Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Nintendo Wii | CFG Usb Loader | 2011 WiideWii Teması | RS

Gönderen BucaYer6 
Nintendo Wii | CFG Usb Loader | 2011 WiideWii Teması | RS
23 March 2011 21:49
Temadan Ufak Bir Önizleme:

Kurulum:
1: Nintendo Wii'nizdeki Takılı SC-CARD'ınızı Bilgisayara Takın
2: Daha Sonra SD-CARD İçerisindeki usb-loader Adlı Klasöre
3: sub-loader Adlı Klasörün İçerisindeki themes Klasörünün İçine Girin
4: Buradan [rapidshare.com] İndirmiş Olduğunuz Dosyayı RAR'dan Çıkartıp WiiDeWii Klasörünü Direk themes Klasörünün İçersine Atın
5: WiiDeWii Klasörü İçersinde 3 Adet PSD Formatlı PhotoShop Çalışma Dosyası Bulunmaktadır Bunları Silebilirsiniz Yada Başka Arka Plan Ekleyerek Temayı Düzenlemek İsteyenler Kullanabilirler...
6: SD-CARD'ınızı Bilgisayardan Çıkartıp Wii'nize Takın ve Usb-Loader'i Çalıştırın Oyun Seçtiğiniz Pencerede 1 Tuşuna Basın Tekrar 1 Tuşuna Basıp Genel Ayarlar Sekmesinden WiiDeWii Temasını Seçip 2 ye Basarak Ayarları Kaydedin.Daha Sonra Home EV Tuşuna Basarak Usb-Loader'i Yeniden Başlatın Güle Güle Kullanın...

NOT: Virüs Taraması Yaptırın Kimseye Güvenmeyin,Temanın Yapımı Tamamen Bana Ayittir.Basit Bir Tema Oldu Lakin Versiyon 2 De Çok Daha Şık Bir Arayüzle Paylaşıma Sunacağım...

2 kez düzenlendi. En son 23/03/2011 21:51 tarihinde BucaYer6 tarafından düzenlenmiştir.
Eklentiler:
| indir - arkaplan_liste.png (237.9 KB)

Re: Nintendo Wii | CFG Usb Loader | 2011 WiideWii Teması | RS
24 March 2011 21:24
elinde saglik kardesim

24 March 2011 22:35
tberik ediyorum guzel calisma.sade ve guzel.karisik kurusuk renk cumbusude yok.

ilerki calismalarina yon verir gibi yorum yaptim dmi grinning smiley

25 March 2011 21:47
Yorumlarınız için teşekkür ederim
WiideWii için v2 temasınıda yapacağım yine sade olacak lakin biraz gösterişli olsun...

Örnek vermek gerekirse
Arkaplan'a sade bir resim
Yine Sade buton yönergeleri
Sonrasında Boş kısımlarda çok büyük olmamak şartıyla WiideWii slogan'ı vede bir kaç logo

İzin günümde başlayacağım... yine PSD formatlı dosyalarınla paylaşırım iyi forumlar...
26 March 2011 15:42
bir sey sorucam bu ustteki fotoyu arkaplan yaptim ben normalde hdd altta ufak sekilde olan vardi.

bir oyunu sectigimizde sagda aciklmasi secenekler filan cikiyor , oradaki yaziyi buyutme sansin var mi ? 1 - 2 kademe kadar.

67 ekran tv de ufak kaliyo biraz grinning smiley.

26 March 2011 21:36
Vakti zamanında bir tema yapmıştım.

Bunu daha da modifiye ettim falan. Şuan onu kullanıyorum. Foruma özel CFG'yi türkçeleştirmiştik ayrıca ama bendeniz biraz tembelsi hayvan gibi olduğumdan dil dosyasını CFG Team'a göndermedim sadece linkini verdim adamda "oohhoo uğraşamam zaten forum hata veriyor" deyip dosyayı istemişti. Bende unuttum gitti.

Anlayacağınız işe Türk gibi başlamak deyimini hakkıyla yerine getiriyorum grinning smiley
27 March 2011 12:21
Garp kafasıyla tema ve dil paketi yaptık, Şark kafasıyla.. smiling smiley
27 March 2011 13:28
La bir de her haberde dinamik genç nüfusumuz vurgulanır, nerde o dinamizm ben göremedim smiling smiley
Dinamizm varsa yoksa trollükte smiling smiley

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
28 March 2011 19:46
@tuzruhu , motorcu temasi gibi olmus grinning smileyD altta bi tarafta choose yaziyo yaninda baslat ,ayni zamanda evrensel bi calisma yani winking smiley

eline saglik ugrasmissin o kadar , ben win de masaustu resmini degistirmiyorum usengeclikten sag tikliycanda arka plan olarak ayarla dice de .....

goz yorar gibi geldi bana bu tema , zaten motorumda yok grinning smiley

28 March 2011 20:26
O eski hali grinning smiley modifiye edeli çoook oldu. Yeni halini de yukarda neden yükleyemediğimi anlattım ya tongue sticking out smiley
02 April 2011 20:17
tospaa
bir sey sorucam bu ustteki fotoyu arkaplan yaptim ben normalde hdd altta ufak sekilde olan vardi.

bir oyunu sectigimizde sagda aciklmasi secenekler filan cikiyor , oradaki yaziyi buyutme sansin var mi ? 1 - 2 kademe kadar.

67 ekran tv de ufak kaliyo biraz grinning smiley.

Dostum ben 102 Ekran LCD LED de bile sorunsuz bir şekilde kullanıyorum temayı bende sorun yok belki bir ihtimal tv den kaynaklanıyordur.
Şimdiki LCD LED TV lerde otomatik ekran ayarları var bendeki film, video, resim falan izleme yaptığımda otomatik tam ekran yapıyor sanırım belki bundandır ama olmaması lazımdı üzgünüm.
03 April 2011 13:54
Problem TV'den kaynaklanıyor. CFG'nin içerisinden çıkan configurator.exe dosyasını kullanırsanız ölçülerde sorun olmaz.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 14
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!