Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Monster Hunter Tri Sorunu.Yine!

Gönderen a2baran 
Re: Monster Hunter Tri Sorunu.Yine!
21 January 2011 23:48
2 gündür baya bi haşır neşir oldum. Şimdi kavramlara yeni yeni ısınmaya başladım. smiling smiley

Bugün softmode asistanı ile yaptığım softmode işlemi sırasında almadığım bootmii backup işini hallettim mesela.( Bravo bana be.. smiling smiley)

Ama uyumsuz oyun olayı can sıkıcıymış gerçekten. Nintendo bundan sonra çıkacak her yeni oyun için böyle uğraştıracak önlemler alırsa biz de her yeni oyunda bir custom ios yüklemek zorunda kalabiliriz. Hatta bu ios ları bize sunan elemanlara gına gelirse piyasada ios da bulamayabiliriz bi daha.

Neyse şimdilik paranoyaya gerek yok. Nintendo dünyasına yeni adım attık. Şimdiye kadar çıkan oyunlara bakalım biraz. smiling smiley

( İşe bak Xbox 360 ve Ps3 ü beğenmedik sattık, şimdi de GTX 460 gibi bir kartı satıp Nintendoya geçiyoruz. Kıyamet alameti mi nedir. smiling smiley )

1 kez düzenlendi. En son 22/01/2011 11:07 tarihinde waveform tarafından düzenlenmiştir.

24 January 2011 09:20
Bende yeni bilgisayarıma GTA IV kurayım dedim 2 gün uğraştım. Bir sürü kıl tüyü varmış en sonunda dün hallettim oynadım ama konsolun verdiği tadı vermiyor. Grafik desen süper de eski oyunun makyajlanmış hali.

Ben de Wii'ye devam edeyim diyorum.
06 February 2011 07:17
Oyun dediğin konsollarda oynanır.Bilgisayar grafik tasarım ve programming gibi amaçlar için kullanılmalı smiling smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 57
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!