Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

acil yardim

Gönderen efe6138 
acil yardim
29 January 2011 11:49
Selam,
Benim wii oyunlari calistirmiyor. usb loader calismiyor sanirim. usb loader a baglaninca ekranda sadece usb loader simgesi ve bir sartel gibi kilit var. Usb loader a baglanmadan su yazilar geliyor:

Play Wii Backups from Usb Harddrive
Waninkoko cIOS 249 is reguired!
Hermes cIOS 222/223 is supported.
USE AT YOUR OWN RISK!

diye bunlar alt alta bu sekilde ekranda geliyor sonra da baglanmiyor. Problem ne acaba yardimci olabilirmisin? Tesekkür ediyorum. Cevabini bekliyorum.
Saygilarimla

Re: acil yardim
29 January 2011 11:53
Her yere şu konuyu açmasan, tek yerde yeterdi aslında.
Re: acil yardim
29 January 2011 12:37
@tuzruhu : Üyelere özel bölümünden ben taşıdım buraya smiling smiley Gerçi bir de başka bir bölümde daha vardı onu da sildim smiling smiley

Bana pm ile son durumun "Cios 249 is a stub" bıdı bıdı şeklinde mesaj verdiği şeklinde mesaj atmışsın. Zaten soruna ilk cevabım "Cios yüklememiş olabilir misin?" şeklinde idi... 249 slotunda yüklü cios adı üstünde stub / izmarit / işe yaramaz diyor... Cios yükleme aşamalarını başarı ile gerçekleştirmemişsin yahut sonrasında belki de update yaparak cios'ların ezilmesine sebep olmuşsun muhtemelen.

Asistan ve/veya rehberler üstünden stub ios silme / cios yükleme aşamalarını tekrarlaman gerekiyor.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 49
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!