Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

DragonMedia Player'ı çalıştıramadım

Gönderen deliprofesor 
DragonMedia Player'ı çalıştıramadım
03 April 2010 10:38
Merhaba,
Wii için Allah sizi inandırsın, mp3 çalıştıracak düzgün bir yazılım bulamadım. Wiiflow'a attığım .ogg parçalarla idare ediyorum tongue sticking out smiley Homebrew'den özelliklerine baktığım kadarıyla DragonMedia Player bayağı esaslı bir araç. Amma velakin SD'ye indirip çalıştırmaya gelince bende siyah ekranda yüklemek için az bekleyip, geri Homebrew'in baloncuklu ekranına dönüyor. Eski sürümlerden de 3-4 tane denedim sonuç değişmedi. Aranızda bu playerı kullananlar vardır sanırım, konuyla ilgili bilgileri varsa memnun olurum, ya da alternatif bir player varsa bu özelliklere sahip.

Re: DragonMedia Player'ı çalıştıramadım
03 April 2010 10:57
Az önce sırf meraktan denedim hala çalışıyor mu diye. Hem en son sürümünde hem de bir önceki sürümünde bir problem göremedim.
03 April 2010 11:20
Acaba sorun SDHC kartta olabilir mi diyerekten bi SD bulup onunla deneyeceğim. Bu arada forumun saatini 1 saat geri almamışsın WiiCrazy smiling smiley
03 April 2010 11:25
Vauv cidden SD ile alakalıymış. Sanırım SDHC formatını desteklemiyor. Kendi yaralı parmağıma kendim işemiş oldum smiling smiley
03 April 2010 11:41
Farkındaydım saatin de biri daha farkına varsın diye bekledim herhalde :p Düzelttim saati bu arada.

Evet sdhc'den olması muhtemel, program uzun zamandır güncellenmiyor, yeni kütüphanelerle derleyeyim diyeceğim de derlenmeyeceğinden adım gibi eminim. Bakayım yine de deneyeyim.

edit: wiibrew'de şu yorumu gördükten sonra vazgeçtim...

Why wont it compile dragon media player, i have libwiisprite, png & freetype along with DMP source, just cannot compile!! Why even upload a Source code for it, when its not the full source and when you get the required lib files it cannot compile

1 kez düzenlendi. En son 03/04/2010 11:48 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 17
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!