Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Monster Hunter Tri Sorunu

Gönderen a2baran 
Monster Hunter Tri Sorunu
25 July 2010 20:41
Merhaba arkadaşlar ,
Benim sorunum şu:internetten çektiğim Monster Hunter Tri oyununu Wii Backup Manager'la usbye attım ve USBLoaderCFG ile başlattım.Oyun çalıştı introyu fln geçtim ama oyunu başlattığım an ekran karardı ve tiz bir ses çıkarmaya başladı.Bu sorunu nasıl giderebilirim?
Forumda bu sorun hakkında bi kaç yazı gördüm ama Wii konusunda daha yeni olduğum için hiç birşey anlamadım açıkcası.Benim anlayabileceğim şekilde anlatırsanız çok memnun olurum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler smiling smiley

Re: Monster Hunter Tri Sorunu
25 July 2010 21:04
Kuruluysa sisteminde yüklü bir IOS 37 bazlı bir cios ile oyun çalışacaktır.

Oyunun üstüne gel A tuşuna bas, çıkan ekranda 1 tuşuna basıp oyun ayarlarına gir, IOS seçeneğini 222-mload ya da 223-mload olarak değiştir, 2 tuşuna basıp ayarları kaydet... Ve oyunu çalıştır, önce 222'yi dene, olmuyorsa 223'ü...

Softmod asistanı ile kurulum yaptıysan 37 bazlı cios IOS 222'ye denk geliyor...
Başka bir rehber kullandıysan ve IOS 37 bazlı bir cios kurduysan onu seçmen lazım üstte bahsettiğim ekranda
Hiç 37 bazlı cios kurmadıysan ya da bunun ne olduğundan dahi haberin yoksa ilgili wad'ları upload edip link vereyim kur...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
25 July 2010 21:22
37 bazlı CIOS un ne olduğu hakkında hiç bir fikrim yok spinning smiley sticking its tongue out Linkleri upload etsen süper olur!
25 July 2010 21:26
a2baran
37 bazlı CIOS un ne olduğu hakkında hiç bir fikrim yok spinning smiley sticking its tongue out Linkleri upload etsen süper olur!

Asistanla mı kurulum yaptın?

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
25 July 2010 21:28
Hayır başka bir rehberle kendim yaptım.
25 July 2010 21:49
[www.wiidewii.com]
Bunun içindeki wad'ları sd kartındaki wad klasörüne atıp kur, üstte anlattığım şekilde oyunun kullanacağı ios olarak IOS 222'yi ayarlarsan oynayabilirsin.

ps: zip'in şifresi wiidewii

25 July 2010 21:57
Çok teşekkür ederim WiiCrazy bana zaman ayırdığın içineye rolling smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 37
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!