Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

4.2E'ye "Menü Tema" sı yapmak

Gönderen timsak 
4.2E'ye "Menü Tema" sı yapmak
12 February 2010 11:49
sneek2 yi çalıştıramadım acayip canım sıkıldı bir şeyler yapmam gerek ne yapsam ne yapsam diye düşünürken aklıma wii menü 'nün temasını değiştirmek geldi.
hemen sitemizi taradım bu konuyla ilgili rehber yok. çünkü bu işlem tehlikeli (brick) imiş.
sonra internette sağa sola baktım mymenufly gibi bir şey gördüm elemanlar 4.1E ye kadar kesin desteklediğini, 4.2 de belki çalışır gibi bir şeyler demişler.
neyse 4.2E wii sine herhangi bir tema yapan oldu mu?

Re: 4.2E'ye "Menü Tema" sı yapmak
12 February 2010 17:16
ben bu tema işini hallettim şimdi menüm de siyah oldu.
12 February 2010 22:01
Şuan tehlikeli bir işle uğraşıyorsun. Farkında mısın? Ben bile bu tema işini tam sindirmeden işe girmedim. Şan milli bir tema için uğraşıyorum ama henüz tema yükleyecek cesaretim yok. (Gerçi korkumda yok ama olsun)...

Tema ile uğraşacaksan mutlaka sneek2'yi çalıştırarak dene. Bakalım bir problem çıkartacak mı?
12 February 2010 22:16
@tuzruhu tamam uğraşmam senin temayı bekliyorum.

ama sneek2 yi çalıştıramayınca hırsımı temadan çıkartmaya çalıştım smiling smiley
12 February 2010 23:43
Preloader/Priiloader'ınız varsa... ve işler ters gittiğinde nasıl kullanacağınızı biliyorsanız tema riskli değil... tema ile brick edildiğinde yapmak gereken orjinal temayı geri yüklemek sadece...

Tema denilen şey de aslında menünün hafızadaki paket paket olan içeriklerinden birinin değiştirilmesi...
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 23
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!