Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

SNEEK 2 kurulum rehberi

Gönderen dedezade 
SNEEK 2 kurulum rehberi
06 February 2010 03:31

sneek2
bu program sd kart ile pc uzerinde hazirlanarak kullaniliyor.yani wii ye herhangi bir sey yuklenmedigi icin brick tehlikesi yoktur.rahatlikla kullanabilirsiniz.ayrica sneek uzerinde yapacaginiz her islem ve bundan kaynaklanacak herhangi bir sorun sadece sd kart icindeki sneek in cokmesine sebep olacaktir.eger pc ye bir yedegini alirsaniz sd kart icindeki dosyalar zarar gorurse silip tekrar yukleyebilirsiniz.programi ben wii icinde wii diye adlandiriyorum. usb ye boot edilmis windows gibi dusunun,sneek2 ile sd kart uzerinden calisan ikinci bir wii niz olacak. guzel tarafida icine attigimiz, wiiware oyunlari kanallardan calistirmak ve ayrica kullanmak, denemek istediginiz ama korktugunuz programlari da bunun uzerinde calistirabileceksiniz...sd karti koyun cebinize, gidin arkadasiniza, takin wii ye, oynayin birliktetongue sticking out smiley video yu izlediginizde ne demek istedigimi anlayacaksiniz..

arkadasin 4.2 versiyon nandindan yaptigim sneek(baya hizli aciliyor)

buda benim wiinin nandindan yapilan sneek

bu programi kullanabilmek icin bootmii nin boot2 veya ios olarak wii de kurulu olmasi gerekiyor ayrica bootmii ile almis oldugunuz wii nin yedegine yani nand.bin ve key.bin dosyasina
gerekli dosyalar:
sd kart minimum 1gb (4gb sandisk tavsiyemdir)(adimlari dogru yaptiniz ama acilmiyorsa farkli bir sd karta atip deneyin)
ShowMiiWads
[wiibrew.org]
SneekAuto-Installer
[sites.google.com]
bootmii ile almis oldugunuz nand.bin ve key.bin
ayrica kendinizin bootmii klasoru icindeki
ppcboot.elf dosyasi
sneek kurulum:
masa ustunde yeni bir klasor olusturup ShowMiiWads 1.3b.rar dosyasini icine acin nand.bin ve key.bin dosyalarini da bu klasore atin
ShowMiiWads programini calistirin resimlerdeki gibi extract bootmii dump a tiklayarak nand.bin yedegimizi aciyoruz

actigimizda showmiiwads programinin bulundugu klasor icinde nand-extracteda klasoru olusacak icinde ise asagidaki dosyalar
meta, shared1, shared2, import,sys, ticket,title ,tmp
bu dosyalari sd kartin kokune atiyoruz daha sonra Sneek Auto-Installer klasoru icindeki MakeKeyBin programini cift tikla calistiriyoruz resimlerdeki yonergeleri izliyoruz bos yere 42 yazip generate e tikliyoruz

daha sonra Sneek_Installer programini calistiriyoruz bir tusa basip cikmanizi istiyicek

Sneek Auto-Installer klasoru icindeki Copy_to_SD klasorunde olusan bootmii klasoru ile boot2.bin dosyasini sd kartin kokune atiyoruz
son olarak da kendi bootmii klasorumuz icindeki ppcboot.elf dosyasini sd kartin icindeki bootmii klasorunun icine atiyoruz simdi sd kartimizin icinde asagidaki dosya ve klasorler olacak.
bootmii klasoru (armboot.bin,bootmii.ini,ppcboot.elf),boot2.bin,meta, shared1, shared2, import,sys, ticket,title ,tmp
su an sneek2 hazir durumda sd karti wiiye takip hbc icinden home tusuna daha sonra bootmii sekmesine tikladigimizda sneek2 calismaya baslayacak.bootmii bende ios olarak yuklendigi icin autobot olarak direk wii acilisinda calistiramiyorum.boot2 ye kurulu bir wiiniz varsa ve
bu sekilde calismasini istiyorsaniz, kendi bootmii klasorunuz deki bootmii.ini dosyasini sd kartdaki ile degistirin.
wii ware oyunlar:
wad uzantili wiiware oyunlari da showmiiwads kullanarak sd kart icindeki dosyalarin uzerine extract to nand sekmesi ile acmaniz gerekiyor.
bunun icin showmiiwads programini calistirin file sekmesine ardindan open folder a tiklayip oyunlarin oldugu klasoru gosterin oyunlarin hepsini bunyesine alicak.ister tek tek ister tumunu secip sag tik yapiyorsunuz, cikan seceneklerde extract ve to nand a tiklayip sd kartin icindeki dosyalarin uzerine cikarmasini sagliyorsunuz
burda dikkat etmeniz gereken mesela bende showmiiwads programinin oldugu klasor masa ustunde oldugu icin oyunlari masa ustune cikariyor bende sd karttaki dosyalari masa ustune actim ondan sonra oyunlari cikardim boylelikle direk dosyalarin uzerine cikarmis oldu
showmiiwads kullanimi ile ilgili video

ONEMLI:wiiware oyunlari pal makinaniz varsa pal oyunlari atin , ntsc oyunlari pal makina da oynamak icin aldiginiz nand da priloader kurulu ise priiloader ayarlarindan region channel acmaniz gerekiyor
yada priiloader e daha sonra sneek de de kurabilirsiniz bunun icin de priiloader programini usb icinde apps klasoru olusturup icine atmaniz gerekiyor.
sneek de cikabilecek problem ve cozumler

problem1:eger kendi nandiniz disinda baska nand kullaniyorsaniz wiimote de sync sorunu yasayabilirsiniz bu durumda
(wiiZoneVoyager a cozum icin tesekkurler)
kendi nandiniza ait "\shared2\sys\SYSCONF" dosyasini kullanacaginiz nand in icindeki "\shared2\sys\" deki ile degistirin.
problem2:sneek uzerine sonradan priiloader kuruldugunda hata veriyor system menu acilmiyor. bu nedenle
(wiiZoneVoyager a cozum icin tesekkurler)
\title\00000001\00000002\content\ adresinde 100000xx.app ve 000000xx.app iki dosya olacak menu versiyonuna göre değişiyor. İşte tam burada priiloader kurarken 100000xx.app dosyası yazarken hatalı yazıyor ve system menu açılmıyor. Çözüm basit hemen nusd den system menu wadsız olarak indirip veya priiloader kurmadan önceki 000000xx.app dosyasının orjinal halini 100000xx.ap ismine değiştirip üzerine kaydedince sorunsuz açılıyor.
problem3:wiiware oyunlari ni yuklediniz ve bir kismi calismadi, bunun en onemli sebebi sisteminizde yani sneek icin kullandiginiz nand icinde oyunlarin calismasi icin gereken ioslar eksik olabilir veya versiyonundan kaynaklanabilir.bu durumda gerekli ioslarin sisteminizde olup olmadigini any title deleter ile kontrol edin,eger eksikler varsa bu ioslari dopios programi ile yukleyin.bu oyunlarin kullandigi ioslar ios33,35,36,53,55,57

21 kez düzenlendi. En son 09/03/2010 12:21 tarihinde dedezade tarafından düzenlenmiştir.

Re: SNEEK 2 kurulum rehberi
06 February 2010 10:47
Dedezade ellerine sağlık,

Akşam eve gidince bir kurayım bakalım. Yanlız 2 Gbyte SD kart işe yaramaz mı? Sen 4 Gbyte diyince tırstım şimdi (Teknosa'ya gidip 4 Gbyte SD kart mı alsam?)
06 February 2010 10:58
yok ise yarar ben onu kullandim hizi falan cok iyi birde wad oyunlari uzerine atinca baya yer kapliyor.yeni alacak olan varsa diye tavsiye verdim.
yoksa 2gb da yeterli.
09 February 2010 16:21
Çok sağolun bilgiler için yalnız son aşamayı defalarca okumama rağmen anlayamadım.

showmiiwads programını çalıştırıp wad formatındaki oyunu seçtiğimde ve sağ tıklayıp extract ve to nand'a tıkladığımda
"Common-Key not found" diye bir mesaj alıyorum.
Ayrıca Wii çok geç açılıyor.Bunu düzenlemenin bir yolu var mı?

1 kez düzenlendi. En son 09/02/2010 16:36 tarihinde N0NaG tarafından düzenlenmiştir.
09 February 2010 16:49
Common-Key google dan aratip indirmen lazim
gec acilma olayi sd karttan olabilir birde alinan nandin buyuklugune gore de degisiyor acilma suresi
mesela iki videoda iki ayri nand ama ayni sd kart olmasina ragmen dikkat edersen acilma sureleri cok farkli
09 February 2010 20:36
@dedezade ruhuna sağlık hocam. muhtemelen yarın akşam denerim.

not: bu wii yi kurcalama işi bağımlılık yaratıyor. acaba yeni neler var ne yapabilirim diye patlatmasak aleti smiling smiley
10 February 2010 20:36
dedezade

Sneek Auto-Installer klasoru icindeki Copy_to_SD klasorunde olusan bootmii klasoru ile boot2.bin dosyasini sd kartin kokune atiyoruz
son olarak da kendi bootmii klasorumuz icindeki ppcboot.elf dosyasini sd kartin icindeki bootmii klasorunun icine atiyoruz simdi sd kartimizin icinde asagidaki dosya ve klasorler olacak.
bootmii klasoru (armboot.bin,bootmii.ini,ppcboot.elf)
boot2.bin
import
meta
shared1
shared2
sys
ticket
title
tmp
ben de bootmii klasörü içinde BootMii INI Maker.exe ve button.ico isimli iki dosya daha var.
bende çalışmadı sneek2. SanDisk 4GB SDHC kart ile yaptım işlemleri.
wii yi açtıktan sonra HBC ye giriyorum orada home tuşuna basıp HBC menüyü açıyorum. sonra menüden bootmii yi başlatı seçiyorum. daha sonra TV ekranı kararıyor. bir iki dakika sonra da "sinyal yok" uyarısı veriyor. bu sırada wii'nin power ışığı yeşil yanıyor.

bu akşam başka deneme yapamayacağım çünkü başka kart yok sad smiley

bu çalışmama sebebi wii ye takılı HDD olabilir mi? normalde wiiflow için taktığım HDD bu işlem sürecinde de wii üzerinde takılıydı.
10 February 2010 21:35
@dedezade rehberi yeniden uyguladım. ikinci kısmındaki uygulamayı yapmadan önce Copy-to-SD klasörünün içindeki dosyaları sildim. sonra key generate peşinden de sneek installerı çalıştırdım. copy-to-sd klasörünü açtığımda içinde bootmii klasörü yoktu sadece boot2.bin dosyası oluşmuştu.
hemen eski klasörü komple sildim. sneek i yeniden rar dan çıkarttım. copy-to-sd klasörünün içine baktım bootmii klasörü vardı. neyse tekar key generate ve sneek installerı çalıştırdım. şimdi tekrar deneyeceğim.

not: komşumun kamerasının SD kartını aldım. bir de ona attım aynı dosyaları. o kart kingston 1gb

birde bende kaspersky anti-virus var. showmiiwads ı çalıştırdığımda dns sorgulaması yapıyor. bu sırada internete bir şeyler gönderiyor mudur?
mesela o klasöre key.bin ve nand.bin dosyalarımızı koyuyoruz. onlarla ilgili bir şey gönderiyor mudur?

son olarak internet bağlantısı olmasa bu programların çalışıp çalışmadığını denedin mi?
10 February 2010 21:59
peki en son adimi yani senin kendi bootmii yi kurdugunda sd kartta olusturdugu bir bootmii klasoru var onun icinden ppcboot.elf dosyasini alip sneek in bulundugu sd karttaki bootmii klasorune koyuyormusun.
baksimdi copy-to-sd icindeki bootmii klasoru ile boot2.bin i aliyorsun sd karta atiyorsun nandida sd kartin icine actiysan
mutlaka yukardaki yazdigimi unutmus olmalisin ayrica bende 4gb sandisk kullaniyorum yani kartdan degildir.
edit:
unutmusum bu uygulamanin internet ile alakasi yok
birde o klasorun icinde cikan program bootmii.ini yi hazirlamak icin normal de icinde cikan bootmii.ini ntsc ye ayarli bununla duzenleme yapabiliyorsun ama calismasi icin fazla bir etkisi yok tabi tv ye bagli olarak degisebilir.

1 kez düzenlendi. En son 10/02/2010 22:02 tarihinde dedezade tarafından düzenlenmiştir.
10 February 2010 23:18
@wiicrazy
aga sneek uzerine kurdugum wiiware oyunlarin hemen hemen 100 tane den 50 si calismadi
biraz inceledim bu oyunlarin ios33,35,53,55 kullaniyormus, pimp my wii ve any title ile
sisteme baktim bunlarin tamami kurulu ama kimisi trucha li acaba bunun bir etkisi olabilirmi ,veya neden calismiyor olabilir.
simdi bir kismi system menuye donuyor ,bir kismi da makinayi siyah ekran da kitliyor.
kurdugum oyunlarin tumu pal ...
11 February 2010 01:20
@dedezade : valla fikrim yok, ama şu kadarını söyleyeyim sneek altında çalışırken bütün signature check'ler iptal oluyor... yani ilgili ios'un trucha bug'lı olmasına falan gerek yok. uyumluluk meselesidir diye tahmin ediyorum.
11 February 2010 07:18
@dedezade evet bootmii'yi kurduğumda SD kartımda oluşan bootmii klasörü içindeki "ppcboot.elf" dosyasını alıp sneek installerdan çıkan (SD karta kopyaladığım) bootmii klasörüne yapıştırıyorum.

tv samsung b651, ama şu ntsc işini akşam kontrol ederim.

1gb kingston da da çalışmadı. ama bu kartla 4gb arasında şöyle bir fark oldu;

4 gb karttan çalıştırmaya çalıştığımda belli bir süre sonra tv de sinyal yok uyarı alıyorum wii nin powerı yeşil başka bir şey olmuyor

1gb karttan çalıştırmayı denediğimde ekranda siyah görüntü var wii nin powerı yeşil disk yuvasının ışığı yanıp sönüyor.
11 February 2010 09:53
@dedezade senin "pimp my wii" konusunu okudum da sanırım bu rehberi hazırlamadan önce olaya orada başladın. oradaki IOS 35 ile ilgili yazın dikkatimi çekti. sen ilk çalıştırmadan önce IOS 35 i yeniden mi yükledin? (hani arkadaşının wii de yapmaya çalıştığında mavi ekran çıkması sonra da sinyal yok demesi gibi. bu kısmı WiiCrazy nin başına da gelmiş olabilir konu çok uzundu yanlış hatırlıyor olabilirim)

normalde
IOS silerken anytitle del ile,
IOS yüklerken DopIOS ile mi yapılıyor bu işlem.
11 February 2010 11:03
simdi senin icin denemeler yaptim
once ini dosyasini sd den cikardim sneek i calistirinca direk bootmii nin kendisi acildi bildigimiz yedek aldigimiz bootmii menusu
bootmii klasorunu oldugu gibi cirakrinca siyah ekran da kaldi diskin mavi isigi yanip sondu.
bootmii klasorunu yerine koydum boot2.bin i cikardim bu seferde normal wii menuye dondu donma falan olmadi.sneek hic calismadi.
simdi burdan yola cikarsak
isik yanip sondugunde ya sd den okuyamiyor yani bootmii klasorunu gormuyor yada sd de olmasi gereken dosyalar eksiktir.
once senin kendi bootmii klasorundeki ini dosyasini sneek deki bootmii icindeki ile degistirip dene(4gb sd ile)
simdi diger olay da soyle
arkadas 4.0 versiyonda wiiye sahip, bir sure kullandiktan sonra kanallara kurdugum kisa yollar ve diger kanallar calismiyordu.
wiicrazy bunun ios35 den kaynaklanabilecegini soyleyince,bende any title deleter ile ios35 i silip dopios un 11.2 versiyonu ile tekrar ios35 i yukledim.kanallar duzeldi fakat kendi wiimde kullandigim iki ayri nand dan yaptigim sneek i de bunda denedim ama ikisi de acilmadi.
tv mavi ekran da kaliyor du hic sinyal almiyordu..
iki ayri sd de iki ayri sneek i de denedim ayni sonucu verdi..
tabi bunun sebebini bilmiyoruz ,belki baska sorunlarda vardir.
11 February 2010 11:22
@dedezade dün akşam denediğim 4gb kartı 1 hafta kadar önce aldım. bootmii işlemini iş yerimdeki arkadaşlardan ödünç aldığım kartlar aracılığı ile yapabilmiştim(512mb sandisk ve 2 gb Kingston Micro SD). bu akşam bendeki 4gb kart ile bootmii den backup alacağım (yeni kurduğum kanallı haliyle) eğer bu 4gb kart ile bunu yapabilirsem sneek2 yi yeniden yapacağım ve senin dediklerini uygulayacağım.

bir de benim kuzenin kızına da aldık wii. ona da softmod yaptım. (priiloader da yükledim) bootmii ile nand backup ını aldım. bir kopyasını da bende saklıyoruz. benim nandın bir kopyasını da onda saklıyorum. yani benim elimde de iki tane nand var (keyleri ile birlikte). diğeriyle de denesem mi?

şunuda sormadan edemeyeceğim benim nandı showmiinands ile extract ettikten sonra oluşan 8 tane dosyayı seçip özelliklerine baktığımda 346 MB görünüyor. ama nand olarak bakınca 528 MB sorun buradan kaynaklanabilir mi?
11 February 2010 11:31
yok dogrudur boyutu dusuk oluyor onun ile alakasi yoktur.
baska nand da dene benim gibi ikisini de kullansmiling smiley
tahminim senin sorun ya ini dosyasinda
yada bootmii ile ilgili
11 February 2010 12:30
bu akşam denerim. çalıştırırsam kuzen de istiyor.

bol miktarda dua alıyorsunuz (tabee sizin sayenizde ben de) grinning smiley
11 February 2010 19:40
@dedezade deneme yine başarısız.
bendeki bootmii ile sneek bootmiisini değiştirdiğimde direk bootmii açıldı.
bendeki bootmii.ini dosyası ;
# BootMii config file

# Video mode, possible settings:
# NTSC, PAL50, PAL60, PROGRESSIVE
VIDEO=PAL60

# Autoboot, possible settings:
# SYSMENU, HBC
#AUTOBOOT=SYSMENU

# Autoboot delay, in seconds:
# Default is 5
#BOOTDELAY=5

şeklinde.

sneek installer içindeki bootmii.ini ise;

# BootMii config file
# Created by bootmii config editor

VIDEO=NTSC

# SYSMENU, HBC
AUTOBOOT=SYSMENU
BOOTDELAY=0
VIDEO=NTSC
AUTOBOOT=SYSMENU
BOOTDELAY=0

şeklinde. bu durumda hbc den bootmii yi çalıştırınca TV de sinyal yok uyarısı veriyor. wiinin power ışığı yeşil. bu durumdan 5 sn power'a basarak wii yi kapatarak kurtuluyorum.

neyse bu iki dosyaya bakarak ben aşağıdaki boot.ini dosyasını hazırladım;
# BootMii config file
# Created by bootmii config editor

VIDEO=PAL60

# SYSMENU, HBC
#AUTOBOOT=SYSMENU
#BOOTDELAY=0
#VIDEO=PAL60
AUTOBOOT=SYSMENU
BOOTDELAY=0

bunda da yine aynı durum oluştu. TV den sinyal yok uyarısı, wii power açık.

SD kartta olması gereken tüm dosyalar mevcut. tek tek kontrol ettim.

yanlız benim kafama takılan durum şöyle.
sneek installer dosyasını rar dan çıkartınca oluşan klasörün içinde Copy-to-SD klasörü ve bu klasörün içinde bootmii klasörü zaten var.
bootmii klasörü içindeyse 4 tane dosya var. armboot.bin, bootmii.ini, BootMii ini maker.exe ve button.ico

sorun bu.

neyse bu klasör içindeki bootmii ini maker.exe dosyasını çalıştırdım şimdi yeni bootmii.ini dosyası oluştudu galiba onu deneyeyim
11 February 2010 19:58
BootMii ini maker.exe ve button.ico bu zaten bootmii.ini yi duzenlemek icin bunlarin icinde olup olmamasi fark etmiyor.
simdi soyle bir sey var bende bu dosyalarla hic ugrasmadan sneek calisti bu nedenle uzrine fazla dusmedim.yanliz bootmii iniyi benim yv ye gore
yani pal 50 ye gore ayarladim ama ben component kablo kullaniyorum sneek acilirken bir kac kere tv goruntusu kapanip aciliyor.
ama dedigim gibi icindeki ile de icindeki ni pal50 ye gore ayarlayinca da bende calisti.

1 kez düzenlendi. En son 11/02/2010 20:02 tarihinde dedezade tarafından düzenlenmiştir.
11 February 2010 20:41
@dedezade ben sneek installer içindeki readme ye baktım orada şöyle bir şey
"-if you have problems it is probably your nand dump, read the instructions on removing Priiloader for your nand dump (if applicable) and it should solve your problem. You can find this info and more here (http://gbatemp.net/index.php?showtopic=205511)"
yazıyordu. buna göre priiloader i kaldırdıktan sonra nand backup alsana diyor. sanırım benim problem bundan kaynaklanıyor. sen de priiloader yüklüyken mi nand backup aldın?

şimdi kuzenin nand backup ile deneyeceğim sanırım ona priiloader kurmamıştım.
11 February 2010 20:51
bende priiloader kurulu ve calisiyor hatta 2. video ya bakarsan sneek de once priiloader aciliyor.
ama preloader e bilmem yani belki ondan olabilir.
11 February 2010 21:01
@dedezade kuzenin nand backupı ile denedim. (onun bottmii si de bende duruyor).

sneekteki copy-to-sd klasöründeki bootmii içindeki bootmii.ini dosyasını sildim ini maker ile pal50 olarak yeni ini dosyası oluşturdum. sonra sneek installerı çalıştırdım. bin2.bin dosyası oluştu. bootmii ve bu dosyayı sd in köküne attım.
wii yi açtım hbc den home oradanda bootmiiyi başlattım bildiğimiz bootmii başladı. çıkmak için menüden wii yi seçtim. TV de sinyal yok uyarısı belirdi. wii power yine yeşil. sad smiley

şimdi oluşturduğum bootmii.ini dosyasını sildim. sneek installerı extract ettiğimde copy klasöründeki bootmii klasörünün içindeki ini dosyasını SD deki bootmii ye kopyaladım. bir de böyle deneyeceğim. sad smiley
11 February 2010 21:05
@dedezade bu da çalışmadı sad smiley

sanırım kuzene de priiloader yüklemişim sad smiley

neyse priiloader ı kaldırmak için ne yapmalıyım.
rica etsem sendeki boot.ini dosyasını buraya yollar mısın?
11 February 2010 21:17
aga ben sana sneek i yolliyim onu dene hazir denenmis.iki ayri kartta denedim biraz once ikiside calisti
rehberde anlatildigi sekilde yaptim simdi uplad ettim. klasorun icindekileri oldugu gibi sd karta cikar.pm e atiyorum linki
11 February 2010 21:25
@dedezade çok teşekkür ederim hemen deiyeceğim. hazır hanım ve çocuklar burada yokken yaptım yaptım yoksa yalan olacak sneek işi sad smiley
11 February 2010 21:27
Benim de elime şimdi bir 2gb microsd geçti, bakayım bir de onunla deneyeceğim hız farkı olacak mı diye. sdhc olaydı iyiydi de.. neyse smiling smiley
11 February 2010 21:37
@wiicrazy ben 4 ayri sd kartta denedim 1 gb 2 gb ve 4 gb acilmalari fark etmedi..ama nand larda cok fark ediyor.
birinde priiloader ve bir cok kanal kurulu olan 4.1 bu cok gec aciliyor ama sadece uzerinde hbc olan 4.2 nand normal wii acilisi kadar hizli
hatta su an 1.8 gb uzerine wiiware oyunlari atmama ragmen genede hiz ayni
11 February 2010 21:40
bir çalıştırsam ben de neler yapmayacağım ama sad smiley
bu arada adi zuperonline fiber 49K ile indiriyor dosyayı 20 dk var diyor sad smiley
11 February 2010 21:43
valla aga upload ettigim gibi denedim inicekmi bozukmu diye netlod ile indirdim 300 400 kb arasinda indi
11 February 2010 21:48
Denemeyi yaptım bir iki de vc wiiware çalıştırdım. Açılış hızı aşağı yukarı aynı oldu, benim dump'ta tabii preloader falan da var ama esas süreyi etkileyen kanalların banner'lar oluyor muhtemelen. Bu arada bu sefer ilk önce Lost Winds 2'yi değil başka bir wiiware denedim o oldukça hızlı bir şekilde açıldı. Lost Winds 2'yi tekrar denedim, nispeten biraz hızlanma var gibiydi ama bu oyunla alakalı herhalde diğer wiiware'e göre oldukça yavaş.

Bakayım sd üstündeki nand'a format atıp, preloader'ı falan kaldırıp bir de öyle deneyeyim. Ha bir de bendeki sistem 3.2, 4.1 falan yapmak daha mantıklı olacak.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 31
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!