Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

4.3 Update'i Yayınlandı! Makinenizi Online Update Etmeyin!

Gönderen WiiCrazy 
4.3 Update'i Yayınlandı! Makinenizi Online Update Etmeyin!
22 June 2010 09:00
Nintendo geçen seferki (4.2) gibi dişe dokunur bir özellik içermeyen ve sadece softmod'u ve homebrew yazılımları engellemeye yönelik 4.3 update'ini çıkardı. Yeni IOS exploit'leri çıkana ve Homebrew channel'in yeni versiyonu çıkana kadar makinenizi güncellemeyin!!!

Tartışmaları şuradan takip edin.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

1 kez düzenlendi. En son 22/06/2010 12:36 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.

Re: 4.3 Update'i Yayınlandı! Makinenizi Online Update Etmeyin!
22 June 2010 09:25
Yenilik yok demek. Şaka gibi.

Korsanı biraz zor engellerler bu saatten sonra.

Haber için sağol @WiiCrazy.
22 June 2010 09:31
valla yanlıslıkla update etmeyeyim die parental controlu kullanıyorum istedikleri kadar update uyarısı yollasınlar beni kandıramazlar saol wiicrazy daha dün gece oynadım wii ile suan wii kapalı ve dvd-rom ışığı yanıyo demekki nintendodan mesaj gelmiş update et die hehe ......
tym
22 June 2010 10:32
bende 4.2 derken 4.3 geldi cool smiley
22 June 2010 10:39
priiloader'da Block Disc Updates ve Block Online Updates seçenekleri var sağlamcılar için smiling smiley
22 June 2010 12:35
Hacking bölümünde zaten tartışıldığı için bunu kilitliyorum...Daha ön planda olması açısından eklemiştim...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
Üzgünüz, konu kapalı olduğu için mesaj gönderemezsiniz.

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 56
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!