Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Error 1 Sorunu lütfen Yardım Edin confused smiley

Gönderen ismail55 
Error 1 Sorunu lütfen Yardım Edin confused smiley
21 August 2010 22:38
Arkadslar Başlıkta belirttiğim gibi 2 oyun indirdim internetten ikisindede aynı hatayı verdi

Makinem Çipli Neogamma diye bişey var

Tıklıyorum yok

autharize has been detected hatasını veriyor

wii versiyonu 4.1 E

Red Steel2 Calısmıyor confused smiley

Ben Tam Anlamam Wii den

Ama Lütfen Yardım Edin confused smiley

Re: Error 1 Sorunu lütfen Yardım Edin confused smiley
21 August 2010 22:46
Error 1 diye bir şey duymadım... Error 001 diye bir hata var çok eskiden karşılaşılan bir hata ilk Super Mario Galaxy ile çıkmıştı... Neogamma'nın bu hataya karşı yaması zaten var onun bu hatayı vermemesi lazım...

Makinenin çipli olduğuna emin misin? Çipli makine + Neogamma ile problem yaşamaman lazım Red Steel 2 oyununda.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
21 August 2010 22:49
bana sanki dvd yi okuyamiyor veya oyunda bir problem var gibi geldi.baska oyun yazdirip calistirdinmi hic?oyunlari nasil yazdiriyorsun?ilk defami oyun indirip, yazip, calistiriyorsun?
21 August 2010 22:51
Evet İlk Defa Yeni Aldım Zaten Makinayı confused smiley
21 August 2010 22:52
Ama X1 Hızında imgburnde Yazdırıyorum
21 August 2010 23:01
makinan da softmode yuklumu?ayrica cipli makinalarda direk disc kanalindan oynanmiyormu oyun?bence hic de ugrasma,makinanin versiyonu benimki ile ayni, uyelere ozel bolumde softmode asistani ile softmode yap, elinde flash veya hdd var ise ona atip oyna bence
21 August 2010 23:05
d2-e ' li sanırım benim makinada yok mu buna disk okutacak bi yöntem softmod 4.2e makinam. duyan bilen ?
21 August 2010 23:08
Benim Menümde Homebrwe channel dvd backup bişey bide usb bişey var confused smiley Ben En iyi Kadıköye gösterem makinayı
21 August 2010 23:10
Ben Oyunu Flash belleğe nasıl atarım sorması ayıp confused smiley
21 August 2010 23:19
wii backup manager ile... asistan ile softmod kurduktan sonra da oynayabilirsin. ama bence de sen kadıköye götür onu smiling smiley

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 48
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!