Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Error 002 ve Update

Gönderen xbr 
xbr
Error 002 ve Update
21 August 2010 22:00
Merhaba arkadaşlar benim soft mod wii'ye dün toy story 3 oyununu taktım game launch panelden oyuna gireyim dedim mavi ekran çıktı error 002 mi ne yazdı emin değilim.Sonra makinayı kapattım birden bire ana menüdeki orjinal oyunları oynadığımız bölümde update çıktı bende yaptım şimdi hiçbir backup oyunu açmıyor game launch'a girince alet kitileniyor.Bu arada ethernet kablosu takılı değil nasıl update yaptı anlamadım ama update yaparken oyunun dvd'si makinanın içindeydi.Lütfen bana yardım ederseniz çok sevinirim.

Re: Error 002 ve Update
21 August 2010 22:33
Makinende muhtemelen çip varmış ya da disk kanalından oyun oynatacak şekilde bir işlem yapılmış cihaza.
Şu an hangi versiyona çıktı? Üyelere Özel bölümündeki softmod asistanı ile tekrar softmod yapman gerekecek.

ps: nasıl update ettiğine gelince, wii iki türlü update oluyor, ya oyunlardan ya da internet üzerinden. sen oyun ile update etmişsin.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

1 kez düzenlendi. En son 21/08/2010 22:34 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
21 August 2010 22:34
002 hatasi kullandigin programlar ile giderilebilecek bir ayar gerektiriyor 002fix ayarini acman yeterliydi.oyunun dvd sinden update yapmis anlasilan , su an wii nin versiyonu nedir.sanirim softmode u yeniden yapman gerekicek,cioslar silinmis olmali, versiyona bak ona gore rehberler ile yeniden softmod yap.
xbr
23 August 2010 06:11
Hocam makinamda çip yoktu.Versiyonuna tekrar bakıp size bildiricam.Yani dediklerinizden anladığım kadarıyla makinayı softmod kurmadan kullanamazmıyım.Yardımlarınız için çok teşekkürler.
23 August 2010 08:57
softmode yapmadan orjinal oyunlar disinda ki oyunlari oynayamazsin
xbr
25 August 2010 23:55
Makinamın versiyonu 4.2E olmuş.Makinamın menüsünde Back-up Luncher duruyor fakat açınca siyah ekran çıkıyor.Soft-mod rehberini okudum ve kafam allak bullak oldu ve iyice karıştı.Bu işlemlerin daha kısa ve net anlatımla bu işleri daha önce hiç yapmamış birinin okuyup anlayacağı ve yapacağı bir şekilde özetleyebilecek birisi varsa gerçekten çok minnettar olurum.
26 August 2010 03:10
versiyonun 4.2 ise uyelere ozel bolumdeki softmode asistani ile icinde bulunan videolari izleyerek, kafan karismadan islemleri yapabilirsin.
26 August 2010 09:36
softmode asistani 4.3'e update diyor olabilir sanki wiicrazy öyle bir şey demişti . amman dikkat hot smiley
xbr
27 August 2010 01:32
Nasıl yani bu konu hakkında kesin bilginiz var mı 4,3'e update nasıl olucakki softmod yaparken.Bu konuda wiicrazy'nin görüşlerini bekliyorum çünkü tam da video'lu anlatıma bakarak softmod yapıcaktım.

1 kez düzenlendi. En son 27/08/2010 01:34 tarihinde xbr tarafından düzenlenmiştir.
27 August 2010 03:12
softmode adimlarini anlatildigi gibi yaparsan update falan yapmaz,ayrica hbc nin yani homebrew kanalin son versiyonunu yuklersen 4.3 e update etsen bile bir sey olmaz.softmode asistaninda eski versiyonu var hbc nin onu kurduktan sonra wii de internet baglantin varsa zaten hbc yi actiginda update yapayimmi diye sorar, sende update edersen hbc son versiyonda olur bundan sonra olaki 4.3 e update etsen dahi hbc silinmeyeceginden bir problem olmaz.
27 August 2010 05:54
hala yanıtım bekleniyorsa beklenmesin, dedezade cevaplamış zaten.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 33
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!