Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Yeni Zelda hakkında kötü haberler

Gönderen wiiZoneVoyager 
Yeni Zelda hakkında kötü haberler
09 February 2010 02:03
Yeni Konusuyla merakla beklenen(büyük bir merakla ben de dahil grinning smiley) Zelda nın çıkış tarihi bile resmi olarak yayınlanamamıştı. Ortalıkta çok fazla söylentiler dolaşıyordu. 2010 da çıkması beklenen zelda büyük ihtimalle 2011 e sarkmış durumda.Belki düşük bir olasılıkla 2010 un son çeyreği. Hatta sonradan yalanlanan ise yeni wii 2 konsolu ile çıkacağıydı.

Ama en azından oyunun senaryosu tamamlanmış. Zelda nın yeni hikayesinde kahramanımız Link biraz daha büyük ve daha karanlık bir tiple karşımıza çıkacakmış. Senaryonun ana konusunu bu sefer zamanda yolculuk oluşturacakmış. Bana bir an Prince of Persia yı hatırlattı(Senaryosu o kadar beğenildi Mayıs veya Haziran ayında bir sinema filmi olarak karşımıza çıkacak. Hatırlatma olarak son çıkan pop oyunu wii konsolunda çıkarılmadı. Onlar kaybeder). Umarım yine zelda benzersiz bir konuya sahip olacak. Kılıç hakkında bile çok fazla söylenti var. Wii motion plus desteği bile çok fazla masaya yatırılmış oyunun bilinen yapısını bozarmı diye ve bu desteğin verilmesine karar verilmiş. Grafikler konusuna gelirsek wii nin sınırlarının zorlanacağı konusunda şüphe yok.

Kısaca Sayın zeldaSeverler, yeni zeldayı oynamak için daha BEKLEYECEĞİZZZ...angry smiley

Re: Yeni Zelda hakkında kötü haberler
09 April 2010 23:56
ah zelda ah...

işin açıkcası başından beri wii konsol istememin ana sebebi bu oyun serisi... o kadar hayranım ki... o kadar mutlu ediyor ki beni... beklemek ölüm gelir adama... wii kolay iş alınır ama 8 ay zelda beklemek... ölüm arkadaş ya moody smiley
22 April 2010 13:16
Zelda hakkında sevindirici haberler gelmeye başladı. Gamestop taki yayına göre Zelda nın çıkış tarihi Kasım 1 olarak açıklandı. Ama bu sadece bir tahmin olmakla birlikte daha önce yayınladığı Monster Hunter Tri, Metroid: Other M gibi oyunların çıkış tarihleri hakkında yanılmadığın dan, kasım da çıkması bekleniyor.

En azından 2011 e sarkmayacak thumbs up
22 April 2010 17:24
iyi kasıma kadar beklenir ya. zaten mayıs sonunda prince of persia çıkacak onla oyalanılır falan filan derken geçer.
22 April 2010 19:19
@Bluesbender Prince of persia forgotten sands olayı da biraz karışık 18 mayısta çıkacak ama wii versiyonu için farklı şeyler düşünülmüş onu da artık başka bir başlıkta anlatırz

edit: biraz daha araştırma yapıp bir başlık attım bile bakalım sen ne diyeceksin ben biraz kıllandım çünkü...

1 kez düzenlendi. En son 22/04/2010 19:46 tarihinde wiiZoneVoyager tarafından düzenlenmiştir.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 32
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!