Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Her Türlü Oyun Deneyimlerimiz..

Gönderen eozen81 
Her Türlü Oyun Deneyimlerimiz..
12 October 2009 10:33
Arkadaşlar sakıncası yoksa herkes tecrübe ettiği oyunu ve izlenimlerini bu başlıkta paylaşsa nasıl olur?

Oyunları oynamadan youtube gibi sitelerde izlerseniz biraz fikir verebiliyor ama tam olarak da aldanmamak lazım, bazı oyunlar izlerken gözünüze hoş gelmese de oynadığınızda size çok zevk verebiliyor.

Ben başlayayım :

Mario Kart

Daha 1-2 günlük oynama tecrübem oldu, grafikler tam bir bebek işi gibi gözükse de, oyun içindeki akıcılık ve sesler sizi gülümsetiyor, özellikle çoklu kişi oyunlarında zevkli olduğu aşikâr.

7 / 10

EA Grand SLAM

Sports'daki tenisle kıyasladığımda daha profesyonel ve seslendirmeler daha gerçekçi, elimde m+ olmadığı için tam yorum yapamıyorum ama zevkli.

7 / 10

Punchout

Toplamda 4 rakibiniz var ya da 3 sanırım ama zevkli olmasına karşın gerçekçilik dışına çıktığı anlar var, karşınızdaki rakip eğer bir kaç tokat peşpeşe yemişseniz bir deve dönüşüyor ve o sırada yumruğuna denk gelirseniz zaten round çabukça bitiyor. Çok tutulduğunu gördüm ama belki ben beceremediğimden midir nedir, çok sarmadı.

6 / 10

EA Sports Active

Elimde şu nunchuk'ı koyacağınız zamazingo olmadığından tam tecrübe edemedim, ama mutlaka o aletten alıp bu oyunla ter atıcam, kesinlikle kardiyo yaptırıyor.

8 / 10

Cabela's Big Game Hunter 2010

Elinizde bir adet zapper silahınız yoksa oynamanız tam bir çile, aslında avcılık sevenler için iyi olabilir ama bir zaman sonra sıradanlaşıyor gibi. Oyunda size sote yerleri göstererek görevinizdeki avları (geyik, ördek, tavşan, leopar vs..) vurmanız isteniyor, avı vurmuş sayılmanız için belirli bölgelerinden vurmak zorundasınız, vücudundaki herhangi bir yere atış yapmanız vuruldu anlamına gelmiyor.

6 / 10

Şimdilik bu kadar arkadaşlar, sizler de kısaca olsa katkıda bulunun ve 10 üzerinden puanınızı veriniz.

Re: Her Türlü Oyun Deneyimlerimiz..
12 October 2009 15:06
Muramasa, Blade of Demons

Henüz sadece tutorial kısmını oynayabildim ama bence çok güzel bir oyun. Tavsiye ederim.
12 October 2009 16:45
grand slam oyununu m+ yoksa oynamis sayilmazsiniz cunku cok fark ediyor daha zevkli bir o kadarda sizi zorluyor
11 November 2009 07:40
@dedezade çok haklıymış,

m+ olmadan al aşağı ettiğim adamları m+ sonrası yenemez oldum, kanımca m+ çok hassaslaştırıyor oyunda sizi. Mesela Virtual Tennis'de daha rahat oynuyorum, ama bilemiyorum EA'ye belki zamanla alışırım.
28 December 2009 10:55
Arkadaşlar deadly creatures ı kesinlikle tavsiye ederim.
Şu ana dek oynadığım en özgün oyunlardan bir tanesi.
Eklentiler:
| indir - Deadly-Creatures-1.jpg (119.6 KB)
| indir - deadly_creatures_9.jpg (77.6 KB)
28 December 2009 12:11
@mjora su ozgunlugu biraz acsaydin
28 December 2009 13:38
Evet haklısın biraz açalımsmileys with beer
Oyunda Issız bir çölde etrafa zehir saçan yaratıklar ile savaşıyorsunuz, Düşman olarak Akrep tarantula vb.. haşereler var.
Oyuna ilk örümcekle başlayıp bölümlere göre akreple devam edebiliyorsunuz , wii mote ve nunchuk la çeşitli combolar yapabiliyorsunuz. Bana göre oyunun hoş olan tarafı gezdiğiniz mekandan dışarı çıktacak bir delik bulduğunuzda ilerlediğiniz yerin arabanın motoru veya kaputunun olmasını anlamanızla birlikte, dünyaya böcek gözüyle bakmış kadar oluyorsunuz.
Kesinlikle tavsiye ederim.
28 December 2009 15:27
PES 2010 - FIFA 2010 karşılaştırması yaparsam kesinlikle FIFA derim. PES'te ekranı işaretleyerek oyuncuları, pasları yönlendiriyorsun. Bu da oyunu çok hantallaştırıyor. Bilgisayarda mouse ile futbol oyunu oynamak gibi birşey.
FIFA'da nunchuk'ı takarak oynamanızı tavsiye ediyorum. Wii mote sallayarak gol atabiliyorsun. O sırada görüntü bir süre donuyor ve sonrasında hızlanarak oyuna heyecan katıyor. Maça başlamadan önce şu kadar gol atarsan bu kadar puan, gol yemezsen bu kadar puan gibi seçenekler sunuyor. Bu hedefi gerçekleştirirsen kariyerini ilerletmiş oluyorsun. FIFA'yı tavsiye ederim.
06 February 2010 09:37
Ya Arkadaşlar bana 2 kişilik tüfekle oynanacak oyun ismi önerirmisiniz
06 February 2010 09:47
Rogue Trooper sanirim iki kisi oynadik
buda videosu

bence super bir oyun ama gozden kaciyor galiba

1 kez düzenlendi. En son 06/02/2010 09:48 tarihinde dedezade tarafından düzenlenmiştir.
06 February 2010 11:35
bende size Need for Speed Nitro yu tavsiye ederim eger yarış oyunlarını seviyorsanız bence hiç kaçırmayın oyun grafik ve oynanabilirlik açısından en doyurucu yarış oyunu diyebilirim tek eksisi arabaya performans bakımından herhangi bir modifikasyon işlemi yapılamaması.
06 February 2010 13:29
@karaejder sana katiliyorum oyunu oynadim gercekten süper oyun adindanda belli oldugu gibi nitro üzerine kurulmus bi yaris buda benim cok hosuma gitti yarislar fln cok eglenceli oluyor eger 1. isen senin sectigin sekilde duvarlar fln boyaniyor tam bi sokak yarisi gibi tek kotu yani polisler aşiri derecede abartilmis adamlara fark atip giderken polis düşerse peşine sonun sonunculuga kadar gidiyor cok fazla bisi yapamiyorsun bende genelde nitro kullanip arkamda birakmaya calisiyorum ama diger kotu yani birde modifiye fln olsaydi tadindan yenmezdi oyunun smiling smileysmiling smiley ona notum ha bide nintendo wfc destegi yoq cok heveslenmistim süper olcak diye wfc de bi actim malesef yoqmuş o yon benim için büyük eksik notum 4/10

@dedezade rogue trooper i ben ps2 de oynamistim yillar once xD ama gercekten cok sevmistim oyunu hikayesinden hiç ama hiç bisi anlamamistim ama oynamasi gercekten cok güzeldi sonuna kadar bitirmistim sirf oynamasi güzel oldugu için grinning smiley
bide o avcilik oyunu grafikleri fln cok iyi geldi ve güzel oyuna benziyor ama boyle yapacaksin bole vuracaksin av burda olacak ole vuracaksin gibi komutlar avcilik oyununa ve bana cok ters geldi ve o yonden hiç sewmedim oyunu grinning smiley notum 4/10

benim tavsiye ettigim oyun call of duty 4 cogunuz biliyodur ztn grinning smiley multiplayer modu gercekten süper oluyor ve gayet zevkli ama her haritanin olmayisi ve sürekli ayni haritalardan oynamak insani biraz sıkıyor ama eglenmedigin zaman yoq notum 8/10

1 kez düzenlendi. En son 09/02/2010 15:47 tarihinde 129912994 tarafından düzenlenmiştir.
06 February 2010 14:11
rogue trooper bu oyun altli ustlu iki ekranda iki kisi oynayabiliyor bu nedenle iki kisi oynayacaklara onerdim bende sevdim oyunu ama zor yav ...
surekli oluyordumsmiling smiley
06 February 2010 15:28
Kusura bakmayın ama bence Rogue Trooper tırt bi oyun. Ben beğenmedim. Bir kere oynadım, bayağı ilerledim ondan sonra tekrar açmak içimden gelmedi.

Wii'yi her açışımda elim hep Mario'ya gidiyor.
07 February 2010 14:07
@dedezade önerin için teşşekür ederim
@tuzruhu senin önerecen bi oyun varmı
07 February 2010 15:07
On Rail oyunlardan hoşlanıyorsan Resident Evil'i tavsiye ederim. en bayağı ilerledim ama bir yerde takıldım geçemedim canımı sıktı bu sonra bıraktım oyunu. O Level Boss'u geçseydim büyük ihtimal oyun biterdi ama neyse grinning smiley ..

Eğlence istiyorsan Lets Tap var, Balance board var ise Balance board oyunları acayip eğlenceli oluyor. Farketmeden form tutmuş oluyorsun ayrıca. Beni en çok etkileyen kaykay ve bisiklet olmuştu... Vücut kordinasyonu falan. Birde hulahop oynayınca gülmekten gözümden yaş gelmişti.
18 July 2010 16:21
raving rabbids serisi bana wii aldıran şey oldu herkese öneririm
04 October 2010 18:57
raving rabbids serisi ve trauma center serisi
bunları oynamayan wii'm var demesin bence smiling smiley
hele trauma
bu kadar özgün ve başarılı bir oyun daha önce oynadığımı sanmıyorum
24 January 2011 15:40
oyun indirilecek güzel site isimlerine ihtiyacım var bilen var mı
24 January 2011 17:52
Wii icin cikip cikabilecek en eglenceli oyunu unutmussunuz.. Super Paper Mario
Bilgisayardan girince sizler icin genis bi tanitim yazacagim,simdilik telefondan giriyorum smiling smiley
Ama soyle diyebilirim,cat pat ingilizceniz varsa bu oyunu konusmalari okuyarak oynayin,pisman olmassiniz.. yabanci diliniz yoksa pek eglenmessiniz ama,grafikler ps1 den kalma cunku... Fakat oynanabilirlik,kurgu,senaryo,her sey mukemmel tasarlanmis smiling smiley

24 January 2011 18:15
Laisure Suit Lary Serileri gibi olmuş grinning smiley
22 January 2012 15:50
mh3 sürükledimi götürüyor
cod black ops en zevkli ve oyun secenegi olan cod serisi oyun
cod mw3 grafik yönünden en iyi cod serisi oyunu
xenoblade var birde bende cok cozemedim ama güzel
birde zelda serisi tabiki
grinning smiley

22 January 2012 19:48
Benim en çok onadıklarım Raving rabbits serisi ve call of duty serisi bide dans oyunları Micheal Jackson , Just dance vb

Friend Code'ler
Cod MW R.:4327-8871-9997
Mario KART:0261-4794-4287
02 February 2012 17:35
Rayman Origins gayet güzel winking smiley
11 July 2012 19:59
super paper mario,mario party,madworld(pek uymadı listeye madworld grinning smiley )

Wii Number : 7274-6016-7644-2435
---------------------------------------------------
Mario Kart : 2709-6889-0462
Tatsunoko vs Capcom : 4599-6158-7718
Conduit 1 : 3694-6752-9249
19 July 2012 22:06
Pek tabii Last Story, mutlaka indirip deneyim mmorpg tarzında japon yapımı bir oyun. Ama o sıkıcı kamera olayı yok. Multiplayer'ı çok zevkli, co-op olarak bosslara girişebiliyorsunuz grinning smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 72
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!