Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Dvd Read Error ( NeoGamma )

Gönderen NinintendoWii 
Dvd Read Error ( NeoGamma )
12 April 2010 16:03
Önce New Super Mario,Sonra Medal of Honor çalışmadı.En son pes 2010 indirdik yazdım dvd'ye ama dvd read hatası verdi.Bilen var mıdır nedir bu neyin nesidir ?

Re: Dvd Read Error ( NeoGamma )
14 April 2010 14:27
Notebook'ta mı yazdırıyorsun DVD'yi?
14 April 2010 17:12
Artık önemi kalmadı.HDD alana kadar arkadaştan 8gb'lık usb aldım.3-4 sevdiğim oyunu atıp oynarım artık spinning smiley sticking its tongue out
14 April 2010 17:29
bendde yaziyor o hatayi bazen mesela wwe smackdown vs raw 09 indirmistim sorunsuz acti bi süre sonra bu hatayi vermeye basladi az ugrasiyodum deneye deneye en sonda aciyodum sonra wwe smackdown vs raw(wwe svr) 2010 indirdim onunla yine sorunsu oynadim cok az nadir yine ayni hata yi verdi ama hep 1 kere verdi sonra 2.sinde acti wii sports resort tada simdi ye kadar 1 kere verdi sonra acti anlamadim iye veriyo sanirsam boyle yaziyodu tam okunmuyor yazilarin üstüne geliyor karisiyor
dvd read error 002 mi bilmiyorum boyle bisiler yaziyor dvd leride 1x hizinda dvd+r verbatime yaziyorum

not:bide red steel 2 yi dvd+r verbatim kalmamisti bende dvd-r princo ya yazdim oyunu baslarken ilk video da ve oyunda fln kasiyodu home tusuna 2 kere bastim düzeldi ama mesela bir kapdan gecerken diger haritanin dolmas icin baya bekliyo videolarda millet benim kadar beklemezken ben bi kapiyi acmak icin ortalama 1-2dk bekliyorum bu sorun dvd den mi?
14 April 2010 17:52
alt.dol uygulamasını yapmayı mutlaka denemelisin.Çalışmadığı için çöpe salladığım dvdlerin isosu pc'de duruyordu.Adlım usbye attım.Alt.dol ve fix olayını yaptım çalışmayan oyunlarım çalıştı.
14 April 2010 19:08
129912994

not:bide red steel 2 yi dvd+r verbatim kalmamisti bende dvd-r princo ya yazdim oyunu baslarken ilk video da ve oyunda fln kasiyodu home tusuna 2 kere bastim düzeldi ama mesela bir kapdan gecerken diger haritanin dolmas icin baya bekliyo videolarda millet benim kadar beklemezken ben bi kapiyi acmak icin ortalama 1-2dk bekliyorum bu sorun dvd den mi?
yok aga bekleme falan, ya oyundan ya dvd den olmali
15 April 2010 13:48
princo dvd ler pek kaliteli olmuyo ztn oyunda ztn home tusuna 2 kere basinca normal oluyo sonra bisi olmuyo ama kapidan gecerken fln diger haritayi yükleme olayi normalde fazla sürüyo dvd kalitesiz olunca heralde zor okuyor
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 30
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!