Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

wii sports resort makineyi resetliyor

Gönderen alperg2 
wii sports resort makineyi resetliyor
15 January 2010 08:00
Cd den hdd ye cfg loader sayesinde attığım resorts sport oyunu makineyi resetliyor sorun ne olabilir? İkinci mevzu şöyle hdd ye cd den attığım oyunlarda error cıos222/223 is reqired v4 BCA diye bir uyarı çıkıyor ama oyunu oynayabiliyorum acaba hermes ile ilgili bir sıkıntı olabilir mi?

Re: wii sports resort makineyi resetliyor
15 January 2010 13:35
sende m+ varmi yoksa resort calismaz
15 January 2010 14:00
Alt-dol üçkağıdını yaptın mı?
15 January 2010 17:42
yapıcam abi
17 January 2010 22:06
biraz aciklarsaniz bende cok sewinirim gerci cios yükleme yerinede yazdim ayni sekilde benim wii yede res atiyor o programlari v.b seyleri nasil yüklicegimizi yada oyunu calistirmamiz icin ne yapmamiz gerektigini yazarsaniz sewinirim sitede baska bi yerde yazili ise link koysaniz yeter ztn

tşkler...
03 March 2010 12:39
Bende de aynı problem var. Oyun açılıyor m+ grektiğini söylediği ekranda watch tutorial'a basıp video oynatmaya çalıştığımda wii'yi resetliyor. rzte01.dol (usa wii) dosyasını sd kartın v usb hdd'nin kök dizinine atıp deniyorum oyun açılıyor ama dediğim gibi menüde watch tutorial dediğim anda resetliyor. Bunun sebebi ne olabilir acaba?
03 March 2010 20:27
Sd karta alt-dol'u atmanıza gerek yok, güncel loader'ların hepsi diskten alt-dol yüklemeye izin veriyor...

Yapılması gereken şu,

1. Usb loader ayarlarından alt-dol seçilir (player.dol) ve oyun açılır, video izlenir... Video bittikten sonra oyun save dosyası oluşturuyor bu aşamadan sonra oyun kilitlenebilir yahut menüye dönebilir (net hatırlamıyorum)
2. Usb loader ayarlarından alt-dol seçimi kaldırılır, oyun başlatılır... Tekrar videoyu izleme seçilmediği sürece oyun problemsiz oynanabilir...

Bir diğer alternatif de alt-dol kullanmak yerine oyunu hermes cios ile açmak ve block ios reload seçeneğini aktif hale getirmek olabilir. Denemediğim için kesin çalışır diyemiyorum. Hiç çalıştıramamış olan varsa denerse biz de öğreniriz.
13 April 2010 06:42
bahsi geçen m+ nedir ?

yirmiuc.com
13 April 2010 07:30
yirmiuc
bahsi geçen m+ nedir ?
Motion Plus'tır.

1 kez düzenlendi. En son 13/04/2010 07:31 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
14 April 2010 14:29
Vakti zamanında bende hep o "+" işaretinin ne olduğunu merak etmiştim. Amiga 500'lerden sonra çıkan Amiga 500 +'ları görünce "artı lan o" plus nerde yazıyo diye sazanca bir lafta bulunup magmaya doğru hareket etmişliğim olmuştu the finger smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 38
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!