Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Configurable USB Loader ve NTFS Formatı

Gönderen musty7 
Configurable USB Loader ve NTFS Formatı
31 May 2010 20:11
Merhaba, sitedeki softmode asistanı ile softmode'u tamamladım ve Configurable USB Loader (asistan programının içindeki versiyon) ile oyun çalıştırmayı denedim. Sorunlarım:

1) NTFS formatındaki harddiskteki oyunları görmüyor. Hiçbir oyun yok diyor. WBFS formatındaki harddiskteki oyunları görüyor.
2) Çalışan oyunlar new super mario ve vegas party. Harddiskteki Sonic_And_Sega_All_Stars_Racing oyununu görmedi. Versiyonum 4.E
3) Oyunlar PAL, NTSC olanları da kullanabilirmiyim usb den.

Yardımcı olurmusunuz.

Şimdiden teşekkürler

1 kez düzenlendi. En son 31/05/2010 20:12 tarihinde musty7 tarafından düzenlenmiştir.

Re: Configurable USB Loader ve NTFS Formatı
31 May 2010 20:13
Bu adrese baktın mı?

Cevap yedeklenmiş oyun çalıştırma bölümünde sabit konuda verilmiş smiling smiley
Re: Configurable USB Loader ve NTFS Formatı
31 May 2010 20:44
Açtım konuyu tekrar asistan ile ilgili bir hatırlatma yapmak için.

Asistan ile yüklenen CiosXrev19 ve Hermes cios'ların hepsi FAT32 destekliyor... Waninkoko'nun cios'u üzerinden NTFS de Configurable Usb Loader'ın manevralarıyla mümkün oluyor. Hatta ben şu an böyle kullanıyorum, waninkoko'nun 249'u ile Hermes'in 222'si arasında switch yapabiliyorum yani. Hatta usb loader kurulum rehberinde gösterilen disk te ilk defa formatlanıp oyun atılmış ilk bölümü FAT32, ikinci bölümü de NTFS olan bir disk...

Sorunla ilgili cfg usb loader'ın genel ayarlarından 222'yi seçmeyi deneyebilirsin... ha bir de cfg usb loader'ın FAT/NTFS açmak için ayrı bir dol'u var, onu da kullanmak cfg usb loader'ın açılışını hızlandırır.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 34
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!