Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

wii call of duty modern warfare reflex backup-launcher sorunu

Gönderen yukos 
wii call of duty modern warfare reflex backup-launcher sorunu
13 November 2009 15:56
bu oyunu dün indirdim ama backup launcher ya açmadı ya da 001 sorunu verdi neogamma r7 yazıyo internette onu denedim o da olmadı oyun olan varsa veya nedenini bilen varsa lütfen cevap yazsın bu oyunu çok bekliodum yardımlarınızı bekliyorum bu arada wii version 3.2e homebrew yüklü o yüzden gerekiyorsa 4.2 yi de yükleyebilirim

1 kez düzenlendi. En son 13/11/2009 16:02 tarihinde yukos tarafından düzenlenmiştir.

Re: wii call of duty modern warfare reflex backup-launcher sorunu
13 November 2009 16:25
GBAtempt'te bu versiyon için "bad dump" diyorlar. Bir kişi ısrarla değil diyor ama birçok kişi hemfikir. Ayrıca Wiiso'da nuked yemiş.

Bir başka eleman da Alt-Dol ile çalıştırabilirsiniz demiş.

Elimden geldiğince tercüme ediyorum:

Download this alt dol file, unzip and place in your sd card. Enable Alt Dol and Error 002 fix and it will load fine in USB Loader GX.

Tercümesi: Aşağıdaki alt-dol dosyasını indirin,  zipten çıkartın ve SD karta kopyalayın. USB Loader GX'de Alt-Dol'u ve Error 002 korumasını aktifleştirin.

[rapidshare.com]

or

[www.megaupload.com]

Bakalım bende Reflex edition'i indiriyorum ama napacağız. Artık inince yukarıdaki yöntemleri deneyeceğiz.
13 November 2009 17:42
ewt iyi güzel ama sanırım sadece usb loader la uyumlu disc den oynamanın yolu yok mu acaba ?? bende cod5 e devam ediyim bari çözüm bulunana kadar

1 kez düzenlendi. En son 13/11/2009 17:44 tarihinde yukos tarafından düzenlenmiştir.
14 November 2009 02:49
backup launcher la oyun açılmadı bende nedenini bilmiyorum ama siyah ekran çıkıyo kalıyo confused smiley
14 November 2009 08:14
aynen bende de siyah ekran sorunu oldu bence oyuna alışık olmamıza rağmen wii nin en iyi online ve single fps si bence grafikleri de çok kötü değil zaten

1 kez düzenlendi. En son 14/11/2009 08:15 tarihinde yukos tarafından düzenlenmiştir.
20 November 2009 16:42
Call of Duty Modern Warfare Reflex oyununu çalıştıramayan arkadaşlar buradan ilgili konuya ulaşıp detaylı rehberi inceleyebilirler
tym
21 March 2010 19:45
oyun bende çalışıyor baya oynadım fakat kaçıncı görev olduğunu bilmiyorum, görev bittikten sonra diğer göreve geçerken donup kalıyor, ios 249, ios222 ile denedim aynı sorun oldu, dvd-r'ye çektim oyunu yine aynı yerde dondu. sistem 4.1E makina KoreaPAL, Oyun PAL. acaba indirdiğim oyun mu bozuk diye geldi. başka bilmiyorum. yardımcı olursanız, teşekkür ederim

sorunu çözdüm; aftermath bölümünde videoda biryerde takılıyor, usb loader kullanıyorsanız oyuna mission selectten girin sürekli A tuşuna basın skip yaparak videodan kurtulabilirsiniz. DVD ile ise loading devam ederken eject ile diski çıkartın sonra tekrar takın A tuşuna sürekli basarak skip ile videodan kurtulun.

ayrıntılı bilgi: [gbatemp.net]

1 kez düzenlendi. En son 21/03/2010 21:22 tarihinde tym tarafından düzenlenmiştir.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 34
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!