Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Super Smash Bros. Brawl [NTSC] ve 4.2E Pal Soft-modlu Wii

Gönderen abush 
Super Smash Bros. Brawl [NTSC] ve 4.2E Pal Soft-modlu Wii
24 December 2010 14:44
Arkadaşlar merhaba,

4.2E Soft modlu PAL bir Wii ye sahibim.
Oyunlarımı internetten indirip DVD ye yazıp oynuyorum, Neogamma ile çalıştırıyorum.

Super Smash Bros. Brawl oyununda değişik bi problemle karşılaştım, şöyle ki:
İndirdiğim versiyon NTSC, Neogamma'nın region ayarlarında Wii veya Pal480 seçmezsem, oyun siyah beyaz olarak gayet güzel çalışıyor.
Fakat region ayarlarında Wii seçip çalıştırırsam, oyun açılır gibi yapıyor, sonra sanki Wii nin scart kablosu çıkmış gibi televizyonun mavi ekranına dönp sinyal yok uyarısı alıyorum ve oyunu hiçbir şekilde oynayamıyorum.

Diğer bütün NTSC oyunları bu şekilde çalıştırdım ama burda bu şekilde bi sorunum var, yardımcı olabilirseniz gerçekten çok sevinirim.

Not: Sitede ve nette arama yaptım fakat çözüm bulamadım. Belki bilen biri çıkar burda. Ayrıca oyunu Philips DVDye layer break ini falan ayarlayarak imgburn le 2.4x yazdım.

Re: Super Smash Bros. Brawl [NTSC] ve 4.2E Pal Soft-modlu Wii
24 December 2010 16:32
Pal versiyon indirip denesen ?

_________________________________________________________________________________________________________

Mario Kart : 2278-9599-6680 Fifa Account : Sagopa Kajmer

_________________________________________________________________________________________________________
24 December 2010 17:39
Valla tek çare o gibi.
Başladım indirmeye de, malum 8gb lık oyun, hız da biraz yavaş 20 kb la faaln iniyo confused smiley
24 December 2010 17:40
Valla tek çare o gibi, başladım indirmeye de, hız biraz düşük, 20 kb falan, malum bi de 8 gblık oyun confused smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 52
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!