Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Red steel 2

Gönderen rigel55 
Red steel 2
03 January 2010 13:30
Evet büyük bir sabırsızlıkla beklediğimiz çoğumuzun rüyalarına girecek bir oyundan kısaca bahsetmek istiyorum ubisoft (FRANSA) nın wii ye kazandırdığı wii remote ve nunchuk ın sınırlarını zorlatan oyunun devamı Red steel 2 (Kan çelik yada kırmızı çelik) bu oyunu oynamak için ben wii sahibi olmuştum elimde katana sevdiğim kızı kurtarmak için ne terler dökmedim ki ve şimdi serinin 2.si çıktı bu oyunda bizi heycanlandıracak bir çok özellik daha eklenmiş ilk oyunda katanayı sadece belli yerlerde elimize alabiliyorduk şimdi ise istediğimiz an kın ından çıkartabiliyorsunuz aynı zamanda elimizde birde silah var yani hem katana hem silah hemde öyle böyle silah değil eski kovboy filmlerinden aşina olduğumuz smith wesson tarzı bir altı patlar başka bir özellik ise slow motion yani saldırırken düşmana aynı anda hem katana ile hemde silah ile combo yapmamızı sağlıyor bu özellik atmosfere gelince sakın ilk oyundaki gibi japonyanın arka sokaklarında dolanacağınızı sanmayın hayalden öteye gidemezsiniz bu seferki atmosfer bildiğiniz western tarzı ortamlardan tutunda şehirlere dek çölden tutun kanalizasyon kanallarına değin bir çok farklı etaptan oluşmakta zaten oynadığımız karakterde giyim tarzıyla bizi şoke ediyor kovboy çizmesi yırtık pırtık pardesü suratda maskeye benzer bir şal vb. gibi anlayacağınız oyun bu sefer gerçekten sofistike olmuş diyebiliriz kimimiz için hayal kırıklığı kimimiz için ise vayy canına oyuna gerçeklik kazandıracak diyecek bir haber ise oyunun Motion plus destekliyor olması yani hassasiyet en üst seviyede tabi motion plus'u olmayan arkadaşlar ne yazık ki hemen bir tane edinmek zorunda size oyunla ilgili bir kaç resim ve bir videoyla yazımı tamamlıyorum hepinize bol oyunlu günler saygılar.

Re: Red steel 2
04 February 2010 12:05
işte budur beklediğim oyun, hakikaten birincisine bile vasat eleştirileri yapılırken ben dört köşe oynuyordum, ikincisini merakla bekliyorum.
04 February 2010 18:28
su m+ süper birsey onun test videolarini fln izlerken bile hayretler icerisinde kalmistim en hassas hareketi bile algiliyor resmen ki bu m+ ile oynanan kilic oyunlarina daha da hastayim bi alsam direk wii sports resort u acip ilk olarak kilic duellosunu fln acicam grinning smileygrinning smiley
05 February 2010 11:59
129912994
su m+ süper birsey onun test videolarini fln izlerken bile hayretler icerisinde kalmistim en hassas hareketi bile algiliyor resmen ki bu m+ ile oynanan kilic oyunlarina daha da hastayim bi alsam direk wii sports resort u acip ilk olarak kilic duellosunu fln acicam grinning smileygrinning smiley

Arkadaşım aynen dediğin gibi wii sport resort da bende ilk bunu yaptım ve tamamen sen ne yaparsan aynısını yapıyor motion plus dehşet verici bir hassasiyet hele birde masa tenisi oynarken görsen topa falso bile veriyorsun o derece yani heleki bu oyunda bu özellik artık hayallerin ötesi gibi geliyor bana smiling smiley
06 February 2010 13:36
ben wii sports resort un sitesinden tüm oyunlarini izledim hepsi birbirinden güzel tekno marketlerden birine bi gitsek nunchuk wiimote 2 m+ fln hepsini alicam sonra yigenle yada arkadaslarla oynicaz durcaz xD
10 April 2010 11:08
Bende bu oyunda çakma wiimote ta mp ayarlaması(ter yüz edip, senkronize etmek) yaparken sorun çıkartıyor. Diğerlerinde olmuyor. Aynı wiimote la house of dead serisinde silah doldurmada çıkartıyordu. Böyle bir sorunla karşılaşan varmı ?

Bu arada aldığım wiimote un orj. olduğunu zannediyordum. O nasıl bir taklit yeteneğidir arkadaş. Zor ayırt ediliyor.
10 April 2010 12:03
Valla bende orjinal wiimote ile de dediğin problem oluyor... red steel2'nin senkronizasyon olayı epey hassas... bir kaç denemeden sonra oluyor ama...
10 April 2010 14:53
wiiZoneVoyager
Bende bu oyunda çakma wiimote ta mp ayarlaması(ter yüz edip, senkronize etmek) yaparken sorun çıkartıyor. Diğerlerinde olmuyor. Aynı wiimote la house of dead serisinde silah doldurmada çıkartıyordu. Böyle bir sorunla karşılaşan varmı ?

Bu arada aldığım wiimote un orj. olduğunu zannediyordum. O nasıl bir taklit yeteneğidir arkadaş. Zor ayırt ediliyor.
bazı orjinal veya çakma wiimote'larda oluyor bu, yere koyduğunuz zaman ekranda sanki wii remote dönüyormuş gibi görünüyor.

10 April 2010 14:55
senkronizasyon olayinda hic problem yasamadim elimde ki 3 wiimote da da hemen senkron oluyor
13 April 2010 05:26
ben bu oyunu çalıştırmada problem yaşıyorum.. oyunu çalıştımak istediğimde ekran kararıyor biraz bekledikten sonra wii system menüsüne geri dönüyor. Bunu iki farklı wii de denedim ikisinde de aynı.. böyle bir problem yaşayan var mı acaba?

yirmiuc.com
13 April 2010 06:11
yirmiuc
ben bu oyunu çalıştırmada problem yaşıyorum.. oyunu çalıştımak istediğimde ekran kararıyor biraz bekledikten sonra wii system menüsüne geri dönüyor. Bunu iki farklı wii de denedim ikisinde de aynı.. böyle bir problem yaşayan var mı acaba?

İlk açılış için Wii Sports Resort'ta olduğu gibi Alt-dol kullanmak gerekiyor,
[www.wiidewii.com]
14 April 2010 17:40
ilginc ben mesela wii sports resortta alt-dol yaptim onra 2 saat sanki salakmisiz gibi motion plus in nasil takilacagini fln tanitti sonra red steel 2de de dümdüz actim girdi
14 April 2010 19:02
wii sports resortta bunu yaptigin icin buna gerek kalmadi cunku bende de direk acildi
30 April 2010 18:29
bugün aldım kendisini, tek kelimeyle muhtesem grinning smiley
01 May 2010 06:08
@WiiCrazy
fark ettim sonradan şimdi çalıştı (:

yirmiuc.com

1 kez düzenlendi. En son 01/05/2010 06:14 tarihinde yirmiuc tarafından düzenlenmiştir.
02 February 2012 17:36
M+ olsa da oynasak sad smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 19
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!