Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

wii de dvd izleme

Gönderen dedezade 
Re: wii de dvd izleme
01 October 2010 20:17
WiiCrazy
Sana mplayer ce lazım... Elindeki wii'nin dvd sürücüsü d3-2'den eski ise dvd seyredebilirsin... d3-2 ise maalesef seyredemezsin.

dvd izlemek için mplayer ce mi lazım yoksa wiimc ile seyredemezmiyiz. ayrıca wiimc yüklü bende mplayer ce yüklerken hata veriyor yeni versiyon gibi bi hata idi sanırım. wiimc den de dvd izleyemiyorum. bu programdan mı yoksa yükleyemediğim ios lar ile mi alakalı.. ios mu yüklemem lazım yani. 4.0 versiyon pal makine ve dvd okuyucu eski yeni versiyondan değil. bir link vermişsin ya yeni wii ise okumaz diye yenilerden değil yni..

01 October 2010 20:34
WiiCrazy
@afilli222 : yedeklenmiş oyun çalıştırma bölümünde fat32 üstünden cfg usb loader çalıştırma ile ilgili sabit bir konu var, orada hermes cios'un kurulumu anlatılıyor... ha bu arada wiimc'nin yeni sürümü artık IOS 202 kullanmıyor. Bunun yerinde IOS 58 yüklemek gerekiyor.. Nusd programı ile indirilip, wad manager ile kurulabilir..

nusd programını indirdim ve dediğin gibi ios dan ios58 altında v6175 var onu pack -> WAD işaretli şekilde indiriyorum wad managerde kurulumu yaparken error veriyor resimiide gönderiyorum ekte.
Eklentiler:
| indir - wii.JPG (223.8 KB)
02 October 2010 10:41
IOS 58'in son versiyonunu indirmen lazım... 6175 bir önceki versiyon...en son versiyonu 6176... NUSD içinden Latest diyerek indirirsen 6176 olan gelir... ya da NUSD menüsünden Update database dersen IOS 58 seçtiğinde 6176 versiyonunu da görebilirsin...

Ek not : cios'un eski muhtemelen, normalde aynı versiyonu ya da daha düşük versiyonu yükleyebilmen gerekir.. ciosRevX18'den itibaren waninkoko'nun cios'u bu versiyon yamasıyla geliyor...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
03 October 2010 01:25
tşk ederim hallettim desteğinizle sorunu ...
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 27
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!