Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Usbyi açamıyorum

Gönderen cparty 
Usbyi açamıyorum
24 March 2011 16:59
arkadaşlar wiiyi geçenlerde softmod yaptırdm flash belleğe oyun attırdım eve geldim pcye kopyalayım dedim olmadı diski biçimlendir diyor adam wii oyunu attığımız için sadece wii açar dedi saçma geldi bide adam nasıl açıyor ben kopyalamıyım diye bişi yapmıs heralde nasıl flash belleğin içindekiler silinmeden açabilirim? yada siz boyle bir problem yaşıyormusunuz? adam doğru mu soyluyo? lütfen yardım edin yardım edenlere simdiden teskurler konuyu yanlış yere açtıysamda kusura bakmayın.

1 kez düzenlendi. En son 24/03/2011 17:01 tarihinde cparty tarafından düzenlenmiştir.

Re: Usbyi açamıyorum
24 March 2011 17:10
Adam doğru söylüyor. Wii'nin dosya formatı biraz karışıktır. Onun yerine USB Loader'in ve senin işini kolaylaştırmak için Wii Backup Manager programı ile Fat veya NTFS diske atabilirsin oyunu.

Senin o diskin içeriğini görebilmen için aynı şekilde Wii backup Manager programında Flash diske bakman yeterli.
28 March 2011 18:48
saolasın kardeşte ben bu programı bulamadım nerden indirdiysem bozuk çıktı biri bi link atarsa çok iyi olur
28 March 2011 20:39
Wii backup manager için istiyorsan www.filetrip.com adresine bakman yeterli smiling smiley

link: [filetrip.net]
29 March 2011 20:13
çok saol kardesim
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 37
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!