Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

USB Loader GX İle Sports Resort Çalıştırma (Videolu)

Gönderen eozen81 
Re: USB Loader GX İle Sports Resort Çalıştırma (Videolu)
08 January 2010 21:31
her turlu denedim olmadi zaten o yuzden guzelim oyunu oynamayi biraktim ama baska versiyonlari cikti oyunun dol istemeyen

09 January 2010 07:24
Bende bir kere oynadım Metroid Prime'ı, bu akşam tekrar bakayım kaydediyor mu diye.
09 January 2010 18:51
Wiicrazy,

Wiiflow Metroidprime için kullanılan alt-dol'u kaydediyor. O anda hangi MP oynandıysa onun dol'u ayarlarında kayıtlı olarak kalıyor. Şimdi kontrol ettim.

Wiiflow 3 alt-dol görüyor ama CFG USB Loader 4 tane alt-dol gördü. Bunlar sırasıyla, MP1, MP2, MP3 ve alternative alt-dol. Ayrıca Gözüme yeni çarptı. Bu MP 7 gbyte olduğu için ayarlara bakarken yukarıda Dual-Layer yazısını görünce bir sevindirik oldum. grinning smiley

Wiiflow'da sadece MP1, MP2 ve MP3 alt-dol'u görünüyor.
09 January 2010 21:49
@tuzruhu : yok mevzu alt-dol kaydetme değil, oyun içindeki ilerleme kayıt olmuyor... acaba oyun seçimi ile mi alakalı... hani oyunun ilk menüsünde belli bir oyunu seçiyoruz... herhalde o oyunu oynarsak kaydedebiliyoruz, diğer oyunlardan biri olursa kaydetmiyor... yani oyun değiştirmek istersek hep o ana menüyü çalıştırmamız gerekiyor herhalde... hmm... ben bunu bir deneyeyim.
11 February 2010 23:20
arkadaşlar ben mortol kombat ı birtürlü açamadım cfg loaderle altd dol seçeneğini MK7.dol yapıp save diyorum hiçbirşey açılmıyor cihaz kitleniyor wiiflowda da denedim yine aynı cihaz kilitleniyor fix 002 yi aktif ediyorum yinede aynı sorun aranızda oynayan varmı acaba?
11 February 2010 23:24
bende oynayamadim oynayan varmi bende merak ediyorum..bildigim kadariyla usb loader ile calismiyor
20 February 2010 23:29
Usb Loader GX te HDD deki oyunları göremiyorum.Ne yapmam gerekiyor?
21 February 2010 07:07
oncelikle gx yerine cfgloader veya wiiflow gibi loader lardan birini kullanman daha iyi ,hdd yi gorememenin bir cok sebebi olabilir,hangi formatta calistiriyorsun, wbfs mi fat32 mi ntfsmi,hdd ye oyunlari hangi programla atiyorsun.hdd bolumlumu hangi bolumu kullaniyorsun,hdd ye primery format attinmi,usb yi yanlis porta takiyor olabilirsin ,yani biraz bilgi vermen gerekli.
06 August 2010 14:44
Bu işlem kesinlikle işe yarıyor. Ama dol dosyasını alt-dol dosyasına değil; direk Sd kartın içine atmak gerekiyor.

Teşekkür ederim bilgi için.
06 June 2012 21:27
baştan sona her şeyi anlatıldığı gibi yaptım, şöyle bir uyarı alıyorum:

SD:/RZTP01.dol does not exist! You Messed something up. Idiot.

neden olabileceğini bilen var mı?

1 kez düzenlendi. En son 06/06/2012 21:49 tarihinde cnyt tarafından düzenlenmiştir.
07 June 2012 00:06
tuzruhu sayesinde yaptım smiling smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 55
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!