Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

StartPatch 4.3.1 E ve 4.3.1 U ?

Gönderen qawsed 
StartPatch 4.3.1 E ve 4.3.1 U ?
29 August 2010 02:10
ismi lazim degil yabanci bi sitede gordugum bu patch 'in konusunda oyunlarin updatesini engelledigini ve neogammanin baslarken priloader ekraninin cikmadigini (ki bunu istemedigimden dolayi boyle bi arayis icine girmistim) soyluyor surdada bi liste var yapabildikleri

* Disable HAXX, DVDX, RZDx Checks
* Block Disc Updates
* Block Online Updates
* Region Free Channels
* Region Free GC Games No VM Patch
* Remove NoCopy Protection (Need To Install ALL Five)
* Move Disc Channel
* No Menu BG Music
* Recovery Mode 4th GC DPad UP
* Remove Diag Disc Check
* Auto-Press A At Health Screen
* Replace Health Screen With Black

Asil sormak istedigim bu patchi komple yuklersem her hangi bi zarar verirmiyim makineye bi fikri olan var mi ?

vede ekran goruntusu aldim

vede link indirip bakmak isteyenler icin
[www.megaupload.com]

bilen arkadaslar cevaplari esirgemesler insallah her zaman oldugu gibi tabi cunku neogammanin o baslangivi beni delirtiyor smiling smiley

Re: StartPatch 4.3.1 E ve 4.3.1 U ?
29 August 2010 07:27
bu preloader / priiloader kurmadan onun menü yamama nimetlerinden faydalanmak için bir program. crediar'ın preloader'dan önce yazdığı starfall'dan esinlenmiş bir proje. Dediğin gibi açılışta priiloader gözükmesin diye bir avantajı yok, priiloader'ın zaten kendi ayarlarından açılışta doğrudan istediğin yere (menü, belirlediğin bir dol vesaire) gitmesini sağlıyorsun.

Az da olsa brick koruması sağlasın istiyorsan aşağıdaki yamaları mutlaka yapmalısın, buna ilaveten makinende twilight hack save'i olmalı ve orjinal Zelda TP oyunun olmalı.

Recovery mode 4th GC DPad UP
Remove Diag Disc Check
Disable HAXX, DVDX, RZDX Checks

Yani bu yamalar ciddi bir brick koruması sağlamıyor. Ha bir de bu programların artık çok da deneyimli olmayan programcılar tarafından geliştirildiğini ve riskli olduğunu söyleyebilirim. Starfall'dan sonra bunların hiçbirisini kullanmadım.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
Re: StartPatch 4.3.1 E ve 4.3.1 U ?
29 August 2010 13:33
ben hic birine dokunmayim o zamn soft mod rehberindeki haliyle birakim cihazi eye rolling smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 21
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!