Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

wiide msn

Gönderen samy 
wiide msn
04 September 2010 19:53
wii üzerinden msne girmek istiyorum. bununla ilgili ev yapımı bir uygulama falan var mı ? ebuddy gibi siteler üzerinden olmasın uygulama şeklinde olsun.

1 kez düzenlendi. En son 04/09/2010 20:01 tarihinde samy tarafından düzenlenmiştir.

Re: wiide msn
04 September 2010 20:14
samy
wii üzerinden msne girmek istiyorum. bununla ilgili ev yapımı bir uygulama falan var mı ? ebuddy gibi siteler üzerinden olmasın uygulama şeklinde olsun.

bence cok gereksiz bi uygulama olur ozelliklede sohbet kismi wiimote ile yazi yazmak uzun sohbet bi kenara iskence smiling smiley ama akillarina duserse olmayacak bi sey de degil hani ...
04 September 2010 21:37
internet var çatır çatır çalışıyor. msn neden olmasın anlamadım. bi de üzerine kamera desteğini koydular mı tadından yenmez. büyük ekran tvde msnde görüntülü konuşma pcye ihtiyaç olmadan hem de. hoş olmaz mıydı?
06 September 2010 08:03
buldum bi tane denemedim ama istersen deneyebilirsin opera kurulu olmasi lazim wiinde ve google girip "MESSENGER FX " arattir bu sekilde girebilirsin smiling smiley
06 September 2010 08:24
wii de kullanımı eziyet olur ama NDS de pek güzel oluyor dadından yenmiyor,
06 September 2010 10:21
Wii'ye klavye bağlanabildiğini hatırlatayım. Ama bu iş için henüz bir homebrew program yok benim bildiğim.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
06 September 2010 15:56
bu konuda o zaman eksiği var wiinin desenize smiling smiley
07 September 2010 13:21
Oyun konsulu -- MSN çet programı arasındaki ilişki bana pek cazip gelmedi. Telefon dururken kimse Wii için MSN işine girmez bence eziyet olur.
07 September 2010 16:30
tuzruhu
Oyun konsulu -- MSN çet programı arasındaki ilişki bana pek cazip gelmedi. Telefon dururken kimse Wii için MSN işine girmez bence eziyet olur.

internete giriliyor paşa paşa da msn neden olmasın ? bence pek önyargılı olmamak gerekir. ben görüntülü konuşma olarak da diyorum msnde.
08 September 2010 05:21
samy
internete giriliyor paşa paşa da msn neden olmasın ? bence pek önyargılı olmamak gerekir. ben görüntülü konuşma olarak da diyorum msnde.

Tamam senin için yapıcaz tongue sticking out smiley
Ahahahaha

Şaka bir yana ben de böyle abuk subuk şeyler istiyorum arada, kafamız saçma şeylere çok çalışıyor. Eğer şu C olayına zamanında girmiş olsaydım senin bu msn olayını 1 ay içinde tamamlardım sanıyorum (tabi vakit bulmak'ta önemli) ama o kadar bilgim yok. Daha yeni yeni giriyoruz C ile programlama işine.
Neyse kısmet değilmiş diyelim hocam grinning smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 31
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!