Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

uçaklı bi oyun arıyorum

Gönderen bift 
uçaklı bi oyun arıyorum
14 July 2010 10:50
Uçak kullanarak uçakları vurmak istiyorum çok anlamıyorum oyunlardan wii yi yeni aldım2.el 6lı paket oyun aldım iğrenç çıktı. Varmı uçaklı bildiğiniz oyunlar?
remote yi sağa sola çevirerek oynanıcak oyun olursa daha iyi olur

2 kez düzenlendi. En son 14/07/2010 10:52 tarihinde bift tarafından düzenlenmiştir.

Re: uçaklı bi oyun arıyorum
14 July 2010 11:05
"Blazing Angels Squadrons of WWII" diye bir oyun var, tam aradığınız klasmana giren bir oyun...

Ya da "The Sky Crawlers: Innocent Aces"

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
14 July 2010 11:22
Benim eskiden sevdiğim oyunlar şunlardı;

Shoot em up ->
Raiden Fighters

Shoot em right ->
Carrier Air Wing

Ne günlerdi be.

Edit: o nasıl shoot yazmak öyle smiling smiley

1 kez düzenlendi. En son 14/07/2010 12:06 tarihinde DiABOLiCAL tarafından düzenlenmiştir.
14 July 2010 11:57
Blazing Angels Squadrons of WWII
The Sky Crawlers: Innocent Aces

hepsiburada gg ve d&r da arattım bulamadım 2 oyunu da ps3 ve pc versiyonları var nerden temin edicem? daha soft mod yaptrmadım
14 July 2010 12:08
www.wiisos.com adresine baktın mı? Burda istediğin bütün oyunları bulabilirsin.
14 July 2010 12:10
Satın alacaksan review'lerine de bakmakta fayda var,

[uk.wii.ign.com] (puanı 5)

[uk.wii.ign.com] (puanı 8)

Wii oyunları konusunda kataloğu geniş olan mağazalarda düşük te olsa bulma ihtimalin var, Mediamarkt gibi mesela...

Lakin enteresan bir şekilde bir kaç online mağazaya baktım ve sold out ibaresini gördüm. Kısa vadede softmod yaptırman bu ve bunun gibi oyunları oynamak için satınalmaya göre daha az uğraştırıcı gözüküyor.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
14 July 2010 13:35
Play-Asia'ya bakıyor musunuz? Orada şu oyun: The Sky Crawlers: Innocent Aces 45 Dolar. Bir de nakliye de oldu mu eye popping smiley ....

@Bift,

Softmod veya çip için Oscar ile görüştüm demiştin, niye orjinal oyun derdindesin? Anlamadım. Orjinal alacaksan Çip-softmod niye?
14 July 2010 14:02
eşim göndermemi istemedi 2 ay sonra falan gidicem istanbula
14 July 2010 14:30
Soft mod olana kadar 2 sene çipli takılmıştım ve ailecek elimizi sürmek istemiyorduk, okur okumaz takılır açmaz, şu andada elimizden bırakamıyoruz. Soft mode ve HD ile Wii vanilla amiga gibi oldu bizim için
14 July 2010 16:04
Wiiware'e en son Pearl Harbor Trilogy 1941: Red Sun Rising çıktı. [www.wiiso.com] Henüz oynamadım ama oyunun güzel olduğu söyleniyor. Şurada da [wiiware.nintendolife.com] incelemesi var.
15 July 2010 08:37
peki bu oyunlar remoteyi sağa sola çevirerek mi kumanda edyoruz uçağı?
ikisi de 8 puan almış bu arada hangisini alıcam bilmiyorum...
15 July 2010 09:51
Eğer hem Remote hem nunchuck kullanılıyorsa nunchuck ile kontrol edersin, sadece remote kullanılıyorsa remote ile yönlendirirsin.
15 July 2010 10:18
o bize mi baglı yoksa direk remote ile yönlendirme yapabiliyomuyuz?
bi de bu oyunlar 2 kısılık oynanabılıyo mu yada hangisi oynanıyo
15 July 2010 16:40
Oyunların kaç kişilik olduğunu buradan öğrenebilirsin.

Nunchuck'tan bahsediyorsak, remote'a bağlı. Aşağıdaki resimdeki gibi.

16 July 2010 12:36
Blazing Angels ı bende ilk wii aldığım zaman oynamıştım. Oldukça güzel oynanışı ve grafikleri var. Onu tavsiye ederim hatta şu anda ikinciside çıkmış. Seri devamı geliorsa çoğunlukla oyunlar kaliteli oluyorlar.
19 July 2010 12:46
kuzen gidiyo ist e gönderdim wii yi soft modum oluyo yuppi smiling smiley)) dediğiniz oyunları da sipariş ettim tsk ederim smiling smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 48
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!