Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

OYUN YEDEKLEME

Gönderen hautbois 
OYUN YEDEKLEME
15 March 2010 17:38
öncelikle herkese merhaba.aranıza yeni katıldım. wii'yi yeni aldım sürümü 4.2 E. softmod yaptım wiiflow ve usb loadergx ile bir iki oyun haricinde (splinter cell ve call of duty3 çalışmadı) indirmiş olduğum birçok oyunu çalıştırdım (bu konuda rehber yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim). kullanmış olduğum harddiski ikiye böldüm. birinci bölüm wbfs ikinci bölüm ise ntfs ve bu bölümde oyunların isolarını saklıyorum. oyunlar çoğaldıkça hardiisk iyice dolmaya başladı. wbfs olmadan ntfs formatında oyunları wiiflow veya usb loadergx ile çalıştırabilirmiyim? veya bu konuda ne yapmamı önerirsiniz? bir de splinter cell ve call of duty3 nasıl çalıştırabilirim?

Re: OYUN YEDEKLEME
15 March 2010 17:43
USB Loader'ların fat destekleyen versiyonları var onlar ile fat32'den ntfs'den oyun çalıştırabilirsin. Çalışmayan oyunlar için ise 002 fix'i açman gerekiyor. Ayrıca ufak bir bilgi: Bazı loaderlar bazı oyunları çalıştırmıyor. USB Loader'ların en güncel versiyonlarını kullanırsan sorunun çözülür.

Wiiflow bazı oyunları çalıştırmıyor (bende çok oluyordu) CFG USB Loader V53'ten sonrasını kullan. Ayrıca bir konu daha, Bazı oyunlar IOS 222 ile çalışırken bazıları 249 istiyor.
15 March 2010 18:02
wiiflow 1.1 ve usb loadergx 1.0 sürümünü kullanıyorum bunların yeni sürümleri va mı aceba?
15 March 2010 18:09
tuzruhunun dedigi gibi cfg usbloader kullan
15 March 2010 18:19
cfg usb loaderi kanal olarak kurmak istiyorum. peki hangi rehberi takip etmem gerek? çünkü bu konuda birkaç tane rehber var
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 38
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!