Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

New Super Mario Bros Wii sorunum

Gönderen Z-Gear 
New Super Mario Bros Wii sorunum
22 May 2010 18:07
Arkadaşlar yine ben çok üzgünüm sad smiley Bugün scrubbed şu 400-500 mb olan versiyonunu indirdim NSMB un Dvdye 2xle güzelce yazdırdım her zaman yazdığım ama gibi ama açılmıyor please reject dvd diyor . Acaba nasıl düzeltebilirim chipli wii chipi drive yada wasabidx emin değilim hangisi olduğuna , teşekkürler

Re: New Super Mario Bros Wii sorunum
22 May 2010 18:13
Oyun yamanmış ise modifiye edilmemiş konsolda çalıştıramazsın, indirdiğin yerden kontrol et oyunun koruması ile yamanmış mı diye... Ayrıca modifiye edilmemiş bir konsolda oyunun oynanması için çipin update edilmesi gerekiyor... Ki yine de oyun açılıyor belirli bir yerde falan kilitleniyor normal şartlarda çip ile oynandığında. Senin şu anki durumun muhtemelen oyunun hazır yamalı olması.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
22 May 2010 18:16
Patched main doldol has been patched with alternate main dol.

Dol değiştirilmiş anlaşılan fakat anlamıyorum bu dol , ios mevzularından grinning smiley
22 May 2010 18:19
Dediğim gibi, oyun değiştirilmiş... Çipin ile oynayabilmen için oyunun değiştirilmemiş haline sahip olman gerekiyor, o da dediğim gibi NSMBW için ayrıca çipin güncellenmiş olması lazım... Softmod ile farketmiyor...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
22 May 2010 18:21
Çipimi nasıl güncelleyebilirim smiling smiley çok soru soruyorum umarım sizi sıkmıyorumdur sad smiley
22 May 2010 18:27
Valla çipin ne olduğunu da bilmediğine göre update'i çıkmış chip'lerin update iso'larını indirip teker teker çalıştırmayı dene.
Düzgün olan hangisi ise o update edecektir... hiç biri update edemezse NSMBW için update'i çıkmamış bir chip olduğuna kanaat getirebilirsin. Pek tabii en temiz çözüm wii'nin içini açıp bakmak hangi çip olduğuna bakmak.

Şu konuda update'i çıkan çiplerle ilgili bilgi ve update dosyalarına linkler mevcut : [www.wiidewii.com]

(Update'i nasıl yapacağına gelince, ilgili iso'yu indirip ImgBurn ile yazacaksın ve dvd'yi wii'ye takıp disk kanalından çalıştıracaksın... sana ne yapacağını söyleyecektir)

22 May 2010 18:32
Çok teşekkür ederim smiling smiley LKM103859604 müş wii kodum fakat chip sorgulamada sonuç vermiyor , çok teşekkür ederim saolun smiling smiley
22 May 2010 19:24
Konu açılmışken Mario Bros'un şu versiyonu çok güzel ya [www.wiisos.com] Düzenleyen adam bölümleri eşşekler gibi zorlamış. Bölümleri geçmeye çalışırken acayip keyif alıyorum orjinalinden daha güzel grinning smiley
23 May 2010 10:55
Bir sorum daha var acaba neogamma yı channel yapmadan homebrew channel üzerinden kullansam bir sorun olur mu ? teşekkürler smiling smiley
23 May 2010 10:58
Z-Gear
Bir sorum daha var acaba neogamma yı channel yapmadan homebrew channel üzerinden kullansam bir sorun olur mu ? teşekkürler smiling smiley

Hayır bir sorun olmaz, kanal olarak kurmanda da bir sakınca yok sonuçta denenmiş banner'ı bozuk olmadığına kanaat getirilmiş kanalları kurabilirsin...

23 May 2010 11:00
Çok teşekkür ederim , onuda wad managerla yapıyoruz değil mi ?
23 May 2010 11:06
Evet wad manager ile kurabilirsin.

23 May 2010 11:47
Çok teşekkür ederim smiling smiley Gerçekten mükemmel bir site , herkesin bilmesi , görmesi gerekli.
23 May 2010 15:13
deliprofesor
Konu açılmışken Mario Bros'un şu versiyonu çok güzel ya [www.wiisos.com] Düzenleyen adam bölümleri eşşekler gibi zorlamış. Bölümleri geçmeye çalışırken acayip keyif alıyorum orjinalinden daha güzel grinning smiley

Asshole Mario gibi yapmışlar desene. O oyunda zorluk aşırı derece yüksekti. Daha bölümün başında roket yiyip ölüyorsun. Varmı daha ötesi. grinning smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 25
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!