Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

WBFS bir Diskin Birebir Kopyasını Çıkarmak

Gönderen DuncanIdaho 
WBFS bir Diskin Birebir Kopyasını Çıkarmak
02 February 2010 07:00
Merhaba arkadaşlar

320 Gbyte diskin 200 Gbyte'ı wbfs formatında ve kalan 120 gig kısmını ntfs olarak kullanıyorum. Bir arkadaşım birebir oyunları kopyalayıp kopyalayamacığımı sordu.

Sanıyorum wbfs manager diskten diske oyunları atabiliyor. Ancak bu şekilde değilde tek işlemde bu diskin bir mirror'unu aynı ebatta veya farklı ebatta bir diske çıkarabilir miyim ? Bunu merak ettim.

Re: WBFS bir Diskin Birebir Kopyasını Çıkarmak
02 February 2010 07:41
WBFS Manager programı direkt olarak diskin klonunu başka bir diske atabiliyor. Deneme fırsatım olmadı ama böyle bir özelliği var. Eğer denemek istersen Flash disklerde deneyebilirsin.

Aşağıdaki resimde sol tarafta aşağıda clone ikonu var. Onunla yapıyorsun büyük ihtimal. Ayrıca 2.5 versiyonundan itibaren "Copy this Drive" seçeneği de eklenmiş. Büyük ihtimal senin problemini bu halledecektir.

Edit: Resmi düzelttim.

2 kez düzenlendi. En son 02/02/2010 07:43 tarihinde tuzruhu tarafından düzenlenmiştir.
02 February 2010 08:10
Tuzruhu, hızlı cevap için teşekkürler,

Buradan bir deneme yaptım ama olmadı, ilginç olan oyunlar atılmış gözüküyordu, wbfs manager a tek bağladığım zaman okey gözüküyordu , ancak wii tanımadı bir türlü, doğru çalışmadığını düşünüyorum. Gerçi bir daha deneyebiliriz nema problem.
02 February 2010 08:40
Wii backup manager'ı tavsiye ediyorum bu konuda... yavaş falan çalışıyor olabilir ama iş görüyor.

Bu arada bende wbfs manager artık sapıtmaya başladı, harddisk takılı açtığım zaman windows komple yamuluyor, mecburen wii backup manager'a switch ettim.
02 February 2010 13:55
wbfs manager da klon olayi calismiyor arkadasinda dedigi gibi oyunlar hdd de gorunuyor ama calismiyor wbfs manager da klon calismiyor duyrulur
02 February 2010 14:01
Komşu forumlara da haber salalım wbfs manager da klon özelliği çalışmıyor :p
02 February 2010 14:15
pazar magazine de gönderelim smiling smiley
02 February 2010 14:20
olabilir ben davulu alip gelim
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 52
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!