Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

WiiBackupManager ile hdd oyun atma sorunu

Gönderen wiiberk 
WiiBackupManager ile hdd oyun atma sorunu
30 June 2010 20:53
arkadaşlar mario kart wii indirdim hdd atamıyorum dosyayı seçtiğimde finished ççıkıyor ben önceden yüklemedim oyunu yeni indirdin hdd marıo galaxy ve new bros wii oyunları var onların yüzünden mi acaba yüklenmiyor birkaç oyunda böyle olmuştu o oyunları sildim mario oynamasam olmaz zaten smiling smiley

Re: WiiBackupManager ile hdd oyun atma sorunu
30 June 2010 21:12
Harddiskinde yeterli yer var mı?
30 June 2010 21:32
hdd yi hangi formatta kullaniyorsun,fat veya ntfs ise baska yere atip elle tasimayi dene,wbfs kullaniyorsan baska bir program ile atmayi dene
02 July 2010 20:08
hdd yer çok ,wbfs formatı kullanıyorum hdd atınca sanki önceden varmış gibi yükleme %100 oluyor saniyeler içinde anlamadım gitti
02 July 2010 22:24
wiiberk
hdd yer çok ,wbfs formatı kullanıyorum hdd atınca sanki önceden varmış gibi yükleme %100 oluyor saniyeler içinde anlamadım gitti

Oyun rar halinde falansa geçici yere ihtiyacı oluyor programın, ayarlanmış yer üstünde de yeterli disk alanı yoksa ya da programın yetkisi yoksa falan bununla karşılaşma ihtimalin var. Bir ihtimal de wbfs dosya sisteminin hasar görmüş olması, Wimms WBFS Tool (wwt) isimli komut satırından çalışan bir programla fix edebiliyorsun.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
11 July 2010 21:32
arkadaşlar mario kart wii hdd bi türlü atamadım herşeyi denedim başka torrent te indirdim,programla denedim aynı sorun black wii 4.02 version (hdd tüm oyunları sildim baştan bile formatladım artık ne yapayım diğer oyunlarda sorun yok)
11 July 2010 21:34
wiiberk
arkadaşlar mario kart wii hdd bi türlü atamadım herşeyi denedim başka torrent te indirdim,programla denedim aynı sorun black wii 4.02 version (hdd tüm oyunları sildim baştan bile formatladım artık ne yapayım diğer oyunlarda sorun yok)

oyunları atmakta kullandığın programı değiştir, o da olmuyorsa iso'yu wiiscrubber ile açmayı dene... açamıyorsa bozuktur muhtemelen.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
11 July 2010 23:37
wiiscrubber ile açlıyor ama bu program nasıl kullanacapım partition0,1,2 var ne değişikliği yapmam lazım kusura bakma çok soru sordum smiling smiley
12 July 2010 07:02
wiiberk
wiiscrubber ile açlıyor ama bu program nasıl kullanacapım partition0,1,2 var ne değişikliği yapmam lazım kusura bakma çok soru sordum smiling smiley

Değişiklik yapmak üzere değil açılıp açılmadığını görmen için söyledim wiiscrubber'ı... O açtığına göre elindeki halis muhlis wii oyunu... oyunu harddiskine atmakta kullandığın programda değişikliğe gitmeyi dene.

11 June 2011 21:05
Konu biraz hortladı ancak Aynı sorun bende de var çözümünü bulamadım.Hdd imde bir sürü oyun var mario kartı da yüklemeye çalışıyorum tıklamamla finish demesi bir oluyor.wbfs kullanıyorum oyunu espaldan indirdim zaten birtane var
11 June 2011 22:08
Wii backup manager programını denedin mi?
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 31
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!