Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wad Yükleme Problemi

Gönderen DjarumBlack 
Wad Yükleme Problemi
13 July 2010 11:34
MMM, Wad Manager 1.4 ve 1.7 ile denedim ama wad dosyalarını kuramıyorum. Daha önce IOS'ları tek tek wad olarak MMM ile kurmuştum ama şu an Wiiware oyunları kurmak istediğimde bu üç program da aynı hatayı vermekte : (ret = -2011)

Ne yapmam lazım ? Cios problemi mi bu ? Eksik bir şeyler mi var ?

4.2U sistem.

Re: Wad Yükleme Problemi
13 July 2010 11:38
CIOS 249'u kurdun mu?

Edit: Wiicrazy ile yazışmalarından bütün IOS'ları kurduğunu farzediyorum ama IOS16'yı es geçmiş olabilir misin?

1 kez düzenlendi. En son 13/07/2010 11:39 tarihinde tuzruhu tarafından düzenlenmiştir.
13 July 2010 11:45
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Wad Manager hangi ios'u kullanıyım diye soruyor ilk başta. Normalde 249 kullanılması tavsiye edilmekte. Bende olmadı. Fixlediğimiz ( softmod kurulumunda ) ios36'yı denedim o da problem verdi. Ama ios222 sorunsuz çalıştı ve Wadları yüklemeye başladım.
13 July 2010 11:56
Sebebi şu : IOS 36'nın temizini yükledin muhtemelen. (Son ios listesindeki tüm ios'ları kurduysan)

249 yeni WM olan 1.7 ile çalışıyor, eleman bir değişiklik yaptı bu zımbırtıyla ilgili.. bu arada asistanla beraber yüklenen 250 de 38 tabanlı olduğu için onunla da yükleyebilirsin. Temizini yüklemeseydin IOS 36'yı da kullanabilirdin.

formül şöyle
eski wad manager (1.7 öncesi) + IOS 38'i baz almayan yeni rev. cios = wad yükleyemiyorsun
eski wad manager (1.7 öncesi) + IOS 38'i baz alan yeni rev. cios = wad yükleyebiliyorsun
yeni wad manager (1.7 ve yukarısı) + herhangi bir cios = wad yükleyebiliyorsun...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
13 July 2010 12:04
Anladım abi. Peki ios36'nın temizini kurmak beni ilerde uğraştırır mı ? Ne işe yarar bu meret ?
13 July 2010 12:40
DjarumBlack
Anladım abi. Peki ios36'nın temizini kurmak beni ilerde uğraştırır mı ? Ne işe yarar bu meret ?

IOS seçmene izin vermeyen homebrew programları (any title deleter, any region changer vesaire) tam yetki ile kullanamazsın... Gerçi bunların cios kullanan varyantları da var...

MMM programı ile tekrar yamayabilirsin IOS 36'yı bu arada...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 24
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!