Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

PES 2010 online oynama sorunsalı

Gönderen vkturker 
PES 2010 online oynama sorunsalı
04 June 2010 12:19
merhaba arkadaslar, dun aksam ilk defa online oyun oynamaya yeltendim, ancak deneme basarısızlıkla sonuclandı. hem karsımdaki kişinin hem benim bağlantı hızlarımızın düşük olduğu uyarısı cıkıyor. bu sorun sadece bu oyunla ilgili mi yoksa sorunu baska yerlerde mi aramam gerekli? bu arada benim internet bağlantı hızım 10megabit...

teşekkürler, saygılar..

Re: PES 2010 online oynama sorunsalı
04 June 2010 12:30
Bu oyunda online da diğer platformlarda dahil sorunlar yaşanıyor. Oyuna girmeden bağlantı hızı önceliği verebiliyorsun tam hatırlamıyorum şu anda onda bir denersen düzelebilir. Ama o zamanda online kişi bulma daha zor oluyor tabi... Yani ping te response time dediğimz zamanlamaya göre belirleniyor bu kriter.
04 June 2010 12:34
cevap için öncelikle tesekkürler, peki tenis, veya mario kart gibi diğer oyunlarda sorunla karsılasır mıyım? veya bilinen ortak bi sorun var mı online oyunlar için?
04 June 2010 12:40
vkturker
cevap için öncelikle tesekkürler, peki tenis, veya mario kart gibi diğer oyunlarda sorunla karsılasır mıyım? veya bilinen ortak bi sorun var mı online oyunlar için?

cheating(serverlardan nintendonun insiyatifine göre süreli veya süresiz banlayabiliyor) yapmadığın sürece bu dediğin diğer oyunlarda sorun yaşamazsın. COD, mario kart, Monster hunter, mario strikes gibi bi şey..., excite truck vs... bende sorun çıkarmadı. Nadiren nette sorn olduğunda veya serverlarda kopma olabiliyor. Ama tennisi denemedim.
04 June 2010 12:47
cok cok tesekkürler cevap için..
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 54
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!