Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Free Loader Kullanamıyorum

Gönderen kai42 
Free Loader Kullanamıyorum
01 September 2010 10:13
Arkadaşlar Free Loader Diye Bi program İndirdim Wii Çipli Olduğundan Dolayı Kopya Da Olsa Çalıştı Ve Benim Wii Nin Region'unu NTSC den PAL a Çevirdi Ama En Son 3.2 Uptade Yapıp Denediğimde Çalışmadı Ve Wii Operations Manual Die Bi Hata Verdi Aynı Şeyi 4.3 De De Yaptı Bu Hata İOS Tan Mı Yoksa Wii Nin Formatından Mı Yada Çipten Mi

Re: Free Loader Kullanamıyorum
01 September 2010 10:36
kai42
Arkadaşlar Free Loader Diye Bi program İndirdim Wii Çipli Olduğundan Dolayı Kopya Da Olsa Çalıştı Ve Benim Wii Nin Region'unu NTSC den PAL a Çevirdi Ama En Son 3.2 Uptade Yapıp Denediğimde Çalışmadı Ve Wii Operations Manual Die Bi Hata Verdi Aynı Şeyi 4.3 De De Yaptı Bu Hata İOS Tan Mı Yoksa Wii Nin Formatından Mı Yada Çipten Mi

Merak ettim gıcıklık olsun diye mi her kelimenin ilk harfini büyük yazdın?

Freeloader trucha bug'ına ihtiyaç duyduğu için 3.3 ve daha yüksek menü versiyonlarında çalışmaz. Homebrew yükleyip Gecko OS kullanmalısın.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
01 September 2010 11:07
WiiCrazy
kai42

Merak ettim gıcıklık olsun diye mi her kelimenin ilk harfini büyük yazdın?

Freeloader trucha bug'ına ihtiyaç duyduğu için 3.3 ve daha yüksek menü versiyonlarında çalışmaz. Homebrew yükleyip Gecko OS kullanmalısın.

Arkadaş hakikaten kocaman bir çılgınmış smiling smiley

http://www.deliprofesor.com | http://twitter.com/deliprofesor
01 September 2010 16:27
Peki Nasıl 4.3 Ten 3.2 Veya 3.3 e Çevirebilirim

Not :Caps Lock Tuşuna Basma Huyum Var Her Şeyin İlk Harfini Büyük Yazma İhtiyacı Hissediyorum
hot smileyRe: Free Loader Kullanamıyorumhot smiley
01 September 2010 16:40
Bu Arada WAD Im Ve Homebrew İm Var Ama Homebrew De Wad A Tıkladığımda Yine Hata Veriyor Bu Bug U Açmak Veya Free Loader Kullanmak İçin Naapabilirim Acaba ????
Re: hot smileyRe: Free Loader Kullanamıyorumhot smiley
01 September 2010 17:58
Benim de garip alışkanlıkları olan forum üyelerini banlama gibi bir huyum var..

Homebrew'de wad'a tıklamaktan kastın nedir? Wad yüklemekten bahsediyorsan temiz 4.3 sistemde önce softmod yapmalısın. (üyelere özel bölümündeki virgin 4.3 softmod rehberi)

4.3'ten 3.2'ye inmeyi falan unut, tehlikeli işler onlar. Çipinden memnunsan softmod da yapmak istemiyorsan Homebrew channel kurarsın ya da hali hazırda kuruluysa Gecko OS'u indirip sd kartına atarsın, makinenin bölgesinde olmayan oyunlar için onu kullanırsın.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
01 September 2010 18:04
Peki Gecko OS u nasıl kullanabilirim biraz anlatabilirmisiniz acaba?

Tüm katkılarınızdan dolayı teşekkürler

Not:Huyumdan vazgeçebilirim.

grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley
01 September 2010 18:43
[wiird.l0nk.org]

Buradan zip'i indireceksin, zip içindeki
Gecko1931\Gecko1931\HBC klasöründe bulunan klasörü sd kartında yoksa apps diye bir klasör oluşturarak içine açacaksın...

yani dosyaların sd kartında son görüntüsü şu şekilde olacak
\apps\Gecko1931\boot.dol
\apps\Gecko1931\meta.xml
\apps\Gecko1931\icon.png

Homebrew Channel içinden çalıştıracaksın, oyunu sürücüye takıp Launch Game seçeneğini seçeceksin... bu kadar...

ps: Televizyonun ntsc desteklemiyorsa Force PAL50 / Force PAL60 seçeneklerinden birini seçip öyle başlatırsan NTSC oyunları PAL modunda oynayabilirsin. Televizyonun NTSC destekliyorsa buna gerek yok.

01 September 2010 18:55
Çok teşekkürler
01 September 2010 20:15
Çalıştı herkese tavsiye ederim
02 September 2010 08:57
Bir arkadaşım vardı, yazarken L harflerinde Shift tuşuna basıyordu. Artık otomatik olmuştu adamda. Böyle şeyler yanlış tabi, yapmamak lazım.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 27
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!