Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

DVD yazdırdığım oyunları açamıyorum

Gönderen delicevat 
DVD yazdırdığım oyunları açamıyorum
10 April 2011 17:14
Geçenlerde khalkedon a soft mod yaptrıdım. wii versiyonum 4.3e. USB üzerinden oyunları çalıştırabiliyorum ancak DVD ye yazdırdığım oyunları açmak istediğimde error 1053 hatası veriyor. Forumu biraz araştırdım ve Verbatim DVD-R disklerin sorun çıkarmadığını ve 2x de yazdırmak gerektiğini okudum. Bunları uyguladım yalnız hala aynı hatayı alıyorum sorun ne olabilir.

Bir de USB üzerinden bazı oyunları açarken ekran donup kalıyor. Mesela Call of Duty Black Ops, Reflex, Wii music, Wii Dare aklıma gelmeyen bi kaç tane daha var. Bu arada Neogamma R8 kullanıyorum. Sorun ne olabilir ?

şimdiden teşekkürler...

Re: DVD yazdırdığım oyunları açamıyorum
10 April 2011 20:47
dvd konusuna bir sey diyemiyecegim hic denemedim.

dedigin oyunlar ise calistirmadan once ios ayari ister.neogamma da nasil yapiliyor bu ayar onuda bilmiyorum , cfg kullaniyorum cunku.

sorunlarinin bir kisminin cozumu bu link altinda var , daha onceden acilmis konular.

Problem oyunlar

wii dare i calistirabilen yok sanirim forumda cunku acilan konusunda kesin bir sonuc.

1 kez düzenlendi. En son 10/04/2011 20:48 tarihinde tospaa tarafından düzenlenmiştir.
Re: DVD yazdırdığım oyunları açamıyorum
11 April 2011 13:07
Yeni Wii'ler kopya dvd okuyamaz. Donanımsal bir müdahaleden sonra okur ama astarı yüzünden pahalı olur.

CFG Usb Loader kullanırsan daha iyi sonuç alırsın.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 44
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!