Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

No More Heroes 2 : Desperate Struggle

Gönderen AtxTheHutt 
No More Heroes 2 : Desperate Struggle
30 November 2009 16:42

Travis strikes again!

Wii'ye çıkan en iyi oyunlardan No More Heroes devam oyunuyla geliyor. Oyun derinleşen hikayesi, yeni kılıç çeşitleri ve yaptığımız işler yerine mini oyun moduyla bir kez daha en iyi olmaya aday.Oyunun çıkış tarihi 28 Ocak 2010.

Yenilikler ve Oynanış

Trailer

2 kez düzenlendi. En son 01/12/2009 09:04 tarihinde AtxTheHutt tarafından düzenlenmiştir.

Ati
Re: No More Heroes 2 : Desperate Struggle
30 November 2009 19:53
Bu başlık ama benim olmalıydı.Bu oyunu ben inanılmaz bir heyecanla bekliyordum.Bu başlığı ben açmalıydım. sad smiley
Neyse sızlanmaya bırakırsak harbiden sağlam bir oyun olacak.Artık Travis iki kılıç taşıyabiliyor.Mini oyunlar süper olmuş.AI süper olmuş.Birde şehri daha bir anlamlı hale getirirlerse Wii'nin en iyi oyunlarından biri olacak.

Hikaye ise şöyle, ilk oyundan 3 yıl geçmiştir.Travis UAA sıealamasında 51. düşmüştür.Sylvia ise yeniden dön der.Sadece Sylvia sayesinde değil, Travis'in arkadaşı Bishop Shidux'un ölümüde etkiliyor.

Bosslar ise 50 tane olacak, ancak hepsiyle teker teker karşılaşmıyacağız.Heralde 11. sıraya kadar çoklu dövüş olacak, ondan sonra tek teke dövüşeceğiz.

Şu da var, Shinobu ve Henry'i de oynayabileceğiz.

Son olarakta bildiğim kadarıtla oyun ocağın 27'sinde Amerika'da çıkacak.

Number One, Here I Come - Travis Touchdown
30 November 2009 19:58
Haydaa Ocak deyince January - June karmaşası yaşayıp 2010 yazında çıkacak sandım ben de bir an :p

Motion plus desteği sanırım mantar olacak oyunda. Red Steel miydi lan yoksa o :p

Bakın ne kadar ilgiliyim oyunlarla smiling smiley
30 November 2009 20:31
Kimya sınavına çalışırken paylaşım yapmaya çalışan bünye. Editliyorum çıkış tarihini hemen grinning smiley
Motion plus red steel de olacak videoda da amcamız kullanmıyo motionplus
06 December 2009 09:42
Bu oyunu merakla bekliyorum. İkk oyunun tadı hala damağımda (:
10 December 2009 07:07
ilk oyundaki mini game'e hasta olmuştum (space invaders tarzı olan). İkincinin retro mini game'leri ise izlerken bile beni benden aldı smiling smiley
Sabırsızlıkla bekliyorum...
24 January 2010 09:31
İlk oyunu deli birşeydi. İkinci oyunda ilk oyun gibi kaliteli olacak kesin.
25 January 2010 10:50
Oyun nete düştü. Bilginize. smiling bouncing smiley (NTSC-U - Sansürsüz sürüm)
06 February 2010 13:38
ben oyunu pek sewmedim savasli güzel ama vahset olayi fazla kacmis adami bi kesiyosun sanki adamin icindekilerin hepsini dişari cikartiyosun fln savas oyunlarini sewerim ama vahsetin abartilmasi hosuma gitmiyo sad smiley
09 February 2010 11:25
129912994
ben oyunu pek sewmedim savasli güzel ama vahset olayi fazla kacmis adami bi kesiyosun sanki adamin icindekilerin hepsini dişari cikartiyosun fln savas oyunlarini sewerim ama vahsetin abartilmasi hosuma gitmiyo sad smiley

Bu oyunu güzel yapan zaten vahşet öğeleri dostum. Ama abartı biraz tabi.

İlk oyunun sansürlü versiyonunu oynamıştım zamanında ama onda da zevk alamadım.

Her türlü vahşete varım diyorum diyorum No More Heroes'da. grinning smiley
09 February 2010 15:34
avatarindan gordugum gibi sende benim gibi dmc hayranisin sanirsam grinning smiley ama nero dan cok dante for everimdir grinning smiley mesela o oyun süper birsey aksiyon fln dolu tek kelime ile mükemmel yapmislar son serisini ama vahset abartili degil ve abartili olsaydi bu oyunu kotulestirirdi bence vahseti abartmak oyunu - yon kazandirir cünkü her vahset sever aksiyon oyunu seviyor ama her aksiyon seven vahsetin abartlisini sewmeyebilyor benim gibi bu yonden oyunun oynayici kitlesi azalir ben olsam o oyunun vurma olayini kombo olayini gelistirirdim vahseti normal seviyeye indirir piyasaya sürerdim boylece daha cok oynayici kitlesi elde ederdim smiling smiley))
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 27
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!