Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

NeoGamma Hata

Gönderen bukalemuns 
NeoGamma Hata
26 February 2010 21:04
Öncelikle herkese merhabalar, son derece güzel ve yararlı bir forum sayenizde çok şek öğrendik. Buradaki rehberler aracılığıyla 4.2 için Custom IOS u ve gerekli yazılımları sorunsuzca kurdum fakat NeoGamma yla backup dvd leri çalıştıramıyorum (Error 1142). Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin. Şimdiden teşekkürler...

Re: NeoGamma Hata
26 February 2010 22:07
Elindeki wii'nin yeni bir wii olma ihtimali?
Seri numarası ile şuradan bir kontrol et. Eğer sürücüsü D3-2 ise aldığın hata gayet normal... usb loader'lara yönelmen gerekiyor...

Daha eski bir sürücü tipi ise problem aşağıdaki konuda tartıştıklarımızdan biri olabilir,

[www.wiidewii.com]
26 February 2010 22:14
Hmm... cevap için teşekkürler. Peki yeni modeller de sadece USB den mi backupları çalıştırıyoruz. DVD için hiç bir yöntem yok mu?
26 February 2010 22:23
Softmod anlamında tek seçenek usb loader...

Eski sürücülerle değiştirirsen çip de taktırabilirsin softmod'la dvd de kullanmak mümkün olur... ya da yine sürücü emülasyonu mantığı ile çalışan çipler var (wode, wiikey fusion, flatmii vesaire vesaire) bunlardan birini satın alabilirsin...

Kesin cevabı da şu şekilde vereyim, elindeki wii'nin sürücüsü D3-2 ise o sürücüye kopya dvd okutamazsın.. çip de taksan çip o sürücüyü değil yan birimlerden birini kullanacaktır...

Flatmii : pc'den usb bağlantısı üzerinden gönderiyorsun
Wiikey fusion : sd kart'tan okuyor oyunları
Wode : harici disklerden, network üstünden vesaire...

1 kez düzenlendi. En son 26/02/2010 22:26 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
26 February 2010 22:25
Anladım. Çok teşekkür ediyorum.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 34
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!