Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

homebrew channel sorunu

Gönderen ozdil 
homebrew channel sorunu
24 August 2012 13:27
2 ay kadar önce homebrew channel yeni update var dedi. kurulmasına izin verdim.
elimde siyah wii var 4.2.e versiyon. bu site yardımı ile 2 sene önce soft mode yapmıştım.
update bitince, baloncuklu ekranla karşılaştım. Sonra priiloader ekranından load install file menusünden tekrar kur deyip, eski hbc'a döndüm. ama o da yeni update var dedi. ve baktım ki 2 hbc oluyor. ya da yenisi kuruluyor baloncuk ekranı ile.
2 hbc olunca bana göre ekranın en sağındaki yani en son kurulan eski versiyon hbc ile usbflow düzgün bir şekilde çalışıyor.
yani ekranda 2 hbc olması dışında sıkıntım yok. ama bunu tek hale nasıl çeviririm?
teşekkürler.
bu arada site 1-2 ay kadar kapalı mı kaldı bana mı öyle geldi?
çünkü tam bu olayı yaşadığım anda, başvuru kaynağım olan bu siteye ulaşamamıştım. bugün component kablo ararken arama sonuçları arasında siteyi görünce girdim ve bu soruyu sordum. görebildiğim kadarı ile kimsenin başına gelmemiş böyle bir durum.

Re: homebrew channel sorunu
25 August 2012 08:39
softmode eski oldugu icin sana yapman gerekenleri sira ile soyliyim,once ios58 installeri nette arat indir hbc icinden kur,daha sonra hbc yi yeniden kur, cioslarin da eskidir onun icin de [www.wiidewii.com] bu rehberi kullan

25 August 2012 14:18
2.basamak olan rehberde ios 56 seçin denmiş. ben zaten 58i yükleyip o basamağa geleceğim için sorun olur mu?
yoksa ne olursa olsun önce ios58 kurup hbc güncellememi mi yapayım, sonra o rehberi mi uygulayayım?
teşekkürler.
25 August 2012 22:30
2. rehber ile ilgisi yok hbc nin yeni versiyonlari ios 58 kullaniyor, ios 58 yuklemeden kullanirken hata veriyor.ikinci asamayi denildigi gibi yap

26 August 2012 20:22
dediklerinizi aynen yaptım. sorun çıkarmadılar.
ama 2 homebrew channel sorunum aynen duruyor. yani hiç bir işime yaramadı. sad smiley
ios 58e döndü, ama gene boş baloncuklu ekran geldi. prii loader dan install file seçeneğine gelip çalıştır deyince gene eski hbc 1.06 galiba o kuruldu. o ise ios 61 diyor. ama baloncuk sorunum yok. oyunlarım da düzgün çalışıyor. daha fazla kurcalanacak bir şey yok sanırım.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 60
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!