Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Cahil soruları

Gönderen iSuat 
Cahil soruları
10 August 2010 21:36
Bir kaç gündür siteyi takip ediyorum ama ne yalan söyleyeyim cok cahil kalmışım. Yaklaşık 2 yıldır wii sahibiyim şehir dışı ve işler yüzünden son 1 senedir yatıyor denebilecek kadar az kullanıldı. En son geçen gün internete girdim ve malum update i yaptım-4.3-. Makaleleri okumaya çalışıyorum fakat her şey çok karışmış. Şu an ihtiyacım olan:

HD ya da dvd den yadeklenmiş oyun oynama film nüzik vs.
Internete girme
ve Internet üzerinden oynanan multi player serverlarına girip giremeyeceğimi öğrenme.
Bu tür modları yaptığımda updateler için nasıl bir yol izlemem gerektiği -belli ki bu durumlarda yüklenen mod yazılımının çıkardığı update kullanılıyor-

Yani profesyonel olmayan hiç mod yapmamış ve elinde tüm updateleri tam bir wii olan kişiye sırasıyla neler yapmasını hangi mod yöntemlerini uygulamasını forum içinden linkler vererek basitçe açıklarsanız ve aradabir güncellerseniz bence iyi bir kaynak olur ya da kalabalık yapmasın diyorsanız daha sonradan silinebilir. Tabi bana da yardım etmiş olursunuz. Gerçekten boş vakitlerimi bu konsolla geçirmek istiyorum lakin an itibariyle iki takım wiimote ve 1 motion plus satın almış bulunmaktayım

WiiGeceler smiling smiley

Re: Cahil soruları
11 August 2010 06:05
Şu rehberi kullanman gerekiyor,

Virgin 4.3 Softmod Rehberi

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 37
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!