Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

HDD ÇALIŞMAYAN VE SİYAH EKRAN a GİREN OYUNLAR VE ISO ları

Gönderen riderofwind 
HDD ÇALIŞMAYAN VE SİYAH EKRAN a GİREN OYUNLAR VE ISO ları
18 February 2011 10:00
Arkadaşlar ;

Belki biyerlerde yazıyordur mama ben arayıp bulamadığımdan bu konuyu açtım ki.
İnsanlar ve ben gerekli iso ları paylaşalım sorunlarımızı çözelim.

Benim şu anda çalışmayan oyunlarım.

Guitar Hero 5

ve Guitar hero 6 gerekli isoları bilen varsa yardım rica olunur

Teşekkürler

Re: HDD ÇALIŞMAYAN VE SİYAH EKRAN a GİREN OYUNLAR VE ISO ları
18 February 2011 10:25
Hermes CIOS ile çalıştırmayı denedin mi?
18 February 2011 11:28
Denedim hepsi kurulu olmadı

1 kez düzenlendi. En son 18/02/2011 11:29 tarihinde riderofwind tarafından düzenlenmiştir.
18 February 2011 15:44
enteresan hermes cios 222 veya 223 ıle sorunsuz acılıor bende Guitar Hero lar.
18 February 2011 18:36
bende ios 36 patch li değil yani install & patch seçeneğini yapmadım bir alakası olabilirmi

birde HERMES 5,1 i indirdim fakat kuramadım wadları makinaya nedendir
18 February 2011 19:03
Oyunun çalışmaması ile ios 36'nın yamanmış olup olmamasının bir alakası yoktur. IOS 36 kullanan benim bildiğim topu topu üç tane oyun var zaten.. (SSBB, Mario Kart ve ismini şu an hatırlayamadığım bir oyun daha)

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
18 February 2011 21:12
Cios rev.20 ile de alakalı olabılır belkı
18 February 2011 22:41
cios rev 21 yüklü makinada

Hermesin sadece 3.0 ını yükleyebildim daha üst versiyonlarını birtürlü yüklemeyi beceremedim internetten indirmiyor sd karta bakıyor sonrada kapatıyr kendini
19 February 2011 08:10
Sorunu çözdüm

Hermes ile üzst veriyon 222,223,ve 224 ü yükleyince çalıştı oyunlar.

Buarada Hermes ile wad ları neden yükleyemediğimi anlatsam yarılırsınız.smiling smiley) Arkadaşlar siz siz olun gerekli wad ları sd kartınızdaki ios klasörünün içine atmadan yüklemeye kalkmayın yükleyemezsiniz smiling smiley)) sonra forumlara yazarsınız saatler sonra yaptığınızı farkedip kendinize gülersiniz.

Kısacası

NUS ile enson sürüm wad ları indirip içeriğini ios klasöründe hali hazırda bulunan klasörlerinin içine açmanız gerekiyor.224 ü yüklerken base ios olarak 236 yı kullanmamız gerekiyor.Herkes bunu biliyordur belki ama bilmeyenler için kolaylık olabilir diye tekrar ettim dün öğrendiklerimi.

Herkese iyi günler
19 February 2011 09:09
IOS klasörü değil de WAD klasörü olabilir mi? Ayrıca SD kartın genelde root dizinine atılıyor bu tip wad'lar.
19 February 2011 10:13
Hermes cios kurulum programı wad dizininden değil de wii dosya sistemindeki görüntüsüne benzer bir yapıdan alıyor dosyaları. Hermes cios kurulum konularında zaten ilk mesajlarda bu belirtilmiştir.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
22 February 2011 07:11
İyi Gunler;

Transformesr:Cybotron Adventure açılmıyot . Hangi ios u kullandığını bilen varmı
22 February 2011 11:30
@riderwind : Her açılmayan oyunla ilgili çözümü bu başlık altında aramak yerine Problem Oyunlar bölümünde konu açarsan soruna olası cevaplardan başkaları da faydalanmış olur. Sorunun cevabını bilmiyorum bu arada.

22 February 2011 13:41
ok bu konuyu oraya taşıyabilirmisin
22 February 2011 14:50
Problem oyunlar bölümünde tek tek oyun bazında konu açılması daha mantıklı olur. Konu açmaktan çekinmeyin.

27 February 2011 01:00
slm arkadaslar yeni wii aldim yabanciyim bu konuya nasil dvd oyun yukleyecez bir tane indirdim iso osya ama olmadi,detaylica anlatirmisiniz yada forumda hangi konu basliginda bulabiliriz,super mariomix iso indirdim ama calismadi saygilar
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 52
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!