Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

WiiFlow

Gönderen WiiCrazy 
Re: WiiFlow
28 January 2010 14:50
@timsak
ben kanal olarak kullaniyorum forwerder olarak
sen kurdun calismadi galiba
o zaman soyliyim forwerderen calismasi icin
sd:\apps\WiiFlow\boot.dol seklinde sd kartin icinde olmasi lazim wiiflow programinin
kanala tikladiginda wii menuye donuyorsa bu yol yanlistir

28 January 2010 17:22
Benim net artık nedense wiitdb.com'a bağlanmıyor oysaki dün Wii'den bağlanıp cover'ları indirmiştim. confused smiley

Peki manuel olarak cover'ları SD karta atacağımı biliyorum ama resim dosyalarının isimleri değişik değişik barkod numaraları şeklinde.

Tam olarak cover'ları gözükmeyen oyunların nasıl cover'larını gösterebilirim ? (manuel olarak tabiki)
29 January 2010 08:29
@dedezade dün akşam buradan indirdiğim wiiflow 1.1 in (full dağıtımının) içine (apps klasörünün içine) wadmanager'ı yükledim. sonra hbc içinden wadmanger (versiyonu 1.5) ile wiiflow starnight channel olan wad dosyasını install ettim. installation sonrasında wii resetlendi ve kanal olarak geldi, çalıştı smiling smiley

sonra ayarlardan eksik coverları indirdim (otomatik olarak). sonra bir kaç tema baktım sonra bizim çocuğa uygun "kids" temasını etkinleştirdim.
14 February 2010 11:24
İlk bu loader'ı denediğim için başka loader'a ihtiyaç duymadım bile.

3D arayüzü ile enfes bir loader. hot smiley

İlk kez USB'den oyun çalıştıracaklar hiç düşünmeden WiiFlow'u denesin derim. thumbs up
02 April 2010 18:05
Selam,

Versiyon nedir acaba? Pal 4.2E benimki... wiiflow kullanıyorum ama kanal olarak kurmadım, brick olayına karşı...

Tşk.
02 April 2010 18:50
Wiiflow'u kanal olarak kurabilirsin.
02 April 2010 19:08
@flykiller boot2 ye yuklu bootmii veya priiloader yoksa wad kurulumu yapmayin
02 April 2010 19:47
Priiloader yüklü, aslında onda da şöyle bir sorunum var. Her açılışta ekrana geliyor, birtürlü kapatamıyorum.
tşk.
02 April 2010 20:09
@flykiller : settings'e gir... autoboot ve return to ayarlarını system menü yap... bundan sonra açılışta otomatik menü açılır... preloader/priiloader'a açılışta reset tuşuna basılı tutarak girebilirsin.
05 April 2010 10:42
WiiCrazy,
Malesef olmuyor...Senin verdiğin şekilde ayarladım ama bir kere normal açıldı sonra yine Priiloader ın ekranı gelmeye başladı...Enteresan çözemiyorum...Tekrar mı yüklemek gerekli?
05 April 2010 10:46
@flykiller : valla bilemedim... dedezade'nin dediği gibi hacks.ini ile alakalı falan olabilir mi acaba... settings'e girdiğinde çıkan ekranın görüntüsünü paylaşabilir misin?
05 April 2010 18:38
Ekran görüntüleri umarım yardımcı olur...
Eklentiler:
| indir - DSC05292.JPG (133.1 KB)
| indir - DSC05293.JPG (131.3 KB)
05 April 2010 18:41
flykiller
Ekran görüntüleri umarım yardımcı olur...

0.2 oldukça eski bir versiyon, muhtemelen bundan kaynaklanıyor. daha üst bir sürümünü yeniden yüklemen lazım.
05 April 2010 20:14
0.4 buldum, yeterlimidir?
Eskisini nasıl kaldırıcam?
Yardımların için şimdiden teşekkürler...
05 April 2010 22:07
@flykiller : kaldırmadan, yenisinin install programını çalıştırıp kuracaksın. bu tip programlarda uninstall her zaman risktir, preloader=system menu.... menü ile uğraştığını unutma, boot2'ye yüklü bootmii de olmayınca oldukça riskli bir işlem... 0.4 çok yeni yeterince bootmii sahibi tarafından test edildi mi bilmiyorum, 0.3 serisinde en son çıkanı yüklemeni tavsiye ederim. (o da 0.3b sanıyorum)
07 April 2010 19:41
light versiyonu ben de denedim gayet güzel şimdi full versiyonu indiriyorum kurulumu aynıdır diye düşünüyorum.
kanal olarak yükleyip hiç HBC ile uğraşmak istemiyorum=)
08 April 2010 16:06
Full versiyonun artısı yanında birkaç tema ile gelmesi ve ayrıca fowarder wad kanalları da içerisinde barındırması.

Full'den kasıt bu yani.
10 April 2010 12:36
ben birşey sormak istiyorum.
bu wiiflow'u kanal olarak atmak için
1 wad manager'a
2 preloader'a mı ihtiyacım var??

zaten bu preloader ya da priiloader ı kurmalımıyız kurmamalımıyız kafam karıştı bende 4.2e pal wii var birisi birhaylı sorun yaşamış...
ben bu adamı kanal olarak kurmak istiyorum ama bir yandan da başım yanacak diye tırsıyorum...
riskler nedir ne dir pr..loader şart mı? wad manager?? ne nerede ne zaman nasıl ??

şimdiden teşekkürler...
10 April 2010 14:43
o sorunlar preloader da yasaniyordu ama priiloader da bir sorun yok en son versiyonu nu kurabilirsin.
evet priiloader kurmadan wad kurulumu yapmasan iyi olur.
26 April 2010 11:57
bece arkadas wad manager nasılkuruldugunu ve kanal olarak nası wii flow un yapıldıgını sormuş ?
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 39
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!