Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

wiiware ve vurutal konsol oyunları rehber

Gönderen wiiblow 
wiiware ve vurutal konsol oyunları rehber
03 March 2011 19:59
biliyorum ama aranızda çoğu kişi biliyodur ama genede yazayım
.........................................................REHBER......................................................................
1.Adım:ilk once wad meneger veya mmm yi indirip sp kartın apps klosorune kopyalıyoruz .
(bende olmadı dıye parantez açayım wad meneger i bazen hbc görmeye bilir o yuzden multi mod menegeri indirin)
İNDİRİN
multi mod meneger:http://hotfile.com/dl/108533120/a85a130/Multi-Mod-Manager_v13.4.zip.html
2.Adım:wii ware oyunlarını indirip. sd kartın wad klosörüne kopyalıyoruz tüm wii ware oyunlarının indirme linki aşağıdadır.
İNDİRİN
WİİWARE:[www.wiiso.com] (wiiso linkidir üye olunuz veya başka bir yerden indirin)
3.Adım: sd ye indirdiğimiz oyunları kopyalayın ve MMM yi çalıştırın (veya wad meneger ) wad ları yükleye tıklayın ve başarılı dediğinde wiiware oyununuz menünüzde hazır.
4.Adım:menüye çok oyun sıdıramasınız en fazla 5 oyun bu yuzden optıons kısmına girin sonra data bölümüne girin kanallar yerine tıklayıp orda çıkan kareler arasında oyunu bulup copy e tıklayın . sonra başarılı dediğinde oyuna bir kez daha tıklayıp silin ve sonra wii menüye dönün alttaki sd kart resmine tıklayın ve oyununuzu oynayın.............
(4.0,4.1,4.2,4.3 için geçerlidir 4.kısım) (adminler onaylamadan rehberi uygulamaya kalkışmayın)
devamı aşagıdadır

Re: wiiware ve vurutal konsol oyunları rehber
03 March 2011 20:11
3.Adım: sd ye indirdiğimiz oyunları kopyalayın ve MMM yi çalıştırın (veya wad meneger ) wad ları yükleye tıklayın ve başarılı dediğinde wiiware oyununuz menünüzde hazır.
4.Adım:menüye çok oyun sıdıramasınız en fazla 5 oyun bu yuzden optıons kısmına girin sonra data bölümüne girin kanallar yerine tıklayıp orda çıkan kareler arasında oyunu bulup copy e tıklayın . sonra başarılı dediğinde oyuna bir kez daha tıklayıp silin ve sonra wii menüye dönün alttaki sd kart resmine tıklayın ve oyununuzu oynayın.............
(4.0,4.1,4.2,4.3 için geçerlidir 4.kısım) (adminler onaylamadan rehberi uygulamaya kalkışmayın)

03 March 2011 20:43
Wad oyunları kuracaksanız sneek/uloader tarzı bir program kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim. Bunları wii'ye yükleyerek riske atmayın.

Dediğim gibi en iyisi sneek veya uloader kullanmak.

(Not: verdiğin link hatalı düzelttim.)
04 March 2011 15:06
@tuzruhu
1.linki düzelriğin için teşşekkürler
2.bende uloader oyunları görüyor ama çalıştırmıyor ve sneek te çalışmıyor o yuzden bu rehberi yaptım

04 March 2011 15:20
Wiiblow, Sneek 2'yi denedin mi? Linki buradan
26 March 2011 06:51
wiiblow uloader ile oyun oynayabilmen icin hermes v5 cioslardan en az birinin yuklu olmasi lazim, ayrica bu yuklu ise ve gene calismiyorsa , hdd nin fat32 32kb ayirma biriminde primery olarak format at ondan sonra oyunlari yukleyip dene , mutlaka calisicaktir.

10 April 2011 14:50
hayır bende oyunları yüklüyor(wiiblow 2. çarım şifresini hatırladığım halde girilmiyor) uloader oyunları yükledikten sonra bilmemne mi bozukmüşmu ne girmiyo oyunaangry smiley

.....................................................................................................................................................................................
cool smileyWİİ Yİ Wİİ YAPAN OYUNLARcool smiley

BEYAZ PAL 4.3 E /HOMEBREW CHANNEL 1.0.8/BOOTMİİ/PRİİLOADER v7 FİNAL/DARKWİİ BLUE TEMA/USB LOADER GX/
NEOGAMMA FİNAL/GAMECUBE BACKUP LOADER FİNAL/
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 22
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!