Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Tatsunoko vs Capcom Ultimate All-Stars çıktı !! [USA]

Gönderen Affliction 
Re: Tatsunoko vs Capcom Ultimate All-Stars çıktı !! [USA]
14 February 2010 14:59
@129912994 : Karakter seçilen ekranda karakterlerin gösterildiği yerin köşesinde hangi franchise'dan geldiği gösteriliyor...

14 February 2010 20:06
Oyunu sonunda sd indirdim.Genelinde güzel bir oyun ama 6 online maçımın 6.sında lag problemi oldu.Bağlantı sorunu yüzünden online oynamak hiç zevkli değil.Ama aynı ülkeden oynadığımız zaman sorun çıkacağını sanmıyorum.Onun dışında herşey güzel.Umarım oynayan sayımız artarda turnuva falan yaparız thumbs up
15 February 2010 15:40
bende online oynamayi denedim baktim kimse cikmadi gectim arcade yaptim 2 arkadas oynarsan o zamanda zevki cikar online pek oynayan yoq gibi güzel oyun herkes denesin grinning smiley
15 February 2010 17:48
Online oynayan var baya ama karşı rakibi sistem malesef çok geç buluyor. Ben bu zamana kadar yaklaşık 15 maç yaptım ve lag sorunu sadece 1 kez yaşadım.
16 February 2010 15:23
evet farkettim oyuncu cok olsun az olsun rakibi bulana kadar benim canim s1k1l1yor xD sonra dedigim gibi arcade fln yapiyorum grinning smiley en iyi karakterlerim ryu ve tekkaman onlarla super oynuyorum smiling smiley friend kodlarimizi fln yazariz kapisiriz kendi aramizda guzel olur cod 4 tede yapcaktik firsat olmadi kendi kodumu memlekette yazdim gondericem net gitti sonra baya gelmedi sonrada unuttum gitti yoqsa ondada oynamak cok zevkli olur
19 February 2010 09:41
Oynarız valla güzel olur. Friend kodum forumda yazıyor. Oyun için ayrı kod gerekiyorsa onuda bi ara yazarım konuya. smiling smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 45
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!