Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wiinnertag Banner'ları

Gönderen djbaha 
Wiinnertag Banner'ları
08 October 2010 21:02
Selam arkadaşlar;
Bir çoğumuzun kullandığı Wiinnertag banner'ları hakkında soru sormak istiyorum. Wiinnertag sitesinde oynadığımız oyunların tag'ımıza yansıması için wiinnertag.key isimli dosyaya siteye üye olduğumuz numarayı yazıp loader klasörüne atmamızı istiyor. Buraya kadar olay güzel.
Soruyu işte tam burda soruyorum;
Bu olayın çalışması için illaki loader'ımızı Wiinnertag'ın kendi sitesindeki linklerden mi indirmemiz gerekiyor?
Örneğin ben NeoGamma'yı wad olarak kurdum ve hep onu kullanıyorum. Sırf oynadığım oyunlar banner'ıma yansısın diye sitedeki loader'ı indirip HBC'den açma zahmetine mi gireceğim?

Re: Wiinnertag Banner'ları
09 October 2010 08:02
İlgili loader'ın yönlendirmelerine uyarak ayarlamaları yapabilirsin. İllaki onların verdiği loader'ı kullanacaksın diye bir şey yok.. Programcısı tarafından artık update edilmeyen loader'lar söz konusu olduğunda ama onların sağladığını kullanmak zorundasın.

Neogamma kullanmadığım için ayarlamaların nasıl yapıldığını bilmiyorum, sende kurulu neogamma full kanal şeklinde ise yani forwarder değilse wiinertag destekleyen versiyonuna geçmen lazım.

Gbatemp'teki Neogamma konularından yardım alabilirsin.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
09 October 2010 08:20
Saol WiiCrazy üstad,hemen GBATemp'e bir göz atayım. Fakat pek umutlu değilim,aradığımı GBATemp'de bulmam çok zor,ziraa samanlıkta NeoGamma aramak gibi bir şey oluyor..
Dipnot: Artık başlıklarımı "Selam WiiCrazy" diyerek mi açsam diye bir an düşündüm,büyüksün usta,hızır gibisin smiling smiley

09 October 2010 08:23
[gbatemp.net]

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
09 October 2010 08:37
WiiCrazy
[gbatemp.net]
Burda verilen sürümler Wiinnertag destekliyor değil mi,çünkü forumda özellikle belirtilmemiş de smiling smiley
Kendi NeoGamma channel'ı mı kaldırıp yerine bu sürümlerden birini indirip forwarder channel kuracağım,en hayırlısı öyle smiling smiley Ama korkuyorum wi-fi problemi falan çıkartır diye,forumda bir kaç yerde okudum da sad smiley
Edit büdüt: Ustam üstteki konuda verilen linkler çalışmıyor. GBAtemp'de kırık link görmek ne kadar acı grinning smiley

1 kez düzenlendi. En son 09/10/2010 08:47 tarihinde djbaha tarafından düzenlenmiştir.
09 October 2010 09:07
Linkler çalışıyor.

R8 versiyonu medifire linkini indirirken durdurdum.
09 October 2010 09:33
@tuzruhu hocam mesajın üzerine tekrar denedim,evet mediafire açıldı. İlk denediğimde açılmamıştı,şaşırtıcı confused smiley

09 October 2010 09:40
Server yoğun olabiliyor bazen, dün akşam 167 mbyte'lık bir dosya indirecektim kendi hesabıma falan kaydettim yemedi, bekleyeceksiniz dedi, en sonunda hotfile'a yüklenmiş versiyonunu buldumda öyle indirdim.
09 October 2010 10:08
@tuzruhu hocam,wiinnertag bilmemnesinin çalışması için boot.dol'u editlememiz gerekiyor imiş. Senin konu hakkında bilgin var mı?

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 19
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!