Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

CFG Usb Loder Oyun Gizleme

Gönderen darkweather 
CFG Usb Loder Oyun Gizleme
19 June 2011 08:34
CFG Usb Loder'da bazı oyunları gizlemek istiyorum. nasıl yapıldığını anlatabilir misiniz?

Re: CFG Usb Loder Oyun Gizleme
19 June 2011 10:45
sd kartin ana dizininda usb-loader diye klasor var
onun icinde de cfgloaderconfigurator.exe diye bir program var. windowsta bunu calistiriyorsun, karsina genis secenekli bir ekran geliyor.

yukardaki sekmelerden game settingsi sonrada sagdan manage yi seciyorsun, yuklu oyunlarin listesi cikiyor, gizlemek istedigin oyunun yanindaki hide kutucugunu isaretliyorsun.

yada manage nin biraz sol ustunde oyunlarin ismini tek tek secebilcegin yer var ordan secip altta hide i isaretliyorsun. sonrada sol tarafataki commandstan generate settings cfg yi secip kayit ediyorsun usb-loader klasorune. once settings.cfg nin yedegini al istersen.

yada settings.cfg dosyasina

# Hidden Games: 1
hide_game = XXXX satirlarini ekliyorsun, kac oyun sakliycaksan 1`i ona gore degistirirsin, XXXX yerinde oyunlarin kodunun ilk 4 karakteri gelecek. birden fazla oyun ekliyeceksen bosluk birakmadan virgul ve bosluk birakmadan diger oyunun ilk 4 kodu.

1 kez düzenlendi. En son 19/06/2011 10:53 tarihinde tospaa tarafından düzenlenmiştir.
19 June 2011 12:01
teşekkürler. gizlemeyi anladım. fakat gizli oyunları wii'deyken gösteremiyor muyuz? illa windowstan mı tekrar görünür hale getiricez?

19 June 2011 18:07
wiiden görünmüyorsa anlamı nedir bu gizlemenin wiiden görünüyorsada anlamı nedir ? grinning smiley anlamadım

19 June 2011 22:43
benim wiideki hdd bozuldugu icin deneme yapamiyorum sad smiley

belki menulerini kurcalrken bi secenek cikabilir gostermek icin

15 September 2011 12:52
akbasemre1
wiiden görünmüyorsa anlamı nedir bu gizlemenin wiiden görünüyorsada anlamı nedir ? grinning smiley anlamadım
şöyle ki: mesela çocuklar oynarken oyunları gizledim diyelim. açtılar wii'yi 10 oyundan sadece 5'i görünür olsun. sonra çocukların işi bitti, ben açtım wii'yi, gizli kalan diğer oyunları da açayım istiyorum. bunu nasıl yaparız?

19 September 2011 19:26
oyun gizleme demissiniz de gecen cocugun psp ye snes emulator ve oyunlarin oldugu toplu bi dosya attim, calisiyormu diye bi deneme yapayim dedim, ana ne goriyim, fantaci mantasi pink mink diye oyunlar, cibildak cibildak garilari koymuslar,oyle boyle degil anadan uryan smiling smiley yok kalsin emulatoru de olmasin dedim.

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 16
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!