Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

prince of persia the forgotten sands yardım

Gönderen hautbois 
prince of persia the forgotten sands yardım
15 June 2010 19:48
oyunda bayağı bir bölüm geçtim ama en son bir bölümde takıldım.su yolları olan büyük bir salonda takıldım kaldım galiba bir bulmaca var ama çözemedim.anladığım kadarıyla suyu doğru kanallara sevk etmek gerekiyor ama nasıl yapılacağını bulamadım.yardımcı olabilecek var mı?

Re: prince of persia the forgotten sands yardım
16 June 2010 06:43
Sen bana yardım et bende sana yardım edeyim, bulmaca çözmeyi severim ama oraya gelemedim, lanet çiçekli bölümde takıldım.

Takıldığım yer, ortada bir platform var 360 derece dönebiliyor, platformun ortasında döndürmeye yarayan bir manivela var, arkasında da kayıt için çeşme var. Platformun etrafında 4 adet kapı var, bir tanesinin üzerinde kırmızı bir daire yanıyor, 2 kapı kapalı açılmıyor, tek bir kapı açılıyor (platformun yanında bir tane devasa bir çiçek var, çiçeğin kesilmeyi bekleyen bir kolu kaldı) açılan tek kapı var ama onda da nereye gitsem kapı duvar.
10 August 2010 08:19
lütfen bana yardımcı olun bende bol su akan biryerdeyim ama neyapsam geçemiyorum ordan oruya atlıyorum ordan oruya ama olmuyor
13 August 2010 19:08
valla ben oyunu bitirdim ama yazilari okuyarak nerenin neresi oldugunu anlayamiyorum bi iki detayli resim cekerseniz ne yapmaniz gerektigini soyleyebilirim
22 January 2012 08:58
oyunu bende bitirmiştim eskiden güzel oyun wii deki en beğendiğim oyunlardan birisidir.(oynayış ve sürükleyicilik olarak)

Friend Code'ler
Cod MW R.:4327-8871-9997
Mario KART:0261-4794-4287
22 January 2012 15:43
kardesim ingilizce how to do iste oyunu pek hatırlamıyorum harita adı falan bisey yaz cıkar bazıları herşeyin yapmının tektek yazıyo

22 January 2012 19:56
Prince of persia the forgotten sands walkthrough diye arat youtub'a çıkaktır.

Friend Code'ler
Cod MW R.:4327-8871-9997
Mario KART:0261-4794-4287
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 35
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!