Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

drinking smiley Gerekli Programlar için linkler

Gönderen Tuzruhu 
Re: drinking smiley Gerekli Programlar için linkler
16 February 2010 20:05
@N0NaG aga niye ugrasiyon yap sende bir sneek at uzerine 60 tane wiiware oyunu guzelceme oyna
[www.wiidewii.com]

17 February 2010 11:41
Teşekkür ederim dedezade;
Uzun uğraşlar sonucunda Sneek2 kurabildim.Çok teşekkürler.
17 March 2010 22:05
ayıp olmassa sorsam izninizle bunlar nasıl yukleniyor wi ye ?
17 March 2010 23:02
alper gülen
ayıp olmassa sorsam izninizle bunlar nasıl yukleniyor wi ye ?

2 nolu rehberde homebrew programların genel olarak nasıl çalıştırılacağı anlatılıyor. Orayı okudunuz mu?

Ondan sonrası ise tamamen ne yapmak istediğinize bağlı.

@tuzruhu : aslında bu programlara kısa birer açıklama koysak ne dersin?
18 March 2010 09:14
Açıklama yazarız problem değil ama forum spoiler desteklese çok daha güzel olur yoksa karman çorman birşey olacak. Göz atan kişinin gözü korkacak, aradığını bulamayacak grinning smiley
18 March 2010 09:49
buldum spoiler tag desteğini, akşam yüklerim foruma.
18 March 2010 18:37
Şpoyler desteği tamamdır, çok compact değil ama hiç yoktan iyidir... üst tarafta butonu yok spoiler tag'ini kullanmak gerekiyor.

örn.

[spoiler]Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.[/spoiler]

şöyle gözükecek,

ps: aha mantar sef_url modülü ile şpoyler modülü uyumlu değil sanırım.

3 kez düzenlendi. En son 18/03/2010 18:59 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
02 April 2010 19:31
Wad Manager 1.5 i kanal olarak kurdum Wii'ye ancak 1.4'teki gibi işlem yapamıyorım yani install deyince error veriyor yabancı forumda biri ios249'dan olabilir diyor... WiiCrazy'nin vermiş olduğu CIOS'u da kurmuştum acaba ilgili olabir (1.4 çalışıyor,1.5 çalışmıyor)
02 April 2010 19:34
@e.yucesoy : Cios sürümün ne? Rev18 ve Rev19'da IOS 38 baz alınarak kurulmadıkça waninkoko'nun cios'u ile wad kurulumu yapılamıyor.
02 April 2010 22:56
HBC'de Home'a basınca 1.0.6 IOS61 v21.29 yazıyor

1 kez düzenlendi. En son 02/04/2010 23:13 tarihinde e.yucesoy tarafından düzenlenmiştir.
02 April 2010 23:20
Ben HBC'nin kullandığı ios'u sormadım ki... Cios olarak hangisini yükledin cios rev14 mü yoksa daha sonra çıkanlardan birini mi?
03 April 2010 07:16
Bu spoiler modu okey midir?

Yoksa mantar mı?

Ona göre program listelerini tekrar düzenleyeceğim.
03 April 2010 07:43
eline sağlık muzaffer ağabey.
03 April 2010 09:05
@tuzruhu : spoiler modu mantardı en son smiling smiley
03 April 2010 13:02
vatandas her yere muzaffer etmissin bizi smiling smiley
03 April 2010 15:25
WiiCrazy ben sorunu şöyle hallettim WAD Manager'e girince IOS249 yerine IOS36'yı seçiyorum sorun ortadan kalkıyor...yine de teşekkürler...
03 April 2010 16:12
e.yucesoy
WiiCrazy ben sorunu şöyle hallettim WAD Manager'e girince IOS249 yerine IOS36'yı seçiyorum sorun ortadan kalkıyor...yine de teşekkürler...

Sorunu çözdün eyvallah ta keşke hangi cios'u kullandığını söyleseydin de biz de emin olsaydık tam olarak durumdan smiling smiley
03 April 2010 18:55
grinning smiley Nereden bakılıyor bilmioyurum ancak senin 4.2 için vermiş olduğun CIOS yüklemeyi yapmıştım yani custom IOS R14 diyor galiba ogrinning smileygrinning smiley
08 April 2010 21:25
Galiba şpoyler çalışıyor bu arada (kullanmak için spoiler bbcode'u kullanılıyor, editör içinde ayrı buton olarak yok.)

yani şu şekilde

2 kez düzenlendi. En son 08/04/2010 21:30 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
Eklentiler:
| indir - spoiler.JPG (23 KB)
09 April 2010 06:33
Hmm, o zaman bir ara el atalım şu programlara.

27 June 2010 13:07
Rica etsem Neogamma nın kanal olmayan HBC içinden açılan şeklini koyabilirmisiniz smiling smiley ?
27 June 2010 13:19
Neogamma R8 : [www.mediafire.com]

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
27 June 2010 13:54
Teşekkürler smiling smiley
08 November 2010 21:54
Arkadaşlar sizlere kolaylık olsun diye aşağıdaki programları hotfile'a upload ettim. Hem tek tek hemde hepsini bi klasör olarak upload ettim hepsini indirmek isteyenler için kolaylık olur. Dosyalar virüs taramasından geçmiştir. Rahatlıkla indirebilirsiniz.

1- Bannerbomb v1 ( 3.0 - 4.1 ) - Bannerbomb v2 ( 4.2 )
2- Hackmii Installer
3- TBR 1.0 (Trucha Bug Restorer)
4- Wad manager 1.3
5- AnyRegion Changer v1.1b
6- Wbfs Manager 3.0 (Çalıştırmak için .Net framework 3.5 yüklü olmalı, Windows 7 ve Vista da sorunsuz çalışıyor)
7- Neogamma R8 Beta 15 (Kanal versiyonu)
8- Wad manager 1.5
9- Yukarıdaki 9 dosyayı tek linkte indirmek için buraya tıklayın

USB Loader:
1- Wiiflows LIGHT 8MB - FULL 95 MB
2- Configurable USB Loader v46
3- Configurable USB Loader v51

Vakit bulunca diğerlerinide upload ederim.Güncellemeler çıktıkça linkleri yenilemeye çalışacağım. Herkese İyi Oyunlar
22 February 2011 18:40
hcb wad menegerı görmüyor
neden

22 February 2011 18:54
arkenayt
hcb wad menegerı görmüyor
neden

gözleri kör olmuştur belki

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
22 February 2011 19:45
yavvv ne yapmalıyım bi açıklasanız wad meneger ı görüyor yardım edin

04 May 2011 01:14
selam,arkadaslar ben araniza yeni katildimsmiling smiley umarim yardimci olursunuz netde sorunuma care ararken buldum burasini,,,

benim sorunum: ben bi wii aldim yaninda hdd 1tb icinde yaklasik sanirim 330 oyun var full dolu,ama bi cogu benim hic oynamiyacagim oyunlar bu istemedigim oyunlari nasil silebilirim ve yeni oyun nasil icine yükleyebilirim,wii nin icinde bu yukarida yazdiginiz programlardan bicogu var, yardimci olursaniz cok sevinirim , simdiden tsk ler
04 May 2011 05:23
hoşgeldin aramıza. öncelikle hdd'nin dosya sisteminin ne olduğunu (ntfs, fat, wbfs) ve oyunların nasıl depolandığını söylemen gerekiyor. örneğin benim hdd ntfs ve oyunları wbfs olarak saklıyorum. bunun için de wii backup manager kullanıyorum. bu programla ekleme, silme, taşıma gibi işlemleri kolayca yapabiliyorsun. diğer depolama türleri hakkında detaylı bilg yok ama bu şekildeyse yardımcı olmaya çalışırım smiling smiley
04 May 2011 22:26
öncelikle tsk ler, bu dedigin hdd'nin dosya sisteminin ne olduğunu (ntfs, fat, wbfs) ve oyunların nasıl depolandığını , nasil ve nerden bilecem nerde yaziyor,,,hdd yi pc ye taktim fat32 format atmadan calistirmiyor
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 20
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!