerekıyormu bu konuda genısce bılgı werırsenız sevınırım.

1 kez düzenlendi. En son 21/09/2010 18:18 tarihinde Yossen tarafından düzenlenmiştir.

Re: Cod : MW-Reflex Multiplayer Nasıl Oynanır
21 September 2010 20:17
Cheat yapmadıysan gerçekten server ya da bağlantı problemidir... ben bu problemi duymadım hiç... Gerçi uzun zamandır da MWR takılmıyorum.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
21 September 2010 20:19
Cheat derken konusmak mı yoksa hıle olayımı Acıkcası herhangı bır hıle ya da vs kullanmıslıgım yok uzaktan yakından ılıskım olmaz Orasını anlamadım ayrıca bende oyun korsan orjınal degıl yalnız?
21 September 2010 20:27
Hile derken oyunda hile, oyunu orjinal ya da kopya olmasından bahsetmiyorum. Zaten orjinal / kopya farkı oyun kodlanırken değerlendirilmediği sürece bir şey farketmez. MWR'de zaten bu şekilde bilinen bir problem yok kopya oyunlarla ilgili.
Server'dan da sadece hile yapanları tespit edebiliyorlar zaten...

Geriye kalıyor server problemleri ve/veya senin bağlantın ile ilgili problemler... Firewall ayarlarını Nintendo'nun önerdiği şekilde yapıp tekrar deneyebilirsin... Bİr de wii'yi DMZ'ye almak da yardımcı oluyor diye okumuştum sanırım...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
21 September 2010 20:33
Pekı fırewall ayarlarını nıntendonun ıstedegıı gıbı nasıl ayarlayacagım o ne acıkcası pek bılgım yok bu konuda benım bu teerımler hakkında cunku sadece kısıel olrak oyunu takar oynarım nıntendoda pc ye daha yatkın oldugumdan
21 September 2010 21:05
Şurda bilgiler var : [www.nintendo.com]

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 31
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!