Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

ciso oyun rehber

Gönderen dedezade 
ciso oyun rehber
04 October 2009 00:44
link
wbfs_inteligent_gui_v6
[www.tekdosya.com]
aciklama:
arkadaslar kotali internet kullaniyorum yuksek ebatta dosyalari indiremiyorum kisa zamanda oyun yukliyim ve hemen oynayayim diyorsaniz
burada ciso oyunlarin yani wbfs ile sikistirilmis hazir oyunlari hdd ye atma konusunda yardimci olacagim
sicagi sicagina denedim kurdum ve oynadim

yukarida vermis oldugum link den programi indirip pc ye cikarin(programi klasor icindeyken calistirin)
vermis oldugum programla hdd ye direk ciso oyunlari atilabildigi gibi hdd den pc ye veya baska bir hdd ye ister ciso ister iso olarak cikartilabiliyor
hdd ye ciso oyun atma:
1.hdd nizi pc ye baglayin
2. wbfs inteligent gui adli programa sag tusla tiklayip yonetici olarak calistir diyin(vista kullanicilari icin)
3.sag ustte usb drive yazan yerde hdd nizin bulundugu surucu ismini secip load a tiklayin
4.sol tarafta file explorerdan indirmis oldugunuz ciso oyunu bulup secin
5.ortada saga sola oklari goruyorsunuz saga dogru olana tikladinizmi oyununuz kisa bir surede yuklenir
hdd den pc ye ciso formatinda cikarma islemi:
1.hdd yi pc ye baglayin
2. wbfs inteligent gui adli programa sag tusla tiklayip yonetici olarak calistir diyin(vista kullanicilari icin)
3.programin sol ust kosesinde advancet extraction yazan yere tiklayin
4.acilan pencerede drive letter yazan yerden wbfs formatli hdd nizi secin
5.sag ustte destination yazan yerden oyunu nereye cikaracaksaniz secin wbfs drive veya pc
6. altta output yazan yerden ciso yu sec
7.ortadaki oka tikladiginizda cikarma islemi gerceklesir(pc ye cikarma isleminde oyun programin bulundugu klasore cikmaktadir)
link ve dosya yenilenmistir

Image error
Permission denied.
open image URL

3 kez düzenlendi. En son 07/10/2009 19:52 tarihinde dedezade tarafından düzenlenmiştir.

Re: ciso oyun rehber
04 October 2009 07:01
Oyun indirilen yerlere link vermek forum kuralları dışında... sadece sitenin adresini mesajında edit'lemen yeterli, geri kalanı ile ilgili problem yok smiling smiley
04 October 2009 07:59
ozur acemiyim normaldirsmiling smiley
editlemek nedemek
04 October 2009 09:26
tam türkçe karşılığı düzenle sanırım. adresi silmek anlamında söyledim...
04 October 2009 19:10
Bu WBFS inteligent programının tam bir açıklamasını yazsaydın ispanyolca program ve çalıştıramadım.
04 October 2009 19:29
tuzruhu demiş ki:
-------------------------------------------------------
> Bu WBFS inteligent programının tam bir
> açıklamasını yazsaydın ispanyolca program ve
> çalıştıramadım.

link ve dosya yenilendi eng dil dosyasi icindedir

2 kez düzenlendi. En son 07/10/2009 20:06 tarihinde dedezade tarafından düzenlenmiştir.
11 December 2009 19:27
wbfs intelligent nasıl oluyorsa benim diski tanımıyor, wbfs manager çalışıyor sorunsuz oysa. sanıyorum hem fat hem wbfs olmasını beğenmedi, bende wbfs e hazır format yerine scrub oyun çekiyorum, muhtelemen aynı boyut.
11 December 2009 19:37
DuncanIdaho
wbfs intelligent nasıl oluyorsa benim diski tanımıyor, wbfs manager çalışıyor sorunsuz oysa. sanıyorum hem fat hem wbfs olmasını beğenmedi, bende wbfs e hazır format yerine scrub oyun çekiyorum, muhtelemen aynı boyut.
gormesi lazim birde burdan indirdiginle denesene ayrica usb yi pc ye bagladiktan sonra programi calistir
[www.mediafire.com]

1 kez düzenlendi. En son 11/12/2009 19:41 tarihinde dedezade tarafından düzenlenmiştir.
18 February 2010 13:54
@dedezade

üstad bu ciso oyunları WBFS​ intelligent harici başka programla hd e atabiliyormuyuz? daha doğrusu benim hd ntfs formatında. siple manager ile iso ları sorunsuz atabiliyorum fakat ciso oyunları simple manager görmüyor. WBFS​ intelligent ise görüyor fakat ntfs hd i görmüyor bu seferde de. şimdilik flash diskimi wbfs olarak formatlayıp ciso olarak oraya atıyorum. daha sonra wbfs manager ile iso olarak çıkartı seçip pc ye aktarıyorum. daha sonrada simple manager ilede hd e aktarıyorum. sorun olmuyor ama belki direk ntfs hd e cisoları atacak bir program vardır diye soruyorum..
18 February 2010 14:03
WBFS​ intelligent ile direk iso ya cevirip simple ile atabilirsin neden usb ye atiyorsunki,cisolarin illa usb de olmasi gerekmiyor isoya cevirmek icin
ayrica [www.4shared.com] bunuda kullanabilirsin

1 kez düzenlendi. En son 18/02/2010 14:06 tarihinde dedezade tarafından düzenlenmiştir.
18 February 2010 14:21
WBFS​ intelligent i açtığımda, eğer Usb Wii Drive bölümüne wbfs formatında bir sürücü tanıtmazsam hiç bir özelliği çalışmıyor. yani file explorer a tıkladığımda açmıyor.

verdiğiniz program direk iso ya çeviriyor. hd e atmasınıda eve gidince deneyeceğim. çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için..

1 kez düzenlendi. En son 18/02/2010 14:29 tarihinde metro tarafından düzenlenmiştir.
18 February 2010 14:42
verdigim program direk wbfs ye de cevirir.programi biraz incelersen once ntfs surucunu gostericeksin sonra dosyayi secip transfer e tikliyican o direk wbfs klasorune atar,yada baska bir surucude wbfs adinda bir klasor olustur o surucuyu goster direk wbfs uzantili olarak oraya cikarir.onceki program da da iso ya cevirme var aslinda ama gerek yok bu yani wii backup manager ile tumunu birbirine cevirebilirsin
23 April 2010 21:26
wii backup manager tam aradığım program, teşekkürler...
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 46
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!