Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Homebrew Browser

Gönderen wiiZoneVoyager 
Homebrew Browser
15 February 2010 21:55
Forumda göremedim, bilmeyenler için eklemeye karar verdim. Sd Sdhc veya USB deki homebrew uygulamalarını artık update etmeye gerek kalmıyor. Bu programla yeni çıkan uygulamaları takip edilebilir veya olan uygulamalar otomatik olarak update edilebilir. Çokta güzel bir arayüzü var. Bu arada program kendini de update edebiliyor... grinning smiley

[www.codemii.com]

Re: Homebrew Browser
01 April 2010 20:47
BEYLER HİÇ YÜKLEYEN OLMADIMI
02 April 2010 00:30
@zombi16 bircogumuz zaten kullaniyoruz, sende yukle baya isine yarar
15 July 2010 08:52
hangi programla ? lütfen konuştuğunuz gibi yazı yazmayın beyler !
15 July 2010 08:57
tt2424
hangi programla ? lütfen konuştuğunuz gibi yazı yazmayın beyler !

Sorularımızı kibar bir üslupla açık ve net olarak belirtelim... Şahsen ne sorduğunu anlamadım. İlk mesajında milleti uyarmışsın ama kendi eleştirin bizzat kendi yazdığına cevap gibi olmuş.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
15 July 2010 09:54
"Bu pogramı nasıl çalıştıracağım" demek istemiş galiba ben 2 mesajdan da öyle anladım.

İndirdiğin zip dosyasının içerisindeki klasörü SD kartında bulunan apps klasörüne kopyalıyorsun, programın çalışması için Wii'de homebrew channel yüklü olmalı yoksa bir işe yaramaz.
16 July 2010 09:19
Linkte halen çalışıyor bende anlamadım sorunu... Ya linki görmedi yada başlığa bakmadan veya homebrew olayını bilmeden atıp tutan asabi arkadaşlar durumu söz konusu.

Sorunu olan ark.lar bu sorunu anlaşılır bir dilde ne olduğunu yazarlarsa bizde yardımcı olabiliriz.
05 September 2010 21:23
süper bir uygulama gerçekten ben çok faydasını görüyorum. hem uygulamalar bilindik yerden oluyor böylece.
06 September 2010 11:28
Asabiyet hoş değilde programın sitesinin linki konulsa veya install ve program ile ilgili daha detaylı bilgi paylaşılsa tam sabitlenecek konu olurmuş, hemde aylardır soft mode lu olup bu programı bende kaçırmamış olurdum gerçi kaçırdında ne oldu diyede sorabilirsiniz tongue sticking out smiley
17 September 2010 14:34
HBC arada sırada update sormaya başladı. Yapmalı mı yapmamalı mı? Bilgisi olan var mı? Yapında sorun yaşama sansımız var mı?
17 September 2010 14:49
VOLLEYBJK
HBC arada sırada update sormaya başladı. Yapmalı mı yapmamalı mı? Bilgisi olan var mı? Yapında sorun yaşama sansımız var mı?

Yap pek tabii... yapınca sorun yaşama ihtimalin var... DVDX'e bağlı çalışan emülatörler, IOS 202'yi kullanan WiiMC falan bütün bu uygulamaları son sürümlerine update etmen lazım problemsiz kullanabilmek için...

Homebrew uygulamaları kullanmıyorsan hiç bir etkisi yok diyebilirim...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
06 January 2011 08:29
Merhabalar,
2 gündür Homebrew nedir? Ne işe yarar diye araştırıyorum ama pek birşey bulamadım.

Bende 4.3E versiyonu var, soft mode yaptırdım. Böylede Usb den oyunları oynayabiliyorum. Ayrıca softmode yapılırken daha önce olmayan Homebrew Channel da kurulmuş. Start dediğimde içinde pek birşey yok gibi sadece hackmii var. Onu seçince de ekran kararıyor fakat birşey gelmiyor.

Özet olarak Homebrew Channel ile birşey yapamıyorum. Neler yapmalıyım, homebrew browser ı nasıl kurabilirim. Teşekkürler.
06 January 2011 11:00
1. Sd kartında apps diye bir klasör yaratacaksın
2. İlk mesajda da verilmiş programa link, ya da wiibrew.org üstünden indireceksin, arşivden çıkan boot.dol / icon.png ve meta.xml dosyalarını sd kartında oluşturduğun apps klasörü altında oluşturduğun yeni bir klasörün içine kopyalayacaksın. Bu kadar.

06 January 2011 13:59
Hızlı cevap için Teşekkürler. Peki sd kartımı formatlamam da gerekecekmi? Formatlarsam softmode da bir sıkıntı oluşurmu?
06 January 2011 14:08
Sd kartini formatlarsan hbc icindeki uygulamarin gider,bootmii yi de acamassin. yani yedeklemeden formatlama.
ben de bir soru sorayim,eskiden bu homebrew acilirdi simdi bastaki siyah kod dokumu ekraninda network established dedikten sonra donuyor,daha dogrusu duruyor. bekliyorum ama gelisme olmuyor. nedendir acep?

06 January 2011 14:15
Hali hazırda FAT dosya sistemini kullanıyorsa formatlamaya gerek yok.

06 January 2011 18:30
Sevgili WiiCrazy dediklerini yaptım (apps klasörü ve içine atılması gereken dosyaları attım) sonra homebrew channel'e girdim fakat değişen birşey olmadı. Sd kartın içindenmi birşeyler yapmam gereklidir? Bu konuda gerçekten pek birşey bilmiyorum. adım adım anlatmanız mümkünmüdür? Yada daha önce anlatılan bir yer varsa linkini verebilirmisiniz.?
06 January 2011 19:13
Aşağıdaki konuda anlatılıyor, orada verilen dosyalar güncel değil ise güncel olanlarla uygulamanı tavsiye ederim.

2. Baloncuk problemini çözme / Program çalıştırma

07 February 2011 02:54
Homebrew Channel için isteğimiz IOS ile başlatabiliyor muyuz? Mesala IOS 249 ile çoğu homebrew uygulamalarda(MMM,Wad Manager v.s) hata veriyor.IOS 36 seçince hiçbirşey olmadan devam ediyor smiling smiley
07 February 2011 07:32
Homebrew Channel'i istediğin ios ile başlatamıyorsun. MMM içinde Load Another IOS opsiyonunu kullanman lazım, hangi ios'un yamalı ya da hangi cios yüklü ise ona switch etmen gerekir işlemlerinden önce.

07 February 2011 15:18
Eskiden bu homebrew acilirdi simdi bastaki siyah kod dokumu ekraninda network established dedikten sonra donuyor,daha dogrusu duruyor. bekliyorum ama gelisme olmuyor. nedendir acep?

07 February 2011 18:28
Kilitlenme problemi yaşayanlar elindeki homebrew browser uygulamalarının yeni versiyon olduğundan emin olsun,

[wiibrew.org]

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 23
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!